Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé





Topinternet

Členem od:
23:10 26.10.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1002997
Nepřipojen
zkouší i na vás firma Topinternet zaplacení pofidérní faktury za prezentaci na www.rejstrikfirem.cz ?

ja o nich ani neveděl a prý jsem se u nich před 4 lety zaregistroval...
a předhazují mi, že jsem si objednal prezentaci obchodu a adresa je na kamenný obchod, který už pár let neexistuje...

už je na ně podáno hromadné trestní oznámení...

Zasláno: 19:40 28.7.2009
_________________
Save Water !
Drink Beer ...
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Topinternet
Guru
Členem od:
16:36 17.1.2009
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 157
Nepřipojen
jj - došla dom složenka a šla do koše..... bylo to i na TV Nova
ale bacha při registracích jsem narazil na 4 stranky - ktere smeruji k tehle osobe ( firme - a i kdyz tam pisi zdarma..... )
Ale zas neni problem , aby te tam zaregistroval nekdo cizi - proto chcou vsichni vse predem - znam spoutu co zaplatily.

Zasláno: 20:04 28.7.2009
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Topinternet
Guru
Členem od:
17:50 4.2.2006
Bydliště Černčice u Loun
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 183
Nepřipojen
Máte pravdu, jsou to podvodníci. V domění, že se registruji zdarma, jsem byl hodně překvapený..
Ale bohužel jsem také zaplatil :o///
POZOR na ně!!

Zasláno: 20:23 28.7.2009
_________________
www.pc-levne.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Topinternet
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Na mě to zkoušeli také, musím říci, že vyhrožovat umí vcelku obstojně. Pro jistotu jsem si vytiskl maily s jejich komunikací a mou výpovědí, když jsem se dozvěděl, že do jednoho katalogu to bylo zdarma a do druhého již placeně.

Na mě takové, že znají mou IP adresu a že to na soudu prohraji :)


Po té co to bylo na Nově, tak byl chvíli klid, ale za nějakou dobu to začalo chodit znovu, tak jsem to hodil do spamu.

Vůbec bych se nedivil, kdyby někdo hodně šikovný jim hacknul databáze a pravidelně promazával. (tímto nikoho nenavádím :) )

Zasláno: 21:03 28.7.2009
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Topinternet
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
I na mě to zkoušeli, ovšem v mém případě chlapec tvrdě narazil ....

Velmi zkráceně, jak se tomu bránit. V první řadě NIC NEPLATIT A NIC NEVYPOVÍDAT!!!! Razantně si stůjte na tom, že jste žádnou smlouvu s dotyčným neuzavřeli, tudíž vám z toho nevyplývají žádné závazky, nebo povinnost cokoliv hradit, a pokud protistrana tvrdí, že jste s ní smlouvu uzavřeli, tak ať vám to dokáže u soudu.

Pokud z vás bude chtít nějaké peníze dostat, tak vás bude napřed muset zažalovat - no a při tom objemu, to prostě finančně neutáhne. A navíc téměř nemá šanci vám prokázat platnost smluvního vztahu.

Proto je velmi důležité nic neplatit, a ani se smlouvu nepokoušet vypovídat. Pokud totiž něco takového uděláte, de facto tím uznáte, že nějaký smluvní vztah mezi vámi existuje - a tím také velmi oslabíte své postavení. Na toto totiž ten sráč hraje, znejistit vás, přitlačit ke zdi a vmanévrovat vás do pozice dlužníka. A bohužel hodně lidí mu na to skočí - on využíva hlavně neznalost práva a na tom má založený celý tento podvod.

Ještě co se týče snahy smlouvu vypovědět - jak jsem psal výš - NEVYPOVÍDAT!! - ale odejmout mu váš souhlas se zpracováním osobních údajů a důrazně žádat o odstranění všech vašich dat z jeho databáze. Pokud tak neučiní, každou jeho další zprávu v jakékoliv podobě považovat za spam a předat UOOU - a z vlastní zkušenosti vím, že toto funguje naprosto spolehlivě. Stačí totiž jedno podání a dotyčný má dost velký problém, takže když se jich pak sejde víc, UOOU ho naprosto spolehlivě vydusí.

