Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 2 (3)


Re: IČO a DIČ pro 1.3.0
Začátečník
Členem od:
9:18 19.4.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 30
Nepřipojen
Tak jsem nainstaloval toto rozšíření a má jednu podstatnou chybu. Jak se člověk zpracovávájící objednávky dozví, že má zákazník nějaké IČO nebo DIČo? Tento ůdaj se vlbec nezapisuje do tabulky orders, což může způsobovat nemalé problémy... Budu muset použít fígl Fax-DIČ... Nebo máte už verzi která toto řeší?

Ještě doplním, že tento problém neřeší ani doplněk European intracom VAT number a druhý Tax Identification Number - IČO je ten samý případ...!!!

Zasláno: 11:12 9.5.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: IČO a DIČ pro 1.3.0
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
na asi ti tady každý nepřinese vše hotové přímo pod nos - prostě si budeš muset otevřít příslušné stránky ve zdrojovém kodu a ty dvě ubohé pole tam dopsat! vidíš vtom nějaký problém? (nechápu co tady pořád nacvičujete s faxem - vždyť je to jen kod )si myslím že jarda to vychytává celkem spolehlivě a důkladně - přičina bude vtom že vše se tady tvoří jen v pár lidech a zbytek jen stahuje a prská, že jim něco nejde - takže se nato laskavě koukni neni to zas taková alchime

ke konci týdne to budu také instalovat tak se ten paklik opravím aby to fachalo na 100%

Zasláno: 13:00 9.5.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: IČO a DIČ pro 1.3.0
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
No v orders to není. Nějak mi to nešlo, protože používám super orders a moje znalosti nejsou tak velké. nechápu ale jak to, že u objednávky nelze zjistit zda zákazník má IČO a DIČ. Já se vždycky dívám přímo do customers a tam je všechno včetně IČO a DIČ. Jde o to udělat jeden krok navíc.

Zasláno: 19:01 9.5.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: IČO a DIČ pro 1.3.0
Začátečník
Členem od:
9:18 19.4.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 30
Nepřipojen
Zdravím, vůbec jsem tu neprskal, jen jsem upozornil na dle mého názoru podstatný nedostatek.

Snahu programátorů, kteří tento systém vyvíjejí jen obdivuji a hluboce se skláním. Sám nejsem programátor ale prostý upravovač a tak každé vylepšení jen vítám. Rád se budu podílet na vývoji funkcionality, jak se říká, víc očí, víc vidí…!!!

Možná jste se s tímto požadavkem nikdo nesetkaly, ale já mám zkušenost s shopem, ve kterém denně proběhne třeba 150 objednávek. V tu chvíli nejde použít customers, protože proklikat se na zákazníka je děsně zdlouhavé a pokud je zákazníků 8,5 tis tak přímo nemožné.
Další důvod proč mýt tento/tyto údaje v orders je ten, že si zákazník může z nějakého důvodu na chvilku změnit tyto údaje a potom nebudou data validní.

Zasláno: 20:01 9.5.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: IČO a DIČ pro 1.3.0
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
se omluvám - prostě jsi byl poslední kdo kapal do mého kalichu - tak to šlo ven :( - jo tvoje připomínky jsou věcné beru to - prostě občas mám jen depku z některých rychlokvašek (hele potřebuju tohle,tamhleto - honem honem - ať můžu prodávat) nabouchá 10-15 topiků help me a tím jejich existence na tomto foru končí - ještě jednou se omlouvám - konstruktivní a věcné nápady jsou samozřejmě vítany

Zasláno: 21:36 9.5.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: IČO a DIČ pro 1.3.0
Guru
Členem od:
9:05 27.6.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 180
Nepřipojen
Dobry den,
nainstaloval jsem si IČO a DIČ podle návodu a při vstupu do administrace se mi vypíše jen tento kód

// Tax ICO Number define('ENTRY_TAXID', 'IИO:'); define('TABLE_HEADING_TAXID','IИO:'); // Tax DIC Number define('ENTRY_TAXID2', 'DIИ:'); define('TABLE_HEADING_TAXID2','DIИ:');

a nezobrazi se mi pole pro prihlaseni. Nevite nekdo co jsem udelal spatne? :) Dekuji moc

Zasláno: 12:35 18.7.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: IČO a DIČ pro 1.3.0
Guru
Členem od:
9:05 27.6.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 180
Nepřipojen
Tak uz jsem to spravil. V souboru admin/includes/languages/czech.php jsem dal kod uplne na konec, ale ma byt pred touto znackou "?>" :)))

?>
// Tax ICO Number
define('ENTRY_TAXID', 'IČO:');
define('TABLE_HEADING_TAXID','IČO:');
// Tax DIC Number
define('ENTRY_TAXID2', 'DIČ:');
define('TABLE_HEADING_TAXID2','DIČ:');

Zasláno: 12:51 18.7.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 2 (3)



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775