Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 2 (3) 4 5 »


Re: Jakou tiskárnu na etikety
Guru
Členem od:
16:20 22.9.2010
Bydliště Teplice
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 211
Nepřipojen
tak k olivetti pr2

koupila jsem na aukru a jelikou mam jen notase tak mi to nejde pripojit.. vlastne jde pres dva kabely, ale nefunguje mi to. a mam win7 64 bit a nejde mit o rozchodit. u taty na notasu kde je jen 32 bit to taky nejde rozchodit tak nevim co delam spatne. pokud ji nekdo mate prosim a funguje vam muzete mi poradit nebo poskytnout ovladace a jaky kabel mam koupit abych to rozchodila.

ani nemuzu najit cesky manual .. google se mnou nemluvi.. jen anglicky.

myslela jsem si ze tam je moznost i pripojeni pres usb kdyz tam psali volitelne ale jak koukam tak proste vzadu je jen com port a jeste ten dlouhej jen jehlicky.. takze fakt nevim co s tim. vyhozeny penize

Zasláno: 22:43 1.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jakou tiskárnu na etikety
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
Tak dlouhej port to snad je LPT, tiskarny nekomunikovali pres com porty.
Na win 7 u starsi tiskarny bud je naprogramovanej primo ovladac, ktery je primo ve windows a chytne se a nebo jak rika jeden znamy se to da ovladat pres vysoko umistene okno, pod kterym je nejlepe beton. Mely by chytnout ovladace z Vist, ale obavam se, ze to bude stejny pripad.
Co se tyce googlu budme radi, ze mluvi anglicky, protoze pokud kdy google zmeni jazyk tak to bude na cinstinu a to fakt bude v haji .

Zasláno: 0:22 2.11.2010
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jakou tiskárnu na etikety
Guru
Členem od:
10:05 20.11.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 408
Nepřipojen
Rozhodne to jde jen pres com2 :) pokud ho v notasu nemas tak doporucuju koupit redukci k pcmcia nebo usb->com2 :) pak to beha

ale to by ti mel poradit prodejce ! :)

Zasláno: 15:12 2.11.2010
_________________
Někdo Ví ale nepoví
Chvála těm co se podělí

Zencart 1.5.5d
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jakou tiskárnu na etikety
Guru
Členem od:
16:20 22.9.2010
Bydliště Teplice
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 211
Nepřipojen
no tiskarna mi prisla vzadu serial port bez sroubku takze se do toho nekdo vrtal. LPT ktere tam melo byt chybelo bylo tam prazdno. Nakonec jsem se dohodla s prodejcem ze mi posle jinou, takze dneska jsem ji poslala zpet. tak jsem zvedava co dorazi. Neboj redukci mam od kamarada pujcenou, ale proste jsem to na tatovo xp nerozbehala. kabel se nainstaloval pridelilo to port com10 vse jsem nastavila a nic... ani tuk ..tak jsem ji poslala zpet asi vadna nebo nevim ... snad mi poslou jinou lepsi aby tam byl aspon i ten lpt .. ten je fajn na ten je primo kabel tak nemusim mit jeste redukci.

oslovila jsem dva kluky co si ji taky koupili na aukru. jeden mi psal ze mu prisla tak nejak podobna, ze mu poslali taky novou, ale ze ji nerozbehal stejne jako ja ani na serial ani na lpt.

druhy mi napsal ze taky reklamoval ze mu poslali jinou a ze se s tim 14 dni trapil nez to rozchodil. poslal mi dneska navod + pry kdyz budu mit problem az dorazi ze mi jeste poradi. ona se musi jeste nastavit sama o sobe pres tlacitka.. bude to pakarna jsem na to zvedava.

ale i tak ... prodavaj pul tiskaren v dezolatnim stavu, takze si dejte bacha kdyz budete objednavat, at vam radeji poslou fotku toho co vam opravdu prijde at nejste rozcarovany jako ja. a ja ji chci rozbehat uz jsem koupila i nahradni novou pasku. tak mi jinak bude k nicemu.

uz jsem od taty vzala i starej notas s plt :) ale ten nema ani usb ani cdromku jen disketu :) tak to nevim jak tam do toho dostanu programy na tisk :) a jestli vubec pojedou pres 95tky :)

no nejak to musim vymyslet, protoze na 6bit win 7 proste neni ovladac a vyrobce mi napsal ze mam kontaktovat ceskyho zastupce..ale to nevim kdo tady je. na netu je ke stazeni ..pravdepodobne ale vsude chtej registraci a zaplatit .. coz o to ja bych zaplatila, ale kdyz vyrobce ji ani nema.. tak zaplatim a stejne nestahnu.

