Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



(1) 2 »


Vybírám dopravní službu - co byste doporučili?
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Asi 14 dní se zaobírám výběrem dopravní služby. Jaké máte zkušensoti s cenou. Zasílám balíky 15,18 a 20 kg většinou více naráz a na dobírku. Občas k tomu nějaké drobnosti.

Základní problém je, že většina doprvních služeb počítá za každý balík zvlášť dopravu a ještě dobírku. Přičemž třeba u České pošty nejde zaslat více jak 30 kg, navíc za každý balík napočítá doběrečné.

Co vyjde nejlépe cenově? jak postupujete? Z předběžných průzkumů jsem zjistil, že pořád ČP vychází nejlevněji.

Založil jsem anketu o dopravní poště vlevo. (možno vybrat více odpovědí).

Díky


Nevíte někde o nějaké stránce, kde jsou srovnané ceny jednotlivých dopraců?

Zasláno: 17:22 24.2.2006
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Vybírám dopravní službu - co byste doporučili?
Ja použivám taky ČP... a na těžky balíky za těžký prachy Toptranz... nicmeně když posílám více balíků na jednu adresu na dobírku... dávám dobírku jen na jeden z nich... zatim se mi to nevymstilo Mno podle ceníků je sice ČP nejlevnější, ale např u DPD a PPL se dají domluvit hodně příznivý smluvní podmínky což u ČP nejde teda aspon se mnou se nikdo nebavil... nicméně ja volil ČP z důvodu že DPD a PPL mají daleko Depo a sem tam něco posílám na poslední chvíli tak to akorát hodim na poštu... a bylo my řečeno že nevozí do domacností... nicměně už se to tu řešilo a někdo řikal že vozí tak nevim, mě řekli, že pouze firmám s označenou provozovnou.
Potom u ČP je velká výhoda, že si to lidi můžou vyzvednout později i na poště...

Zasláno: 19:20 24.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Vybírám dopravní službu - co byste doporučili?
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
Podobně jako DreamCZ - většina zásilek Česká Pošta (pro "normální" lidi velká výhoda a hlavně stará známá), rozměrnější a objemnější zásilky Toptrans + některé objednávky řeším osobním dovozem s instalací.
Naštěstí mám skladbu sortimentu takovou, že nemusím dopravu extra dvakrát řešit - do 10.000,- Kč s dobírkou účtuju 150,- Kč, nad 10.000,- Kč už mám dopravu zdarma a osobní dovozy s instalací zařízení řeším individuálně.

Zasláno: 0:49 25.2.2006
_________________
Váhy a zase Váhy ;)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Vybírám dopravní službu - co byste doporučili?
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
tak tak počta počta - ale mám znich občas šediny -minule mne vytočili jak berušku vezme balík - hip sním 3m obloukem na auto - ale záleží na člověku - měl jsem problem i na přepážkách protože, ženská neni schopna pochopit, že balík o velikosti 60*80 a výšce 80 a celkové hmotnosti cca3,5 neni schopen unést krabičku 15*15*15 s hmotnosti cca 14kg - když ji hodí na něj z 30 cm přesně na střed spoje tak se páska logicky protrhne - a ještě argumentuje tím, že podle pravidel pošty je každý balík musí unést 15kg zátěže

no ale od té doby co jsem pozdžel poštu o 3 dny a pak jim najednou navalil 80 beden už jsou celkem v pohodě - ale opravdu záleží na lidech

jinak super pohoda byla dráha než se tam cca 2 roky někdo hluboce zamyslel a zrušil polovinu stanic a vloni udělali nový ceník - od té doby už neposílám

Zasláno: 9:23 25.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Vybírám dopravní službu - co byste doporučili?
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Je fakt, že pošta je nejpřístupnější a nejlevnější, ale je to pořád mamutí podnik s komunistickými manýry.

Třeba na přepážce se marně ptám proč při přebírání zásilky na firmu musím psát, že jsem zástupce, když nic jinýho být nemohu. Pořád po mě chtějí razítko ikdyž kdokoliv si razítko může vyrobit z brambory nebo na každém druhém rohu.

