Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



(1) 2 »


www.gammagames.cz
Začátečník
Členem od:
13:05 3.1.2009
Bydliště Rokycany
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 38
Nepřipojen
Zdravím,

už mě nebavilo pořád chodit po brigádách a chtěl jsem si s kamarádem něco přivydělat ke studiu, proto jsem
několik týdnů každou volnou chvíli trávil tvorbou vlastního e-shopu, tady je výsledek:gammagames.cz, chybí ještě spousta zboží (to už je na společníkovi ) a stránka má ještě nějaké mochy, ale byl bych velmi rád, kdybyste stránky objektivně zhodnotili. Sice jsou to naše vůbec první stránky, ale přesto nás nešetřete! )

Uvítám každou radu nebo pomoc, protože bych byl opravdu rád, kdyby na našich stránkách zákazník rád nakupoval a vracel se tam. Navíc bych chtěl všem, hlavně svojí mámě, dokázat, že i v 18ti můžeš začít podnikat.

P.S: Spouštíme výměnu odkazů, chápu, že zatím naše stránka není moc atraktivní, co se vyhledávanosti týče, ale to v nejbližší době změníme!

Zasláno: 20:31 31.5.2009
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: www.gammagames.cz

Členem od:
23:10 26.10.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1002997
Nepřipojen
když víš, že to má mouchy, tak proč to už předkládáš k zhodnocení ?
je tam pár nedodělků, ale teď nevím, jestli o nich víš anebo ne...
takže to dodělej a pak to sem dej znovu.

a máš tam víc angličtiny, než je na českým shopu zdrávo

Zasláno: 22:39 31.5.2009
_________________
Save Water !
Drink Beer ...
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: www.gammagames.cz
Guru
Členem od:
3:31 25.11.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 597
Nepřipojen
co je to emzák?


Zasláno: 2:01 1.6.2009
_________________
TIP: Pro rychlé odkázání na daný option uvádějte cestu, např. takto:
/admin/product_types.php?ptID=1&cID=12&action=layout_edit
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: www.gammagames.cz
Expert
Členem od:
14:52 28.5.2009
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 110
Nepřipojen
Asi bych si nezasíral stránky reklamou od Googelu. Chci přeci vydělávat prodejem zboží a ne prodejem reklamy. A navíc bych dělal reklamu konkurenci.

Zasláno: 9:26 1.6.2009
_________________
www.CeskeGranaty.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: www.gammagames.cz
Začátečník
Členem od:
13:05 3.1.2009
Bydliště Rokycany
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 38
Nepřipojen
Můžeš být prosím konkrétní s těma chybami, které jsi objevil? Moc by mi to pomohlo. Tím že stránka má nějaké mouchy jsem myslel to, že se vždycky nějaké chyby objeví, vím o třech: nějaké chyby v překladu (už se na tom intenzivně pracuje), stránka není 100% validní a třetí (to nevím jak opravit) je, že se všude zobrazuje nápis Products místo jména náležité stránky. Ohledně toho banneru uznávám, že je trošku infantilní, a na reklamách nevidím nic špatného - konkurenční reklamy můžete zakázat.

Stránku jsem ještě ani nezačal nahrávat do vyhledávačů, chtěl jsem vědět váš názor, než tak udělám. Rád bych také slyšel nějaké komentáře ke vzhledu, jestli se vám líbí nebo co byste změnili, díky moc.

Zasláno: 19:51 1.6.2009
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: www.gammagames.cz
Pokročilý
Členem od:
21:21 2.5.2009
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 46
Nepřipojen
však si pozri registráciu máš tam polovicu textov po anglicky.
* Obchod
* Informace
* Soutěž
* My Account
* Partneři
ďalší preklad ktorý si nedokončil. prejdi si celí obchod a poriadne ho poprekladaj, môj osobný názor je že je to podstatné.

Keby som rozbiehal stránku na hry asi by som mal na pamäti že hráči si potrpia na dizajn stránky. A čím krajší dizajn tým viac ľudí ostane na stránke.
Skus si pozrieť
http://www.templatemonster.com/zencart-templates/20587.html
http://www.templatemonster.com/zencart-templates/23583.html
na tej stránke sú pekné grafiky eshopov.

