Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 2 3 4 (5)


Re: Obrana proti falesnym objednavkam
Guru
Členem od:
9:45 11.11.2006
Bydliště Ostrava
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 617
Nepřipojen
Citát:

R-stick napsal/a:
Zkus s nepřebíračem vy***cenosored*** přes obchodní podmínky. Ty jsou totiž závazné pro obě strany, a kupující s nimi vyjadřuje souhlas uskustečněním objednávky.

Takže si do obchodních podmínek dej klauzuli, že při nepřevzetí balíku je zákazník povinen uhradit smluvní pokutu v nějaké výši (např základ 3000 Kč + 15% z hodnoty objednávky) a dále si tam dej rozhodčí doložku - tzn že obě strany souhlasí, že případné spory se budou řešit v rozhodčím řízení, a že jsi rozhodce oprávněna jmenovat ty.

No a až ti ten trik s objednávkou udělá znovu, tak mu pošli fakturu s vyčíslenou smluvní pokutou a dobou splatnosti. Dotyčný bude mezitím hrát mrtvého brouka a myslet si, že s tebou pěkně ojebal. Jenže to je jeho omyl a tvoje výhra, protože právě na to se musíš spolehnout, aby ti vyšly tvé další kroky:

Zajdeš si za nějakým advokátem, právníkem koncipientem nebo známým, jmenuješ ho rozhodcem, a požádáš o vydání rozhodnutí, že dotyčný má uhradit smluvní poutu. Až to nabyde právní moci, tak požádáš soud o vystavení platebního příkazu. A až ten příkaz nabyde právní moci, tak vyhledáš soukromého (pozor - ne soudního - těm to trvá dlouho!!) exekutora, a tomu celou záležitost předáš.

Dotyčný ti pak přes exekuci uhradí onu smluvní pokutu, úrok z prodlení, a všechny nutné poplatky (advokát, soud ...) A garantuji ti, že o nic podobného se už nepokusí protože ho tato sranda vyjde nějak mezi 8 - 25 000,-Kč

Já jsem tento postup už jednou použil - a můžu říct, že to funguje na 100%


Dotycny byl asi maslo a nechtel te dat k soudu. Protoze jinak defakto neexistuje moznost jak mu prokazat, ze si to opravdu objednal on a ne nekdo jiny. Takze kdyby nebyl lulin, vysoudil by to z tebe zpatky a este by te to stalo hafo penez navic (ale samo nejaky rok by to trvalo).

Zasláno: 11:36 15.11.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Obrana proti falesnym objednavkam

Členem od:
23:10 26.10.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1002997
Nepřipojen
Někdy by to šlo prokázat, podle IP adresy, pokud neobjednával z int. kavárny anebo školy, ale z domova....

Zasláno: 15:36 15.11.2007
_________________
Save Water !
Drink Beer ...
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Obrana proti falesnym objednavkam
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
2: pytel

Právě na takovém předpokladu je to celé založené. Ten kdo takové problémy dělá, totiž většinou nemá právnickou fakultu, nýbrž IQ houpacího koně a prostě na to sere a nereaguje, protože neví, že kdyby se bránil, tak já prakticky nemám šanci. A na tomto proncipu to taky funguje. Je to úplně stejné, jak vyděračské podmínky většiny splátkových prodejců a různých úvěrových firem - tam to funguje podobně.

P.S.: tom případě, co jsem uváděl jsem se dopustil nepřesnosti - nešlo o vrácenou dobírku, ale v tomto případě mi dotyčný odmítl uhradit kupní cenu (jednalo se o částku asi 450 Kč) a když jsem ho slušně vyzval k úhradě, tak mě poslal natvrdo do prdele. A já jsem na něj měl navíc potvrzení z pošty (profi balík) že zásilku převzal. Takže v konečném součtu ho to vyšlo asi na 12000,- které musel zaplatit - no a exekutor mu zabavil bicí v hodnotě zhruba 48000,. ........