tak kdybyste nekdo nahodou mel na 64bit win 7 budu rada

Zasláno: 22:44 2.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jakou tiskárnu na etikety
Guru
Členem od:
16:20 22.9.2010
Bydliště Teplice
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 211
Nepřipojen
Lio to co tam mam ja resp. jsem mela je fakt starej com ne lpt. co vim tak do starych lpt jsem davala takovej ten kabel co byl uprostred plnej a tady to chybi tady je dlouhe 25pinovej com .. proste muj kamarad prohlasil vykopavka kdes to vyhrabala :)

ale videla jsem ji dneska na poste tu samou kdyz jsem tam byla s balicky :) tak jsem si tak povzdechla :)

a jeste dotazek .. jak to funguje aby to fungovalo jako na poste ze tam strci slozenku a slozenka vyleze zase ven a neproleze dozadu?

neni na tu tiskarnu nejaky spesl program na ten tisk slozenek a listku? to jsem nikde nenasla.

jinak prikladam link fotky te tiskarny jak prisla.
je fakt ze jsem to vyloupala jak mi psal pan Hejda.. ze tam pod tim je pry lpt.. no jak vidite nebylo.

http://www.dandyland.cz/fotky/olivetti.JPG

Zasláno: 22:48 2.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jakou tiskárnu na etikety
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
1. Má dráhá, nejsem Lio, Lio je belgická zpěvačka a herečka.

2. Naprosto nechápu proč všichni šílíte po těhle mašinkách co mají naběháno mraky hodin někde na poště. Vzhledem k tomu, jak tam s tím zachází tak se mě zdá šílenost za to vyhazovat peníze. V tomhle se držím hesla "nemám tolik peněz abych je mohla vyhazovat za levný věci", ale jsou to vaše peníze (nebo vašich rodičů) to je jedno. Nicméně z Pohody se dá normálně tisknout na složenky na běžnou tiskarnu, alespoň mě to tak jde.

Zasláno: 8:53 3.11.2010
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jakou tiskárnu na etikety
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
Tato tiskárna komunikuje přes LPT a COM port - v pohodě ji rozchodíš - ale chce to orig. ovladače. Ty mám k dispozici, jsou ke stažení na www.rstick.cz/download/olivetti_drivers.zip Bez těchto ovladačů ji nerozchodíte !!!

V balíčku je PDF návod, ovladače + ovládací program pro nastavení tiskárny.

Žádný speciální soft pro tisk není zapotřebí, pokud tiskárnu rozeběhnete, tak vám vytiskne všechno, co do ní z widlí pošlete.

Ještě co se týče údržby - někdy se stane, že v zaváděcí štěrbině uvízne nějaký bordel. Tiskárna má čip, který to kontroluje, a pokud se tak stane, tak se snaží vyjet papír ven. a nový nejde zavést. V takovém případě stačí profouknout štěrbinu tlakovým vzduchem.

Papír si zavede sama - stačí do ni vložit složenku, tiskárna si ji sama zavede a vyrovná podle okraje. Po vytištšní složenka vyjede ven - nikdy neprojíždí na druhou stranu (v tom případě viz chyba výše).

Zasláno: 9:31 3.11.2010
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jakou tiskárnu na etikety
Guru
Členem od:
16:20 22.9.2010
Bydliště Teplice
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 211
Nepřipojen
Dneska mi volal zastupce pro ty tiskarny olivetti pr2 plus stoji 22 tisic nova.
A tiskarnu mam minoltu 1680 MF tisknu na ni slozenky v pohode, ale podaci listky mi jaksi zustavaji vevnitr, takze proto ta investice.
Ale 22 fakt na vyhozeni nemam proto volba za tisic.

diky za ovladace, pokud to rochodim pod 7mickama 64 bit tak budu rada. Pan mi do telefonu rikal, ze ty pro 64rky nejsou zatim od vyrobce dostupne, ze to je v ramci zatim testovani, ze instalace je slozitejsi ze se musi prepisovat knihovny a tak. tak uvidim s timto.

Dam vedet az mi prijde novy kus a zkusim ji zprovoznit.

Zasláno: 23:34 4.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jakou tiskárnu na etikety

Členem od:
23:10 26.10.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1002997
Nepřipojen
to si kvůli podacím lístkům kupuješ tiskárnu ???
proč to netiskneš na podací arch (A4), na poště to berou i když je na něm jen jeden balík...

Zasláno: 6:07 5.11.2010
_________________
Save Water !
Drink Beer ...
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jakou tiskárnu na etikety
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
Citát:

Melodic napsal/a:
to si kvůli podacím lístkům kupuješ tiskárnu ???
proč to netiskneš na podací arch (A4), na poště to berou i když je na něm jen jeden balík...


Já jsem na stránkách pošty narazila dokonce na formulář podacího lístku, ale teď nevim kde to tam mají. Já si těch pár lístků raději napíšu ručně, protože bych nerada zapomněla jak se to dělá.

Zasláno: 8:17 5.11.2010
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 2 (3) 4 5 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775