Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



(1) 2 »


APEK, nebo nějaký certifikát.
Guru
Členem od:
21:45 28.5.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 181
Nepřipojen
Docela ve mě vzbuzuje důvěru, když vidím, že obchod má nějaký certifikát, jako APEK a.t.d. Nevím přesně jaké podmínky by musel můj shop splňovat, abych tento certifikát získal, ale tak mě napadlo, co kdybychom dali dohromady nějaký vlastní certifikát? Myslím, že zákazníci už potom moc nepátrají, co je to zač, ale uvidí logo, že má náš shop nějaký certifikát a posílí to jejich důvěru.

Vymyslel bych nějaké to logo a pár podmínek (šitých na zencart), které musí obchod splňovat. Ale zase bych byl nerad, kdyby se to začalo objevovat ve kdejakém shopu na zencartu, o který se nikdo nestará, vyřizuje objednávky pomalu a.t.d. Prostě takový certifikát pro takové lepší zeny na úrovni

Co vy na to, kdo by do toho šel?

Zasláno: 15:26 29.4.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: APEK, nebo nějaký certifikát.

Členem od:
23:10 26.10.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1002997
Nepřipojen
myslíš něco podobnýho?

Připojit soubor:



jpg  certifikat.jpg (88.88 KB)
515_4634a96a0a9d5.jpg 472X315 px

Zasláno: 16:18 29.4.2007
_________________
Save Water !
Drink Beer ...
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: APEK, nebo nějaký certifikát.
Guru
Členem od:
17:55 12.3.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 305
Nepřipojen
Zni to celkem zajimave .. co zkusit tady udelat anketu kolik lidi by melo o takovy certifikat zajem?

Zasláno: 20:29 29.4.2007
_________________
Zen-Cart v.1.3.9h, webhosting na zserver.cz - specializovaný ZenCart hosting
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: APEK, nebo nějaký certifikát.

Členem od:
23:10 26.10.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1002997
Nepřipojen
nevim, nevím...
nemám nic proti oblbování zákazníků, ale schovávat to za nějaký pofidérní certifikát mi přijde ujetý. Nevěřím ani stávajícím "oficiálním" certifikátům, natož neoficiálním
Každý, kdo si dal shop na kritiku do fóra by měl být automaticky atestován, tím pádem způsobilý provozu naostro, to by mělo stačit , ale vydávat na to certifikát?!
Třetina, obchodů nemá uvedeny ani kontaktní údaje, a už vůbec ne IČO a DIČ. A stejně by si mohli "udělit" nějaký certifikát


Těch certifikátů je nějak moc...

Prostě a jednoduše, jsem proti. Howg

Zasláno: 20:44 29.4.2007
_________________
Save Water !
Drink Beer ...
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: APEK, nebo nějaký certifikát.
Guru
Členem od:
12:54 19.9.2006
Bydliště Mikulov
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1419
Nepřipojen
taky si myslim ze tech certifikatu je az moc. uz to zacina Zivnostenskym listem pres ISO a konce nejakym vyrobnim certifikatem ci jinym papirem. Je pravda ze ne kazdej certifikat ma tu svoji vahu a dulezitost. Souhlasím s tím ze kdo dal do placu k testu, dostala se mu odezva v dobrem ci vezlem. sam si muze vzit ponauceni nebo inspiraci a v praxi pouzit

NEVYRABEJTE DALSI PAPIR pro PAPIR !

Zasláno: 21:23 29.4.2007
_________________
Vývoj software a poradenství, import/export a jiné | Odborné knihy, naučné knihy | Textilní dorty a dárky | vyšívané ozdoby
<<než něco uděláš, ZÁLOHUJ E-SHOP !!!>>
<<než se zeptáš, projdi si fórum... třeba to už někdo řešil a vyřešil>>
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: APEK, nebo nějaký certifikát.
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
Nevím - vidím to dost skepticky. Než se pro toto podaří prosadit nějakou podporu a odezvu, tak to bude trvat hodně času se značnými fin. náklady a nejistým efektem - takže touto cestou bych nešel. Osobně bych to nechal na každém uživateli.

Já osobně mám na shopu ( www.rstick.com/shop ) certifikát od SAOP (spotřebitelský audit obchodních podmínek - v sekci "obchodní podmínky" ) od sdružení obrany spotřebitelů. Nemyslím si, že by to bylo až tak zbytečné - mám totiž jistotu, že obchod a jeho provoz odpovídá všem současným zákonům - což se bohužel o moc e-shopech dosud tvrdit nedá. Můj názor - pokud nějaký certifikát, který má smysl - tak tento, nebo něco podobného.

Jinak tato sranda vyjde asi na 4000,- a pak se to každý rok musí obnovit ( 1000,-) Pokud by byl o to zájem, můžu sem hodit bližší podmínky.

Zasláno: 21:24 30.4.2007
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: APEK, nebo nějaký certifikát.

Členem od:
23:10 26.10.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1002997
Nepřipojen
to R-stick:
Být tebou, tak sem nedávám ten odkaz, každý druhý si ty podmínky v tichosti obšlehne, nedá odkazy na ty správné stránky a to pdf a logo jde předělat taky. A spotřebitel ( min.95%) se nebude pídit po detailech, bude věřit. Jako vždy...

Zasláno: 21:43 30.4.2007
_________________
Save Water !
Drink Beer ...
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: APEK, nebo nějaký certifikát.
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
Obchodní podmínky si může obšlahnout kdokoliv z běžícího e-shopu - a běžně se to dělá - takže to by mě nechalo v klidu. Jiná věc je, když si tam dotyčný vloží logo a linky - ovšem to je mu na nic, protože link vede na pdf s certifikátem a pokud ho nemá, tak je v ..... Smysl tohoto certifikátu je totiž v tom, že já mám jistotu, že můj e-shop odpovídá legislativě, práva a povinnosti obou stran jsou v něm jasně vymezené a pokud by došlo k nějakému sporu se zákazníkem, tak můžu být v klidu (i když dobrý právník by si jistě skulinku našel - ale neprodávám jadernou elektrárnu - že?).

Jiná věc je, kdyby to udělal nějaký můj přímý konkurent - to by mě docela nasralo - ale paradoxně bych si to docela přál. Já mám totiž ještě v ruce písemné vyhotovení uvedeného certifikátu vč kompletního obsahu podmínek, takže by pro mě byla hračka mu dokázat, že mi to zkopíroval - a na paragraf OZ o nekalé soutěži bych ho vydusil tak, že by pravděpodobně skončil.

Zasláno: 9:55 1.5.2007
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: APEK, nebo nějaký certifikát.

Členem od:
23:10 26.10.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1002997
Nepřipojen
málokterý zákazník se po tom bude pídit do takových detailů, jako je písemné vyhotovení certifikátu.

tohle vše je dobré jen pro pocit uspokojení obchodníka, že udělal vše co se po něm žádá a nikdo ho nemůže právně napadnout.

Zasláno: 9:59 1.5.2007
_________________
Save Water !
Drink Beer ...
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: APEK, nebo nějaký certifikát.
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
To máš ve všem plnou pravdu - zákazník se po tom pídit nebude. Ale za to se po tom budu pídit já na stránkách mé konkurence - a ujišťuji tě že to tam dlouho nebude. Obecně vzato - kdo opravdu chce seriózně provozovat e-shop, tak by takovou botu v životě neudělal - ono totiž opravdu největší hrozba pro takové obchody je od jejich konkurence.

Zasláno: 19:04 1.5.2007
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



(1) 2 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775