Zasláno: 15:59 15.11.2007
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Obrana proti falesnym objednavkam
Guru
Členem od:
9:45 11.11.2006
Bydliště Ostrava
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 617
Nepřipojen
Citát:

R-stick napsal/a:
2: pytel

Právě na takovém předpokladu je to celé založené. Ten kdo takové problémy dělá, totiž většinou nemá právnickou fakultu, nýbrž IQ houpacího koně a prostě na to sere a nereaguje, protože neví, že kdyby se bránil, tak já prakticky nemám šanci. A na tomto proncipu to taky funguje. Je to úplně stejné, jak vyděračské podmínky většiny splátkových prodejců a různých úvěrových firem - tam to funguje podobně.

P.S.: tom případě, co jsem uváděl jsem se dopustil nepřesnosti - nešlo o vrácenou dobírku, ale v tomto případě mi dotyčný odmítl uhradit kupní cenu (jednalo se o částku asi 450 Kč) a když jsem ho slušně vyzval k úhradě, tak mě poslal natvrdo do prdele. A já jsem na něj měl navíc potvrzení z pošty (profi balík) že zásilku převzal. Takže v konečném součtu ho to vyšlo asi na 12000,- které musel zaplatit - no a exekutor mu zabavil bicí v hodnotě zhruba 48000,. ........


Tak to potom jo, ja jenom zes to podal jakoze to je neprustrelne :)
Imho u tech uverovych firem to prave vetsinou neprustrelne maji. Jak jednou jejich podminky podepises (a maji je napsane dobre), ses v prdeli....

Zasláno: 17:23 15.11.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Obrana proti falesnym objednavkam
Guru
Členem od:
3:31 25.11.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 597
Nepřipojen
Citát:

garden napsal/a:
zdravim madboard . myslela jsi urcite mne, ale ja nejsem ziv ze shopu. az se dodela/dodelam software pro import zbozi tak to bude jine. vracene objednavky jsem mel namysli vseobecne ze pokud se neco vraci. je to dosti velkej problem, kterej se da resit jedine...
- bud teda se bude pocitat s tim ze muze byt i nejaka vracecka(minus) a nahnat to nekde jinde
- nebo tomu utnout tipec a ten kdo si chce opravdu neco objednat, ten to vzdy zaplati.


a uz se dodelalo software?

co se tyka vratek, tak na to existuje know how a i funguje, no zalezi na komodite a moznostech, pokud je to hodne konkurencni komodita tak je to tezke, zak. objedna vetsinou tam, kde to ma celkove nejlevneji nejrychleji...

Citát:

R-stick napsal/a:

Zajdeš si za nějakým advokátem, právníkem koncipientem nebo známým, jmenuješ ho rozhodcem, a požádáš o vydání rozhodnutí, že dotyčný má uhradit smluvní poutu. Až to nabyde právní moci, tak požádáš soud o vystavení platebního příkazu. A až ten příkaz nabyde právní moci, tak vyhledáš soukromého (pozor - ne soudního - těm to trvá dlouho!!) exekutora, a tomu celou záležitost předáš.

Dotyčný ti pak přes exekuci uhradí onu smluvní pokutu, úrok z prodlení, a všechny nutné poplatky (advokát, soud ...) A garantuji ti, že o nic podobného se už nepokusí protože ho tato sranda vyjde nějak mezi 8 - 25 000,-Kč

Já jsem tento postup už jednou použil - a můžu říct, že to funguje na 100%


Dobre je, abys nikam nemusel chodit a mel na to firmu, ta ti pak vycisli naklady a i tyhle naklady pak uspesne narokujes...

Me to prijde pomerne slozity postup a zbytecne vachrlaty, jde to resit primocareji. Ve tvem pripade asi v jednom jedinem kroku. Ale to uz ted vis asi taky. Prvni zkusenost je nejdrazsi.

Zasláno: 15:49 16.5.2009
_________________
TIP: Pro rychlé odkázání na daný option uvádějte cestu, např. takto:
/admin/product_types.php?ptID=1&cID=12&action=layout_edit
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 2 3 4 (5)



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775