Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mněZapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Levné webové stánky

Vytvořte si vlastní webové stránky ještě dnes.

Tvorba webových stránek

Moderní webové stránky na míru vašemu podniku.

CNC obrábění dřeva

Obrabíme dřevěné výrobky na míru. CNC obrábění sériově i na zakázku.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Kategorie a fóra
   Všechny příspěvky (R-stick)


(1) 2 3 4 ... 24 »


Re: Budu za vodou
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
Jo, tak jsem si myslel, že budu za vodou - ale houby ....

Když jsem odeslal odpověď na verzi kde se zajímali kromě obvyklých otázek i na můj sex (pohlaví ..) a já jim napsal, že ho mám dobrý, plně uspokojivý a pravidelný 6x v týdnu (sobota je sanitární den ...) tak z nějakého nepochopitelního důvodu z jejich strany veškerá konverzace ustala ....

Zasláno: 10:28 30.8.2011
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Něco pro rozptýlení :-)
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
Pro ty, kdo rádi pálivé .....

OCHUTNÁVKA CHILLI
Poznámky nezkušeného porotce jménem Frank z východního pobřeží:

Nedávno jsem byl poctěn pozváním k rozhodování na soutěži ve vaření chilli. Jeden z rozhodčích totiž onemocněl a já zrovna sháněl nějaký kšeft. Zbývající dva rozhodčí (rodilí Texasané) mě ujistili, že to chilli není tak ostré, jak se říká, a kromě toho mezi ochutnávkami se splachuje pivem, které dostanu v neomezeném množství zdarma.

MIKOVA PÁLIVÁ OBLUDA
SUDÍ 1: Moc rajčat. Příjemně rychlý nástup.
SUDÍ 2: Jemná, osvěžující chuť rajčat. Nijak výrazně ostré
FRANK: Kurvafix, to by slouplo barvu ze silnice!! Plameny uhasilo až druhé pivo. Doufám, že tohle bylo nejhorší, co mě mohlo potkat. Ti Texasani jsou fakt cvoci!

ARTURŮV PLAMEŇÁK
SUDÍ 1: Krásná kouřová vůně, jemná příchuť vepřového. Slaboučký nahořklý ocásek.
SUDÍ 2: Skvělá chuť domácí grilovací omáčky, mohlo by být více pepře
FRANK: Fakt nevim, co bych měl kromě bolesti cejtit... Musel jsem odhánět lidi, co mi chtěli poskytnout masáž srdce, aby radši běželi pro pivo. Když viděli můj obličej, narazili druhý sud.

FREDŮV "POŽÁR VE STÁJI"
SUDÍ 1: Perfektní požárnické chilli! Perfektně ostré, možná by to chtělo fazole.
SUDÍ 2: Chilli bez fazolí, mírná, příjemná chuť mořské soli, virtuózní práce
s pepřem.
FRANK: Volejte chemiky, někdo sem vyklopil cisternu jaderného odpadu! Nosní sliznice mě pálí jako bych šňupal kyselinu sírovou. Všichni už znají postup: pivo mi podávají řetězem, abych neuhořel. Barmanka mě praštila do zad, abych se neudusil; páteř mám teď před sebou na stole. Ze všeho toho piva už jsem taky na sračky.

BUBBOVA ČERNÁ MAGIE
SUDÍ 1: Omáčka s černými fazolemi, prakticky žádné koření. Slabota.
SUDÍ 2: Černé fazole s mírně nakyslou příchutí. Dalo by se to možná použít jako omáčka k dušené rybě, ale chilli to rozhodně není.
FRANK: Cítil jsem, že má...m něco na jazyku, ale žádnou chuť - je možné, aby chuťové buňky na jazyku úplně odumřely? Sally, barmanka, stála připravená za mnou s tácem tupláků; tahle 150ti kilová machna začíná vypadat docela žhavě.

LINDIN ODSTRAŇOVAČ RTĚNKY A RTŮ
SUDÍ 1: Silné, masité chilli. Čerstvě umletý cayenský pepř, velmi ostré, bleskový nástup. Velice působivé.
SUDÍ 2: Chilli se sekaným hovězím masem, představoval bych si trošku víc rajčat. Cayenský pepř je skvělý nápad.
FRANK: Zvoní mi v uších, pot ze mě lije a nemůžu zaostřit oči. Uprdnul jsem si a několik lidí za mnou museli odvézt na ARO. Soutěžící se urazila, když jsem utrousil, že mi ta její leptací pasta zřejmě způsobila trvalý poškození mozku. Sally mi musela zastavit krvácení z jazyka proudem piva z pípy přímo na jazyk. Asi mi upadnou rty a vypadají zuby. A nejvíc mě sere, že oba zdejší rozhodčí mají pořád kecy, abych přestal křičet. Nejradši bych ty vidláky nakopal do prdele.