V rámci objektivity musím přiznat, že i já mu na to málem naletěl - ovšem před zaplacením mě napadlo projet si ještě web. A pak bylo naprosto jasno. Přikládám pár odkazů. A podotýkám, že to není jen pan Malý, kdo něco podobného zkouší, ale i hromada dalších "firem". Takže je dobré vědět, o co jde a umět se tomu bránit.

http://www.hlava.net/clanek/prudici-rejstrikfirem-cz/#komentovat
http://www.lupa.cz/clanky/rejstrikfirem-cz-legitimni-podnikani-nebo-doupe-vyderacu/
http://neviditelnypes.lidovky.cz/finance-co-je-katalogovy-podvod-d3e-/p_spolecnost.asp?c=A080620_114344_p_spolecnost_wag
http://www.spolecna-obrana.estranky.cz/

.... a spousta dalších linků.

No a pro spestření sem přikládám mou původní a necenzurovanou odpověď p. Malému:

Citát:
Takže vážený pane, vyjasníme si spolu některé pojmy:

1.) Žádnou placenou prezentaci v jakékoliv formě jsem u vás na rejstříku firem nikdy neobjednával. Z tohoto titulu neuznávám jakoukoliv existenci jakékoliv smlouvy mezi vámi a mnou, z čehož vyplývá, že vám nezaplatím ani korunu. Pokud si myslíte, že taková smlouva byla mezi námi uzavřena, račte mi to prokázat před soudem.

2.) Pokud se oháníte jakýmsi tvrzením o elektronické registraci s uvedením IP přístupu, autorizace a mého mailu tak vás upozorňuji na to, že taková registrace nemá žádnou právní váhu – a v podstatě si ji můžete kdykoliv spíchnout. A jako administrátor relačních databází (My SQL, Postgree SQL) a PHP, na kterém jede váš web vaši argumentaci u případného soudu spláchnu během 10 minut totálně do hajzlu (s odpuštěním) – a ani na to nebudu potřebovat právníka. Vím - a snadno prokážu, jak se takové záznamy dají upravovat.

3.) Pokud mi hodláte vyhrožovat soudy, neztrácejte čas nějakým upozorňováním a rovnou mě k tomu soudu dejte – podle vaší dosavadní úspěšnosti nepochybuji o tom, že stejně podobě budete úspěšný i ve sporu se mnou.

4.) co se týče údajné výpovědi z rejstříku firem – nic vypovídat nebudu, protože jsem s vámi žádnou smlouvu neuzavřel. Ale znovu vám opakuji – ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů vás tímto důrazně žádám, aby jste ze svých systémů odstranil jakékoliv údaje o mé osobě. Jakýkoliv kontakt po tomto upozornění – zejména pak jakoukoliv žádost o jakoukoliv platbu zaslanou jakoukoliv formou budu považovat za spam (vyjimka se vztahuje pouze na tuto mailovou korespondenci) a okamžitě pak budu kontaktovat UOOU. S nějakou výpovědí, nebo technickými problémy to na mě nezkoušejte – a data o mé firmě máte na konci tohoto mailu.

5.) nevyhrožujte mi nějakými platbami za váš ztracený čas – upozorňuji, že já po vás mohu požadovat podobnou částku za svůj ztracený čas – a taky ji v případě nutnosti požadovat budu.

6.) Pokud mě budete i nadále otravovat požadavky na nějaké pofiderní úhrady, zařídím o vás a vašich praktikách webové stránky s diskusním fórem postaveném na phpBB – což je celosvětově rozšířený systém na správu diskusních fór. A co se týče mě, já jsem oficiálním členem české podpory tohoto systému (můžete se přesvědčit na http://www.phpbb.cz/memberlist.php?mode=viewprofile&u=210 ) a správcem několika desítek těchto fór. Takže mám velmi nadstandardní možnosti seznámit s vaší činností širokou veřejnost - o kterých se třeba takové Lupě ani nesní – a ujišťuji vás, že na Lupě k tomu dostanu velmi širokou podporu. No – a diskusní fórum má jedno velké kouzlo – nemůžete žalovat jeho provozovatele – to by jste totiž musel žalovat všechny, co do toho fóra přispívají – a nepochybuji o tom, že těch příspěvků tam bude hromada – tak, jako na Lupě.

7.) Jestli si myslíte, že mě vyhrožováním různými snakcemi, pokutami a podobnými nesmysly zastrašíte a znejistíte, tak to se kurevsky pletete. Já nejsem někdo, kdo by se nechal vydírat a už vůbec ne primitivními triky, které na mě zkoušíte. Takže vám to napíšu na rovinu a na tvrdo: Neserte mě, kurva, nebo si s vámi vytřu prdel tak, že na to do smrti nezapomenente. Nic vám platit nebudu.
R - stick B. Rektořík

Zasláno: 16:19 7.8.2009
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Topinternet
Guru
Členem od:
9:45 11.11.2006
Bydliště Ostrava
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 617
Nepřipojen
Citát:

R-stick napsal/a:
I na mě to zkoušeli, ovšem v mém případě chlapec tvrdě narazil ....

