Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 (2) 3 4 5 6 »


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
To seikos: No pro nainstalování a rozchození Zencartu v konečném důsledku stačí umět číst a zapisovat do vyhledávacího okénka, protože tohle fórum je jedno velké know-how. Ale pro někoho je to čtení taková obtíž, že 22 táců je proti tomu pakatel. Pro jiného zase je to čas, který může strávit daleko účiněji, třeba vyděláním daleko většího balíku. Nebudu tě trápit, protože pak by jsi se nereinkarnoval v tu banánovou slupku nebo co tě to přisoudil Adamec. Napsáním tohohle příspěvku jsi provedl pěknou blbost (slušně řečeno neslušnou věc), tak se z ní koukej poučit.

Zasláno: 20:42 30.11.2010
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé
Nováček
Členem od:
12:14 4.10.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 12
Nepřipojen
Pánové, hluboce se vám omlouvám že jsem si eshop nainstaloval sám a nevyužil žádné z vašich nabídek.
Vždyť proto tento eshop asi vznikl, aby na něm někteří znalejší lidé mohli vydělávat. Já vás nijak neodsuzuju. Vždyť si vydělávejte, ale neodsuzujte vy mě.
Nechápu že jsem vás tím takto popudil. Na žádného z vás jsem se neobrátil s žádostí o pomoc. Pomoc s jediným mým problémem jsem hledal svým tématem ve fóru a nikdo z vás "odborníků" nenapsal ani slovo. Takže se mi zdá velmi směšné, že mi teď píšete "až budeš potřebovat s něčím pomoct, tak já ti neporadím". Protože jste mi neporadili ani tak.
A jestli strávím na eshopu stovky hodin? Ano, možná strávím, ale to je moje věc a ne vaše.

Jak jsem ovšem psal ve svém prvním příspěvku, tak jak teď stojí, byla to záležitost 15 hodin pro laika.

Měli by jste se nad sebou zamyslet, co vlastně říkáte. A měli by jste se stydět.

Dál k tomuto tématu nemám co říct. Jen s údivem kroutím hlavou co se stalo s lidmi kteří pojali myšlenku open source za vlastní. Jaká se kolem toho vyvinula komunita lidí kteří z každého udělají vola jen proto, že neumí něco tak dobře jako oni.

Mějte se hezky. Howgh

Zasláno: 21:50 30.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé
Guru
Členem od:
19:30 3.2.2009
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 163
Nepřipojen
Ja musim reagovať na prvý príspevok pána chytrého , pretože ak niekto pýta za eshop vela penazi , tak asi aj vela ponukne. Instalaciu zvladne aj 5 rocne decko ak uz vie citat. ALE, tým to nekončí , tým sa len začína hodiny a hodiny kým prídeš na to , ono, Je to KNOW HOW, ktorý si treba strážiť a nepredať sa za pár šupiek pretože VY tí ktorí tu na tomto foore prispievaju a učia sa jeden od druheho si to nehajte zaplatit. Ja si to zaplatit neham ale eshop ide, je vyladeny, nevyzera ako kazdy druhy a PREDÁVA , chces doinstalovat modul? NO PROBLEM. Avšak skus to sam..... zasa hodiny.

Zasláno: 21:51 30.11.2010
_________________
Milan SK-TRENČIN
http://www.lauragold.sk
http://www.okdarcek.sk
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Seikosi. Ty ubožáku, nejde o to, že jsi nevyužil nabídky, ale o to, že jsi ten svůj stupidní patnáctihodinový výkon postavil na úroveň práce nás, kteří jsme ti svou službu nabídli, resp. jsi úroveň naší práce zcela odrovnal tím, že jsi ji přirovnal k tomu svému umění.

Edit: Tady v té komunitě se pohybuji dva roky, ale ještě nikdy jsem nenarazil na člověka s takovým egem, jaké jsi předvedl ty, přecijen když jdu zadarmo žádat radu, která mi přinese zisk, chovám se podle toho. Bohužel se tvým egem nehne ani to, že zjistíš, že jsi se svou úžasně rychlou prací skončil na prvním problému.

Zasláno: 23:17 30.11.2010
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé
Guru
Členem od:
22:32 11.7.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 305
Nepřipojen
držte ma lebo na neho skočím...

Zasláno: 23:29 30.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
To seikos:
Já jsem si svůj letadýlkový shop taky udělala sama a jsem na něj dostatečně pyšná. Ale abych tady masturbovala (na tom slově není nic sprostého) své ego jakej jsem king jako to děláš ty a ještě přitom ponižovala práci ostatních tak, tak dobrá nejsem. To si nedovolím dělat ani ve svém oboru a zlatíčko ve svém oboru, já stojím dost hodně vysoko, ani nemáš představu jak vysoko.

Ty nabídky byly vesměs adekvátní tomu co jsi poptával. A naopak ta nejnižší byla fakt dost podezřele nízká a po skoro ročních zkušenostech se Zencartem bych do ní nešla.

Já můžu obhajovat pouze jednoho, který tě dal nabídku, zcela přiměřenou tomu co jsi potával a na kterého jsi nakydal. Pro mě připravoval stránky www.kisssoft.cz Melodic.