VĚRČINA VEGETARIÁNSKÁ VARIACE
SUDÍ 1: Řídká, ale velmi chutná vegetariánská omáčička. Perfektně vyvážený poměr koření a pepře.
SUDÍ 2: Zatím nejlepší. Agresivní směs pepře, papriček, cibule a česneku.
Špička.
FRANK: Moje střeva jsou v jednom ohni. Když jsem si uprdnul, posral jsem se, a mám strach, že se to prožere židlí. Nikdo už za mnou nepostává kromě Sally. Musí být ještě větší magor, než jsem si myslel. Necítím držku a prdel si budu muset rok utírat sněhem.

SUSANNINA STRAŠLIVÁ ŠÍLENOST
SUDÍ 1: Středně ostré chilli, příliš mnoho nakládaných papriček z konzervy.
SUDÍ 2: Chutná to jako by tam kuchařka tu pixlu pepře zvrhla na poslední chvíli. Musím vyjádřit své obavy o Franka; vypadá, jako by nebyl zcela ve své kůži a neustále sprostě kleje.
FRANK: Kdybych si v držce odpálil granát, vůbec bych to necítil. Na jedno oko nevidím, slyším jenom příšerně hlasitý hukot. Celé břicho jsem si upatlal, když jsem se lžící místo do pusy trefil do oka. Kalhoty mám plný sraček žhavých jak láva. Aspoň doktoři při pitvě pochopí, na co jsem chcípnul. Přestávám dýchat; strašlivě to pálí. Stejně všechen kyslík shoří, než mi dojde do plic. Když se budu potřebovat nadechnout, budu vzduch nasávat tou dírou, kterou se mi žaludek proleptal ven.

JIMOVO SVÁTEČNÍ CHILLI
SUDÍ 1: To nejlepší na konec! Perfektní kombinace chilli, bezpečná pro všechny včetně dětí, nijak přehnaně ostrá, přesto příjemně prokrví.
SUDÍ 2: Zlatý hřeb soutěže, perfektně vyvážená chuť. Ani ostrá, ani příliš jemná. Bohužel jsme o většinu přišli, když Frank omdlel a celý hrnec na sebe strhnul. Nevím, jestli to přežije, chudáček. Čím je to na tom severovýchodě krmí??? Jak by asi dopadl, kdyby někdo uvařil něco fakt ostrého?
FRANK: …………………...!!!!!!

Zasláno: 10:58 28.5.2011
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: E-shop jako katalog s externim vkladanim (inzertni portal).
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
Použij phpBB3 a do něj mod Inzerce. phpbb najdeš na http://www.phpbb.cz/ a inzertní mod na http://www.phpbb3hacks.com/viewforum.php?f=73&sid=19dd05e923ba788a95bf2663d967d77e V provozu to můžeš vidět na http://www.sferabubeniku.info/buysell/ - ale pozor, mám tam už hodně zastaralou verzi tohoto modu.

Zasláno: 9:21 25.5.2011
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: werby.cz :)
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
No jo - jenže základní šaplona pro phpBB3 je ProSilver - a ty tam máš SubSilver !!!! - to je pozůstatek ze staršího phpBB2 !!! Je to založené na tabulkové layoutu a už zastaralé.

Drtivá většina modů má výchozí šablonu ProSilver - a jen málo ještě SubSilver podporují. Pokud jsi upravovala SubSilver šablony, tak to se nedivím, že ti ty mody tak dlouho trvaly .....

Mimochodem - tu inzerci máš odtud? : http://www.phpbb3hacks.com/viewtopic.php?f=73&t=437&sid=91dab4156ed0c4257ce8f29ca253d60a

Zasláno: 22:41 15.4.2011
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: werby.cz :)
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
a mimochodem - pro phpBB exsistuje perfektní inzerrce - akorát o ní málokdo ví, protože je to poměrně nová věc. Ale troufám si tvrdit, že špičková.

Zasláno: 22:10 15.4.2011
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: werby.cz :)
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
Ono je to trochu složitější - záleží na tom, zda preferuješ rychlost nasazení a s tím spojenou cenu, nebo chceš ušetřit a investuješ do toho trochu práce. Zkusím to trochu srovnat - a napřed začnu zápory:

V našich končinách vBulletin není rozšířený - s tím souvisí neexistence české podpory. A dost podstatný problém - pravděpodobně pro to nebude k dispozici česká lokalizace - a když, tak jen něco útržkovitého a pro staší verze. No a další problém - pokud se rozhodneš pro 4.0 Publishing site tak tě vyjde sice něco kolem 5000,- -což bych neviděl tak tragicky - ale tragická situace bude kolem lokalizace. Ta totiž pro tuto verzi 100%ně neexistuje - a budeš si ji muset udělat - což obnáší tak měsíc práce, nebo pálku kolem 20000,- když si to od někoho necháš udělat na zakázku.

