Prohlížení tohoto vlákna:
3 Anonymní uživatelé
Nefunguje Image Handler |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
8:24 13.9.2007 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
99
![]() |
Tak jsem se teď nějakou dobu pokoušel opravit Image Handler. Fungoval mě jen v "product_listing" a nefungoval mi v "product_info"... Instaloval jsem různý verze. Hrál jsem si s tím hodinu a nakonec pomohlo to, co jsem tady našel na fóru. Ručně vymazat bmz_cache a pak RUČNĚ vytvořit všechny adresáře 0,1,2...,e,f a dát jim plná práva (777). Image Handler mě sice tyto adresáře vytvořil sám, ale nějak blbě. Takže jestli někdo budete mít problém s rozchozením IH, tak doporučuji vyzkoušet toto, než budete dělat něco jinýho.
Zasláno: 13:45 11.6.2008
|
|
Přenos
|
||
Re: Nefunguje Image Handler |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
8:24 13.9.2007 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
99
![]() |
... práva stačí nastavit na 666 (read/write pro všechny uživatele)...
Zasláno: 10:37 16.6.2008
|
|
Přenos
|
||
Re: Nefunguje Image Handler |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Citát:
asi ti dost nerozumiem. vymazat adresare a vytvorit prazdne a take iste, handler si to naplni sam? Mne to fungovalo pred tym normalne len som nieco pobabral.
Zasláno: 22:53 24.6.2008
|
|
Přenos
|
||
Re: Nefunguje Image Handler |
||
|---|---|---|
|
Webmaster
![]()
Členem od:
21:08 29.8.2005 Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
1888
![]() |
Citát:
Nějak nechápu na co se ptáš? Jinak při instalaci IH doporučuji vytvořit adresář bmz_cache včetně podadresářů "0 až 9" a "a až f" ručně a všechny nastavit na 777.
Zasláno: 8:51 25.6.2008
|
|
Přenos
|
||
Re: Nefunguje Image Handler |
||
|---|---|---|
|
Začátečník
![]()
Členem od:
20:01 7.1.2008 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
22
![]() |
Nedalo by se to trochu upřesnit. V IH mě nefunguje zvětšení obrázku po najetí myší, ale podle tohodle návodu neumím udělat opravu. Soubot bmz_cache jsem nenašel a ani adresáře které by si měl IH vytvořit nemohu najít.
Zasláno: 17:58 26.6.2008
|
|
|
_________________
|
||
Přenos
|
||
Re: Nefunguje Image Handler |
||
|---|---|---|
|
Webmaster
![]()
Členem od:
21:08 29.8.2005 Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
1888
![]() |
Máš to v předchozím příspěvku.
V rootu vytvoř bmz_cache a v něm ty jednotlivé podadresáře: 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9,a,b,c,d,e,f. Vše nastavit na 777.
Zasláno: 18:48 26.6.2008
|
|
Přenos
|
||
Re: Nefunguje Image Handler |
||
|---|---|---|
|
Nováček
![]()
Členem od:
20:14 30.9.2006 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
4
![]() |
Ahoj, ja mam zasa problem so zoomom ak nabehnem mysou na obrazok sice sa mi zobrazi okno ale s malym obrazkom to znamena ze to nema ziadny vyznamsedim na tym pol dna nemozem to nikde nastavit viete mi poradit preco sa to deje ?
![]()
Zasláno: 14:20 7.7.2008
|
|
Přenos
|
||
Re: Nefunguje Image Handler |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
8:24 13.9.2007 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
99
![]() |
Mně se zase od určité doby přestal zobrazovat ten náhled po najetí myši úplně.
Pošleš link na ten tvůj shop?
Zasláno: 15:02 7.7.2008
|
|
Přenos
|
||
Re: Nefunguje Image Handler |
||
|---|---|---|
|
Nováček
![]()
Členem od:
20:14 30.9.2006 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
4
![]() |
link je: www.mackie.sk a ani v hlavnom okne na indexe vobec nezobrazuje ani take male obrazky
proste lupa nejde dobre
Zasláno: 16:52 7.7.2008
|
|
Přenos
|
||
Re: Nefunguje Image Handler |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
10:18 28.10.2006 Bydliště Turnov
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
104
![]() |
Prosím o radu.
Nainstaloval jsem IH a zmizely mi tím na stránce obrázky, ale po najetí myší na místo, kde by měl obrázek být, se správně zobrazí přes IH zvětšený, takže IH je funkční, akorát nevím, čím se mi odstranily ty obrázky... ![]() Mám to na testovacím webu, který je bez domény, takže odkaz nemůžu poslat...
Zasláno: 10:14 17.3.2010
|
|
|
_________________
www.auto-vyfuky.cz |
||
Přenos
|
||
Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.





Přenos




proste lupa nejde dobre