Nejsou přímo postavené na Zencartu, protože se jedná o velmi specifické zboží, prodáváme know-how a to know-how, kterému rozumí velice úzká skupina lidí (když to vezmu hodně nadneseně tak 0,01% lidské populace). Grafiku jsme neřešili, protože jsme se potřebovali co nejvíce přiblížit grafickému zpracování headquartes, pouze Melodic odstranil některé závady, které jim grafické zpracování dělalo.

Výsledek: Ve stanovené době jsem dostala výsledek, který jsem požadovala. Je tam mraky formuláříků, které běžný návštěvník nevidí, ale ty jsou pro nás velice nutné, abychom byli schopni spravovat stránky jako laici a nemuseli se trápit s nějakým redakčním systémem, takže v tomto případě to fakt může ovládat i naprostá blbka. Navíc Melodic udělal úpravy, které ho napadly v průběhu tvorby stránek a o kterých jsem neměla ani páru, že to jde.
Takže naše představy byly splněny nad očekávání.

Cena: Byla naprosto přiměřená odvedené práci.

Takže pro nově příchozí můžu Melodica jen doporučit.

Zasláno: 11:43 1.12.2010
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé
Guru
Členem od:
16:35 5.3.2009
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 222
Nepřipojen
To Seikos:

Vubec si neuvedomujes fakt, ze ty doplnky, ktere sis nainstaloval do Zencartu, taky nekdo musel naprogramovat a dat je sem ke stazeni. Ze mu to rozhodne zabralo vic nez 5 hodin casu a ze to sem nedaval s tim, ze na tom chce vydelat majlant. Spis bys mel volat DIKY VAM, ze ta moznost tady je - slusne harakiri.
Prijde mi dost sproste poptavat neco, co pak nechces a jeste to zverejnit... Takovehle zakazniky v obchodu fakt "miluju".

Zasláno: 14:37 1.12.2010
_________________
Alik

www.notovna.cz
www.Starenoty.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé
Nováček
Členem od:
12:14 4.10.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 12
Nepřipojen
Citát:

ali.alik napsal/a:
To Seikos:

Vubec si neuvedomujes fakt, ze ty doplnky, ktere sis nainstaloval do Zencartu, taky nekdo musel naprogramovat a dat je sem ke stazeni. Ze mu to rozhodne zabralo vic nez 5 hodin casu a ze to sem nedaval s tim, ze na tom chce vydelat majlant. Spis bys mel volat DIKY VAM, ze ta moznost tady je - slusne harakiri.
Prijde mi dost sproste poptavat neco, co pak nechces a jeste to zverejnit... Takovehle zakazniky v obchodu fakt "miluju".


Jestli si nevšiml, tak v mých příspěvcích jsem několikrát poděkoval lidem kteří se tady pohybují.
A že někdo něco naprogramoval a dal to sem do fóra ke stažení? Programoval to proto že na tom chtěl vydělat? Tak proč to tedy dával zdarma ke stažení? Když se podívám na hlavičku tohohle fóra, vidím nápis ZenCart - internetový obchod zdarma.
Pokud tady na tom chce někdo vydělávat a hřát si na tom svou vlastní polívčičku, tak ať si ji klidně hřeje.
Ale ať neosočuje lidi kteří si ten eshop sami stáhnou, nainstalují a podělí se o svou zkušenost s ostatními.
Pokud sis nevšiml, nikde jsem nikoho nejmenoval, kdo mi co nabízel a za kolik. Jen jsem konstatoval že mi to nabídli a po shlédnutí cen jsem se rozhodl si to nainstalovat sám. Udělal jsem něco špatně?

A že takovým lidem kazím kšeft? Když mi někdo řekne že je odborník a ty moje požadované fce nainstaluje za 22000 a bude mu to trvat 10 až 14 dní, je to hovno odborník. Je to jen zlatokop co se snaží obrat lidi co tomu vůbec nerozumí. A 10-14 dní? Když já to dělal 15 hodin? Já laik?

Běžte si tedy trhnout nohou. Jste ubožáci co parazutují na OpenSource produktu. Jste chudáci.

Tím samozřejmě nechci generalizovat. Četl jsem tady na fóru pár rad a třeba ten človíček co má v avataru GTR, před tím smekám klobouk. Veřím že takových lidí je tu mnohem víc. Ale nechtějí po mě 22000 za něco co mají hotové za 5 hodin.

A teď se můžete do mě pustit. Je mi to už jedno

Zasláno: 16:45 1.12.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Stále jsi nic nepochopil, takže už nespíš ani nepochopíš.


Edit: (pokud bys náhodou chtěl pochopit, tak klíč je v tom, že nikdo nikdy po tobě nechtěl 22.000 ani jinou částku za 5 hodin práce, to je jen tvůj egoistický dojem, kterým jsi hrubě urazil všechny kdo ti svou službu nabídli)

Zasláno: 17:00 1.12.2010
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
Nejlepší bude, když tohle vlákno Admini zamknou, protože jinak napřed klepne Adamce, pak klepne mě a pak to bude řetězová reakce .

Zasláno: 17:07 1.12.2010
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 (2) 3 4 5 6 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775