Velmi zkráceně, jak se tomu bránit. V první řadě NIC NEPLATIT A NIC NEVYPOVÍDAT!!!! Razantně si stůjte na tom, že jste žádnou smlouvu s dotyčným neuzavřeli, tudíž vám z toho nevyplývají žádné závazky, nebo povinnost cokoliv hradit, a pokud protistrana tvrdí, že jste s ní smlouvu uzavřeli, tak ať vám to dokáže u soudu.

Pokud z vás bude chtít nějaké peníze dostat, tak vás bude napřed muset zažalovat - no a při tom objemu, to prostě finančně neutáhne. A navíc téměř nemá šanci vám prokázat platnost smluvního vztahu.

Proto je velmi důležité nic neplatit, a ani se smlouvu nepokoušet vypovídat. Pokud totiž něco takového uděláte, de facto tím uznáte, že nějaký smluvní vztah mezi vámi existuje - a tím také velmi oslabíte své postavení. Na toto totiž ten sráč hraje, znejistit vás, přitlačit ke zdi a vmanévrovat vás do pozice dlužníka. A bohužel hodně lidí mu na to skočí - on využíva hlavně neznalost práva a na tom má založený celý tento podvod.

Ještě co se týče snahy smlouvu vypovědět - jak jsem psal výš - NEVYPOVÍDAT!! - ale odejmout mu váš souhlas se zpracováním osobních údajů a důrazně žádat o odstranění všech vašich dat z jeho databáze. Pokud tak neučiní, každou jeho další zprávu v jakékoliv podobě považovat za spam a předat UOOU - a z vlastní zkušenosti vím, že toto funguje naprosto spolehlivě. Stačí totiž jedno podání a dotyčný má dost velký problém, takže když se jich pak sejde víc, UOOU ho naprosto spolehlivě vydusí.

V rámci objektivity musím přiznat, že i já mu na to málem naletěl - ovšem před zaplacením mě napadlo projet si ještě web. A pak bylo naprosto jasno. Přikládám pár odkazů. A podotýkám, že to není jen pan Malý, kdo něco podobného zkouší, ale i hromada dalších "firem". Takže je dobré vědět, o co jde a umět se tomu bránit.

http://www.hlava.net/clanek/prudici-rejstrikfirem-cz/#komentovat
http://www.lupa.cz/clanky/rejstrikfirem-cz-legitimni-podnikani-nebo-doupe-vyderacu/
http://neviditelnypes.lidovky.cz/finance-co-je-katalogovy-podvod-d3e-/p_spolecnost.asp?c=A080620_114344_p_spolecnost_wag
http://www.spolecna-obrana.estranky.cz/

.... a spousta dalších linků.

No a pro spestření sem přikládám mou původní a necenzurovanou odpověď p. Malému:

Citát:
Takže vážený pane, vyjasníme si spolu některé pojmy:

1.) Žádnou placenou prezentaci v jakékoliv formě jsem u vás na rejstříku firem nikdy neobjednával. Z tohoto titulu neuznávám jakoukoliv existenci jakékoliv smlouvy mezi vámi a mnou, z čehož vyplývá, že vám nezaplatím ani korunu. Pokud si myslíte, že taková smlouva byla mezi námi uzavřena, račte mi to prokázat před soudem.

2.) Pokud se oháníte jakýmsi tvrzením o elektronické registraci s uvedením IP přístupu, autorizace a mého mailu tak vás upozorňuji na to, že taková registrace nemá žádnou právní váhu – a v podstatě si ji můžete kdykoliv spíchnout. A jako administrátor relačních databází (My SQL, Postgree SQL) a PHP, na kterém jede váš web vaši argumentaci u případného soudu spláchnu během 10 minut totálně do hajzlu (s odpuštěním) – a ani na to nebudu potřebovat právníka. Vím - a snadno prokážu, jak se takové záznamy dají upravovat.

3.) Pokud mi hodláte vyhrožovat soudy, neztrácejte čas nějakým upozorňováním a rovnou mě k tomu soudu dejte – podle vaší dosavadní úspěšnosti nepochybuji o tom, že stejně podobě budete úspěšný i ve sporu se mnou.

