Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 (2) 3 »


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
Ach jo Paypal dvě L takhle to vypadá když člověk dělá víc věcí najednou.

To ludekbrno: No ja taky zrovna nenakupuju u překupníků na Alibabě, kteří mají účet u Western Union , ale např. u Amazonu, kterého považuji za průkopníka v e-shopech, takže přestože jsem to ještě nemusela řešit, předpokládám určitou serioznost. A nepoužívám platební kartu, to mě přijde dost nebezpečný, mít otevřenou platební kartu pro platbu přes internet, protože když mě ji někdo ukradne tak pak nepotřebuje ani PIN aby mě ji vybral. Možná se pletu .

To Kovboj: Předpokládala jsem u toho Paypalu, paušální poplatek a ne procentuelní.

Zasláno: 12:43 21.11.2010
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Začátečník
Členem od:
5:54 31.3.2010
Bydliště Trencin
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 24
Nepřipojen
Vase rady si pravdaze beriem k srdcu. ale podla mna nie je obchodna sebevrazda zriadenie platby vopred. Da sa to vyriesit aj napriklad tak ze ak by som mal ponechat dobierku, urcite len do urcitej sumy a napriklad kd 100 euro by to slo uz len prevodom.

Ten PayPal podla Vas nie je troska drahy? Vyuziva z vas niekto vobec platobnu branu? Rad by som diskusiu obratil na kvalitu sluzieb, ceny a poplatky.

Zasláno: 18:09 21.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Guru
Členem od:
16:35 5.3.2009
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 222
Nepřipojen
Abych pravdu rekl, tak jsem se nyni vrhnul do implementace platebniho systemu, a od PayPalu jsem upustil, je tam nekolik variant poplatku, jednak procenta z prevedene castky a nebo pausalne za provedenou transakci, oboji mi prislo dost drahe.

Nic mene jsem se nakonec rozhodl pro GoPay (www.gopay.cz) a to z toho duvodu, ze v jedne implementaci ziskate az 9 platebnich metod - doporucuji prostudovat. Maji velmi slusnou technickou podporu, pripraveny modul pro ZenCart ktery staci jen nainstalovat, nastavit a uz to frci, nic sloziteho. Hlavne jsem preferoval platbu kartou. Dalsi platebni metody jsou jen na zvazeni, zda ma vubec smysl je aktivovat. Zvlast nevim jak je to pro Slovensky trh.
Jinak mame i mPenize od mBanky, kde mame ucet a za rok tuto moznost platby vyuzilo cca 5 lidi - takze zbytecny system... ostatně si myslim, ze to plati i o PayPal a dalsich virtualnich penezenkach.

Zasláno: 21:27 21.11.2010
_________________
Alik

www.notovna.cz
www.Starenoty.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Citát:

kukatkoo napsal/a:
Vase rady si pravdaze beriem k srdcu. ale podla mna nie je obchodna sebevrazda zriadenie platby vopred. Da sa to vyriesit aj napriklad tak ze ak by som mal ponechat dobierku, urcite len do urcitej sumy a napriklad kd 100 euro by to slo uz len prevodom.

Ten PayPal podla Vas nie je troska drahy? Vyuziva z vas niekto vobec platobnu branu? Rad by som diskusiu obratil na kvalitu sluzieb, ceny a poplatky.


Obchodní sebevražda není zřízení platby předem, samozřejmě čím více možností platby, tím lépe. Ale sebevraždou je to zrušení dobírky To uvidíš brzy. A zrušit to jen u drahých položek? Tím hůř, protože čím dražší, tím víc lidí se bojí platby předem. Zvlášť v neověřeném obchodě, mezi které předpokládám zatím patříš. Pak můžeš dát vědět, jak lidi s nadšením platí předem

Zasláno: 10:19 22.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Guru
Členem od:
3:31 25.11.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 597
Nepřipojen
dej poradnou slevu za platbu predem a uvidis, kolik % zakazniku to vyuzije... pocitej 40-60%

Zasláno: 14:51 22.11.2010
_________________
TIP: Pro rychlé odkázání na daný option uvádějte cestu, např. takto:
/admin/product_types.php?ptID=1&cID=12&action=layout_edit
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Guru
Členem od:
3:31 25.11.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 597
Nepřipojen
Citát:
To Kovboj: Předpokládala jsem u toho Paypalu, paušální poplatek a ne procentuelní.


toho bohda nebude, aby karetni platby byly za pausal z ceho by pak zily 2 velke banky provozujici Visa a Mastercard site, kdyz ne z %? Schvalne kdo vi, ktere banky to jsou? Samozrejme jsou na to nabaleny dalsi banky (vydavatelska a pay processor)

Zasláno: 14:53 22.11.2010
_________________
TIP: Pro rychlé odkázání na daný option uvádějte cestu, např. takto:
/admin/product_types.php?ptID=1&cID=12&action=layout_edit
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Guru
Členem od:
10:42 1.8.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 382
Nepřipojen
Citát:

Holz napsal/a:
dej poradnou slevu za platbu predem a uvidis, kolik % zakazniku to vyuzije... pocitej 40-60%


Kdysi jsem to zkoušel a moc to nefungovalo.

Navíc je u nás častý problém v tom, že některé obchody lžou s dodatelností. A opravdu se mi jako zákazníkovi nechce platit dopředu za zboží, když mi pak dodávka dorazí třeba za měsíc. To radši zaplatím třeba o 30 korun víc za doběrečné, ale zaplatím to až tehdy když mi zboží opravdu přijde.

Zasláno: 15:31 22.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Expert
Členem od:
14:52 28.5.2009
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 110
Nepřipojen
Také se mi zrušení dobírky nezdá jako podnikatelský nápad roku, ale je to každého věc, jakým způsobem bojuje proti konkurenci.
Pro platbu ze zahraničí používám platební bránu České spořitelny a funguje to výborně. Moc se mi líbí ta možnost, že částka se při uzavření obchodu nestrhne zákazníkovi z karty, pouze se zablokuje. A já, až odešlu zboží, teprve částku strhnu. Má to tu výhodu, že kdybych neměl zboží sklade (mám vše skladem!), tak není žádný problém s vrácením částky zákazníkovi. Tedy, jednou problém byl, když si zákazník z Německa objednal, já to poslal a strhnout jsem si to zapomněl

Zasláno: 16:26 22.11.2010
_________________
www.CeskeGranaty.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Guru
Členem od:
16:35 5.3.2009
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 222
Nepřipojen
To RadekP: Jen tak pro zajimavost, napis jake nabizi sporka poplatek v procentech za transakci kartou?

To ALL: po trech letech provozovani eshopu se postupne dostavame s platbou predem na ucet vs. dobirka cca na 60% pro dobírku, myslim, ze trend je jasnej, u overenych obchodu lidem nevadi platit predem na ucet -> je to preci jen o par korun levnejsi nez dobirka a lidi se snazi setrit, zvlast jak uz nekdo tady psal u polozek do 200,-

Zasláno: 18:26 22.11.2010
_________________
Alik

www.notovna.cz
www.Starenoty.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?

Členem od:
23:10 26.10.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1002997
Nepřipojen
udělej si minimální cenu nákupu přes těch 200,- a lidi to přestanou řešit....

Zasláno: 18:29 22.11.2010
_________________
Save Water !
Drink Beer ...
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 (2) 3 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775