Zasláno: 21:39 1.6.2009
_________________
Sonny

ICQ 229-034-230
skype: kubo05
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: www.gammagames.cz
Začátečník
Členem od:
13:05 3.1.2009
Bydliště Rokycany
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 38
Nepřipojen
Co říkáš teď, mám se toho držet?

Zasláno: 18:31 7.6.2009
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: www.gammagames.cz
Moderátor
Členem od:
8:10 31.10.2006
Bydliště Blava né?
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1017
Nepřipojen
btw ak chceš mať také divoké pozadie stránky, tak mu daj aspoň
background-attachment: fixed; - inak zmenil by som ho, trebars niečo menej výrazné a keď som prechádzal výrobky, hodilo mi to chybu, možno si iba niečo upravoval...
1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '-0, 0' at line 8
in:
[select distinct pd.products_name, p.products_image, p.products_quantity, p.products_id, p.products_type, p.manufacturers_id, p.products_price, p.products_tax_class_id, pd.products_description, IF(s.status = 1, s.specials_new_products_price, NULL) as specials_new_products_price, IF(s.status =1, s.specials_new_products_price, p.products_price) as final_price, p.products_sort_order, p.product_is_call, p.product_is_always_free_shipping, p.products_qty_box_status from products_description pd, products p left join manufacturers m on p.manufacturers_id = m.manufacturers_id, products_to_categories p2c left join specials s on p2c.products_id = s.products_id where p.products_status = 1 and p.products_id = p2c.products_id and pd.products_id = p2c.products_id and pd.language_id = '1' and p2c.categories_id = '8' order by p.products_sort_order, pd.products_name limit -0, 0]

Zasláno: 10:27 8.6.2009
_________________
Heslo dňa: nbusr123
Som strašný Viking
CompSoft - hosting - stránky - internetové obchody
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: www.gammagames.cz
Pokročilý
Členem od:
21:21 2.5.2009
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 46
Nepřipojen
tiež sa mi moc nepáči pozadie, naozaj bude najlepšie kúpiť si niektoré z tých čo som ti poslal. popripade mi napiš na pm, možno by sa pre teba našla u mňa jedna šablona.

Zasláno: 16:51 8.6.2009
_________________
Sonny

ICQ 229-034-230
skype: kubo05
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: www.gammagames.cz
Začátečník
Členem od:
13:05 3.1.2009
Bydliště Rokycany
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 38
Nepřipojen
Citát:
tiež sa mi moc nepáči pozadie, naozaj bude najlepšie kúpiť si niektoré z tých čo som ti poslal. popripade mi napiš na pm, možno by sa pre teba našla u mňa jedna šablona.


Ještě na tom trochu zapracujme, hlavně na tom pozadí. Uvidíme, každopádně díky za nabídku, možná se ozvu.

Citát:
btw ak chceš mať také divoké pozadie stránky, tak mu daj aspoň background-attachment: fixed; - inak zmenil by som ho, trebars niečo menej výrazné a keď som prechádzal výrobky, hodilo mi to chybu, možno si iba niečo upravoval... 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '-0, 0' at line 8 in: [select distinct pd.products_name, p.products_image, p.products_quantity, p.products_id, p.products_type, p.manufacturers_id, p.products_price, p.products_tax_class_id, pd.products_description, IF(s.status = 1, s.specials_new_products_price, NULL) as specials_new_products_price, IF(s.status =1, s.specials_new_products_price, p.products_price) as final_price, p.products_sort_order, p.product_is_call, p.product_is_always_free_shipping, p.products_qty_box_status from products_description pd, products p left join manufacturers m on p.manufacturers_id = m.manufacturers_id, products_to_categories p2c left join specials s on p2c.products_id = s.products_id where p.products_status = 1 and p.products_id = p2c.products_id and pd.products_id = p2c.products_id and pd.language_id = '1' and p2c.categories_id = '8' order by p.products_sort_order, pd.products_name limit -0, 0]


nvm, možná je to tím, že si zákazník může zvolit počet zboží na stránku a občas to hodí chybu, neví si s tím někdo rady nebo neřešil něco podobnýho?

Zasláno: 17:29 8.6.2009
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



(1) 2 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775