4.) co se týče údajné výpovědi z rejstříku firem – nic vypovídat nebudu, protože jsem s vámi žádnou smlouvu neuzavřel. Ale znovu vám opakuji – ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů vás tímto důrazně žádám, aby jste ze svých systémů odstranil jakékoliv údaje o mé osobě. Jakýkoliv kontakt po tomto upozornění – zejména pak jakoukoliv žádost o jakoukoliv platbu zaslanou jakoukoliv formou budu považovat za spam (vyjimka se vztahuje pouze na tuto mailovou korespondenci) a okamžitě pak budu kontaktovat UOOU. S nějakou výpovědí, nebo technickými problémy to na mě nezkoušejte – a data o mé firmě máte na konci tohoto mailu.

5.) nevyhrožujte mi nějakými platbami za váš ztracený čas – upozorňuji, že já po vás mohu požadovat podobnou částku za svůj ztracený čas – a taky ji v případě nutnosti požadovat budu.

6.) Pokud mě budete i nadále otravovat požadavky na nějaké pofiderní úhrady, zařídím o vás a vašich praktikách webové stránky s diskusním fórem postaveném na phpBB – což je celosvětově rozšířený systém na správu diskusních fór. A co se týče mě, já jsem oficiálním členem české podpory tohoto systému (můžete se přesvědčit na http://www.phpbb.cz/memberlist.php?mode=viewprofile&u=210 ) a správcem několika desítek těchto fór. Takže mám velmi nadstandardní možnosti seznámit s vaší činností širokou veřejnost - o kterých se třeba takové Lupě ani nesní – a ujišťuji vás, že na Lupě k tomu dostanu velmi širokou podporu. No – a diskusní fórum má jedno velké kouzlo – nemůžete žalovat jeho provozovatele – to by jste totiž musel žalovat všechny, co do toho fóra přispívají – a nepochybuji o tom, že těch příspěvků tam bude hromada – tak, jako na Lupě.

7.) Jestli si myslíte, že mě vyhrožováním různými snakcemi, pokutami a podobnými nesmysly zastrašíte a znejistíte, tak to se kurevsky pletete. Já nejsem někdo, kdo by se nechal vydírat a už vůbec ne primitivními triky, které na mě zkoušíte. Takže vám to napíšu na rovinu a na tvrdo: Neserte mě, kurva, nebo si s vámi vytřu prdel tak, že na to do smrti nezapomenente. Nic vám platit nebudu.
R - stick B. Rektořík


Posledni odstavec je cool

Zasláno: 18:27 10.8.2009
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Topinternet
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
A zcela evidentně zabral. Dnes mi totiž přišla od p. Malého na výšeuvedený mail tato odpověď:

Dobrý den,
předem tohoto emailu se Vám chci omluvit jak za zprodlení mé odpovědi, protože jsem se snažil dohledat podklady z předchozího období, ale bohužel nemám kompletní korespondenci před rokem 2008, kdy projekt běžel pod jiným provozovatelem. Hrazenou prezentaci - respektive její objednání jsem Vám doložil a opětovně jsem si toto objednání včetně autorizace ověřil v administraci. Nicméně přes to jsem hrazenou prezentaci zrušil, předal jsem dále účetnímu oddělení ke stornování zálohové faktury za aktuelní období a Vaši prezentaci jsem zanesl do seznamu zrušených.

Zasláno: 20:21 4.11.2009
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Topinternet
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
No, mě taky dal už pokoj, po mém definitivním stanovisku "ať už neotravuje a zažaluje mě".

Nicméně se divím, že už dávno nesedí, že ho někdo nezažaloval a nevysoudil na něm majland. Ikdyž pochybuji, že něco na sebe má.

Zasláno: 20:46 4.11.2009
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Topinternet
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
To by nebylo tak snadné - dost jeho "zákazníků" se o to sice pokouší, ale s mizivým úspěchem. Navíc je proti němu vedeno několik exekucí - a to na dost vysoké částky, takže i v případě ev výhry sporu by jsi nezískal nic.

Zasláno: 9:24 5.11.2009
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Topinternet
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
No to je klasika českých zákonů. V normálním státě (takovej asi neexistuje) by už dávno seděl, protože by mu soud zakázal činnost a pokud by pokračoval dál, tak by ho zavřel a bylo by. Ale u nás se to různě obchází, prodlužuje apod.
Škoda se rozčilovat. Je potřeba hrát tak jak on.

Zasláno: 12:44 5.11.2009
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos






Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775