Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



(1) 2 »


Kam se Zenem?
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
Zažívám celkem velké potíže s cesky-hosting.cz, takže Vás prosím o Vaše zkušenosti s jinými hostingy a provozem Zenu.
Budu to muset co nejdříve pořešit, díky!

Zasláno: 10:32 13.1.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Kam se Zenem?
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
Kdyby se hrálo na to čím víc - tím líp, kandidoval bych jistě na prvenství:

Parse Time: 439.198 - Number of Queries: 230 - Query Time: 441.85068064157

Pohybuju se takzvaně v kladných číslech. :agresiv:

Zasláno: 10:40 13.1.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Kam se Zenem?
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
Tak už je to zase lepší
Parse Time: 0.924 - Number of Queries: 312 - Query Time: 0.32961576853943

Nicméně Vaše tipy na bezproblémový hosting uvítám

Vazeny pane XXX,

problem na jednom z databazovych serveru byl zpusoben klientem,
jehoz aplikace pretizila system. Problemova aplikace byla
odpojena. Kvuli tomuto problemu vsak nebylo vcas dokonceno
zalohovani databazi, proto vysoka zatez na databazovem serveru
pokracovala az do dokonceni zalohovaciho procesu.

Omlouvame se za zpusobene problemy a dekujeme za pochopeni.

Zasláno: 11:56 13.1.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Kam se Zenem?
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
www.anoweb.cz Mám tam své různé weby už několik let - nejzávažnější problémy: před cca 6 měs 1/2 hod výpadek databáze, před 1 týdnem problém s nastaveném PHP (odstraněno během 3 hod) - jinak stránky jedou jako blesk.

Dále umí přímý přístup do databáze (málokterý hosting !!) - cena je sice dost vysoká, ale plně odpovídající.

Pokud si chcete vyzkoušet jak nabíhá na hostingu obchod, tak ten mám na www.rstick.com/shop (docela by mě zajímalo, jak se vám načítá - mě velmi rychle)

Zasláno: 15:41 13.1.2006
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Kam se Zenem?
Guru
Členem od:
1:02 11.10.2005
Bydliště Hronov
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 383
Nepřipojen
ted me tak napadlo, jdi si kam chces, hlavne nechod tam co jsem ja - zatezoval bys mi databazi a me by to jelo pomalu

ale ne, zalezi na tom, kolik chces platit, mne nezajima ani tak to, jak casto bude vypadek, ale spis to, kolik za to zaplatim, tzn. volba byla jasna:
nejprve pipni.cz (free) - spokojenost do te doby, nez zacaly byt vypadky co hodinu a nakonec me vykopli za "hrube poruseni pravidel" (nejakej spamer si vybral mou domenu) ... ale stale mam jeden hosting na placenym pipni a tam je 100% spokojenost - vypadky tak jednou mes. max. a jede jim to dobre.
Dalsi hosting je banan.cz - tam te prave nechci tam jsem take spokojen, za ty penize je to bomba ...

Doufam ze jsem moc neplacal, nectu si to po sobe

Zasláno: 16:09 13.1.2006
_________________
Obchod.Rservis.com
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Kam se Zenem?
Citát:

R-stick napsal/a:
www.anoweb.cz Mám tam své různé weby už několik let - nejzávažnější problémy: před cca 6 měs 1/2 hod výpadek databáze, před 1 týdnem problém s nastaveném PHP (odstraněno během 3 hod) - jinak stránky jedou jako blesk.

Dále umí přímý přístup do databáze (málokterý hosting !!) - cena je sice dost vysoká, ale plně odpovídající.

Pokud si chcete vyzkoušet jak nabíhá na hostingu obchod, tak ten mám na www.rstick.com/shop (docela by mě zajímalo, jak se vám načítá - mě velmi rychle)


Mno nevim, ale to by bylo dost smutny kdyby ti to behalo pomalu s peti produktama

Zasláno: 17:22 13.1.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Kam se Zenem?
Citát:

Kret33n napsal/a:
ted me tak napadlo, jdi si kam chces, hlavne nechod tam co jsem ja - zatezoval bys mi databazi a me by to jelo pomalu

ale ne, zalezi na tom, kolik chces platit, mne nezajima ani tak to, jak casto bude vypadek, ale spis to, kolik za to zaplatim, tzn. volba byla jasna:
nejprve pipni.cz (free) - spokojenost do te doby, nez zacaly byt vypadky co hodinu a nakonec me vykopli za "hrube poruseni pravidel" (nejakej spamer si vybral mou domenu) ... ale stale mam jeden hosting na placenym pipni a tam je 100% spokojenost - vypadky tak jednou mes. max. a jede jim to dobre.
Dalsi hosting je banan.cz - tam te prave nechci tam jsem take spokojen, za ty penize je to bomba ...

Doufam ze jsem moc neplacal, nectu si to po sobe


Mno nevim sice to vim jen stylem jedna baba povidala ale na pipni jsem neslysel zrovna dvakrat chvalu... Mozna patris mezi prvni spokojeny zakazniky...

Zasláno: 17:25 13.1.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Kam se Zenem?
Guru
Členem od:
1:02 11.10.2005
Bydliště Hronov
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 383
Nepřipojen
Citát:

DreamCZ napsal/a:
Mno nevim sice to vim jen stylem jedna baba povidala ale na pipni jsem neslysel zrovna dvakrat chvalu... Mozna patris mezi prvni spokojeny zakazniky...


Hehe, nojo, tak ja nevim, FREE pipni neni moc OK, ale placeny fakt jede v pohode a stoji to par korun

On kazdej nadava na pipni prave pro to ze tam jsou na FREE - co ja vim - a to je masakr, ale placenej hosting bezi na jinejch strojich co ja vim ...

Zasláno: 17:33 13.1.2006
_________________
Obchod.Rservis.com
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Kam se Zenem?
Začátečník
Členem od:
23:35 2.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 38
Nepřipojen
Nechci nikoho ovlivnovat, ale nazor an pipni nemam moc dobrej. je fakt ze mi na nem jeden free web bezi, ale tam kdyz to vypadne na pul dne tak mi to moc nevadi, kazdopadne me firemni stranky jsem z pipni predcasen stahnul a dal na aerohosting. Stale casteji jsem mel problemy s postou (coz Vas ai moc nezajima ), ale co me vic stvalo, ze ikdyz jsem mel placeny hosting tak podpora se mi zdala hodne slaba. Vzdy se sice po case ozvali, ale odpoved byla velmi stroha.

Zasláno: 1:10 9.3.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Kam se Zenem?
Expert
Členem od:
21:07 23.2.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 82
Nepřipojen
Naše firma využívá minimálně šest doménových jmen na větší projekty na systému pipni.cz. Zároveň doporučujeme toto i našim případným zákazníkům - samozřejmě placené služby. Cos et ýče služeb, rychlosti a podpory - minimální problémy. Hlavní výhodou jsou aktuální verze php a mysql a ostatních db. Problémy až na zcela vyjímečné výpadky jsme nezaznamenali ani na jedné doméně. Free hosting - nezájem. I kdybych jel soukromě, tak si těch pár tisíc za rok zaplatím za spolehlivé služby.

my (resp. já) mám třeba docela špatné zkušennosti s czechia.cz. Dobré nopak i třeba s explorer.cz . Jen škoda, že přišli s php5 a MySQL5 tak pozdě - v lednu to ještě nebylo, jejich chyba.

Zasláno: 7:34 9.3.2006
_________________
S pozdravem a přáním hezkého dne
Michal Šatal
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



(1) 2 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775