Dobírka na každý balík zvlášť to může vymyslet jen pako (u ostatních sped. služeb to asi okopírovali). Že by chtěli vydělat? Myslím, že na tom zas tam moc nevydělají, když to babě na poště trvá tak dlouho, takže výsledný zisk je minimální. Vždycky říkám 90% byrokaracie 10% skutečné práce.

Zasláno: 9:51 25.2.2006
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Vybírám dopravní službu - co byste doporučili?
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
jak dobírku na každý balík? snad cenu ne? to je kvůli pojištění ne? dobírku dávám na 1 balík a posílm třeba 7 jako dream - nebo že by u vás pošta fungovala jinak?

Zasláno: 10:02 25.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Vybírám dopravní službu - co byste doporučili?
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Ještě se Ti nestalo, že příjemce vzal balíky bez dobírky a zpět ti poslal dárek v podobě balíku s dobírkou? (složenkou). Pošta totiž vydá balíky, které nejsou zatížené dobírkou. Když ten člověk to ví, tak s tím může počítat. Navíc kolikrát se mi stalo, že celá zásilka přišla v různé dny, balík s dobírkou jako poslední, což je nejhorší varianta.

Zasláno: 10:15 25.2.2006
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Vybírám dopravní službu - co byste doporučili?
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
ne - asi mám "dobré zákazníky" a ohledně roztrhanosti balíku - stalo se mi to jen 1 a nejdřív přišla dobríka a pak až ostatní, ale to je cca 2 roky zpět od té doby si nikdo nestěžoval

Zasláno: 10:37 25.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Vybírám dopravní službu - co byste doporučili?
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
Já používám ČP - Profi balík - Je to obdoba Obchodoního balíku, ale pro smluvní podavatele. TZN mám s nimi uzavřenou smlouvu, nafasoval jsem štítky a stačí je na balík nalepit, udělat soupisku a hodit na poštu (smluvní místo podání), ev. když jich posíláš více, tak ti pošta v rámci svozu vyzvedne balíky u tebe ve firmě v určeném termínu. Poštovné mi fakturují 1x měsíčně, balíky berou do 30 kg, množství neomezeně, pokud posíláš víc balíků na stejnou adresu, tak u druhého a každého dalšího máš asi 25% slevu (toto nevyužívám) Naprosto nikdy jsem se nesetkal u této služby s jakýmikoliv problémy, co tady popisujete.

Profi balík je jinak určen pro posílání mezi firmami ale funguje to skvěle, i když to posíláte obyčejnému adresáty, já jsem se alespoň za 3 roky, co to používám s žádným problémem nesetkal. Doručen je v 90% druhý den po odeslání (využívám toho a zákazníkům posílám avizo, kdy přesně jim balík dojde) a to vždy na dodací adresu, oproti obchodnímu balíku je v případě nezastižení adresáta pokus o doručení opakován druhého dne a až pak dostane adresát výzvu k vyzvednutí zásilky. Cenově to je jako Obchodní balík - a můžu potvrdit, že za tu cenu to opravdu nemá chybu.

Zasláno: 11:43 25.2.2006
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Vybírám dopravní službu - co byste doporučili?
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
No dobře, ale profibalík můžete zasílat jen firmám, resp. asi reg. zákazníkům v systému pošty. Podle mého názoru většina int. obchodů zasílá "občanům".

Citát:
PROFIBALÍK. Moderní, rychlá a spolehlivá přeprava zboží mezi firmami. Služba je určena pro vzájemný styk mezi podniky, centrálou a jejími filiálkami, výrobci a obchodem, velkoobchody ap. na celém území ČR.

Není však určena pro zasílání zboží občanům. Služba je poskytována Českou poštou na základě písemně uzavřené dohody.


Ale i tak to pořád neřeší, že pokud nechcete podstoupit riziko, že zákazník vezme balík BEZ dobírky a balík s dobírkou pošle zpět, musíte dobírku rozdělit na více balíků. (mluvím o zasílání více balíků na 1 adresu)

Zasláno: 12:08 25.2.2006
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



(1) 2 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775