Co mluví ve prospěch vBulletinu: Jsou v něm integrované funkce, které se v případě phpBB musí instalovat jako rozšiřující mody, a pokud by se použila verze publishing suite - tak ta je před phpBB ohromný kus vpřed, protože má integrovaný CMS systém - můžeš si tedy v rámci fóra vytvářet jakékoliv stránky na svém webu.

phpBB je na rozdíl od vBulletinu v základní instalaci jednodušší a chybí mu dost funkcí - konkrétně fotoalbum, manažer událostí, blog, chat, SEO optimalizace, multijazyčná podpora, inzerce a aukce (pozor - toto ale není nai ve vBulletinu!!) propojení s facebookem .... Všechny vyjmenované rozšíření jsou ale k dispozici jako mody - rozšíření, které se dá doinstalovat. A většina těchto rozšíření je daleko více propracovanějších, než integrované funkce vBulletinu.

Dále pro phpBB je kompletní česká lokalizace, která je upravovaná a vždy je k dispozici nejnovější verze. A lokalizovaná je i naprostá většina uvedených modů.

Osobně bych se jednoznačně přiklonil k phpBB - a to i přes určitou pracnost v případě jeho rozšiřování různými mody. Výsledek ale stojí za to.

P.S.: doporučuji tu atrapu fóra na werby.cz smazat a začít znovu. Neber si to nijak osobně - ale pod dojmem toho, co na tom webu vidím se skutečně nedivím, že uvažuješ o něčem jiném.

Zasláno: 22:07 15.4.2011
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Druhý box pro ez-pages
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
Určitě by se to hodilo ...

Zasláno: 20:00 12.4.2011
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Storno poplatky a neprevzane zasilky
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
To je podle vymáhané částky - ale myslím že minimum je kolem 500. Pak potřebuješ el. podpis - ale s tím není problém - na poště ti ho vyřídí prakticky během jednoho dne a vyjde tě asi na 300 ročně.

Samozřejmě veškeré náklady pak platí dlužník.

Zasláno: 13:54 7.4.2011
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Storno poplatky a neprevzane zasilky
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
To je podle vymáhané částky - ale myslím že minimum je kolem 500. Pak potřebuješ el. podpis - ale s tím není problém - na poště ti ho vyřídí prakticky během jednoho dne a vyjde tě asi na 300 ročně.

Zasláno: 13:54 7.4.2011
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Storno poplatky a neprevzane zasilky
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
Úhrada poštovného za vrácenou zásilku se v poslední době dá řešit velmi elegantně a celkem rychle (narozdíl od postupu, který jsem tu dříve popisoval) Klasický příklad:

Pošlu balík na dobírku - ten se mi vrátí. Zákazníkovi tedy pošlu fakturu na úhradu poštovného (pokud mám v obchodních podmínkách nějakou sankci za takto odmítnutou zásilku tak naúčtuju i tu) Pokud nezaplatí, tak po 5 dnech po splatnosti posílám upomínku. Pokud nereaguje, tak po 15 dnech po splatnosti požádám o vystavení elektronického platebního rozkazu http://obcanskyzakonik.justice.cz/ejustice/platebni-rozkaz.html

No - a pak jsou tři možnosti:
1.) dotyčný platbu uhradí
2.) dotyčný podá proti rozkazu odpor
3.) dotyčný bude platební rozkaz ignorovat - což je ta nejideálnější možnost (kromě úhrady)

Pokud ho totiž bude ignorovat, tak po nabytí právní moci tohoto rozkazu držíte v ruce exekuční titul - který stačí předat exekutorovi - a o další se nemusíte starat. No a pokud dojde na bod 2, že dotyčný podá odpor, tak mu budete muset prokázat u soudu, že balík odmítl převzít. Na toto by vám měl stačit záznam z e-shopu o objednávce. Klíčově důležité je na něm mít snadno dohledatelné obchodní podmínky se všemi uvedenými sankcemi a poučeními tak, aby se s nimi mohl kupující seznámit (např upozornění na obch. podmínky při procesu objednávky) Dále je velmi důležité mít záznam o odeslaném balíku a potvrzení z pošty - ideální je na toto obchodní balík - tam se totiž mimo standardní potvrzení dá v systému pošty sledování balíků dohledat i jeho pohyb.

Zákazník má dnes oproti prodávajícímu hodně silnou pozici, kterou rád zneužívá. Proto je důležité vědět, že podobně silnou pozici má i prodávající. Ona totiž drtivá většina těch vychcaných zákazníků nemá o výšepopsané možnosti ani páru a tak když dostanou do schránky platební rozkaz, tak ho hodí do koše se slovy "ať se se mnou ten idiot soudí" - čímž udělají fatální chybu - a vám dají do ruky ideální příležitost, jak s nimi pěkně zamést. A pokud je zákazník vychcaný a snažící se s vámi odrbat, pak není důvod, aby jste neměli být vychcaní i vy.

Zasláno: 8:46 7.4.2011
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos Nahoru
(1) 2 3 4 ... 24 »
OdkazyZen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002995
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775