Všechny příspěvky (Skiner)Re: Hosting s automatickou instalací + upgrade ZenCartu |
||
|---|---|---|
|
Nováček
![]()
Členem od:
9:31 16.9.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
2
![]() |
Funguje tato automatická administrace u CZechie???
Zasláno: 9:38 16.9.2009
|
|
|
_________________
jsem začátečník |
||
Přenos
|
||
Re: Webhosting u Czechie |
||
|---|---|---|
|
Nováček
![]()
Členem od:
9:31 16.9.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
2
![]() |
Na google jsem hledal nějaké reference na Czechii. Doporučil mi ji i známý, takže do toho asi půjdu. Jediné, co mi není jasné je, na jaké variantě lze u nih provozovat ZenCart. Stačí mi ta varianta LinuxPHP Nebo musím platit za tu dražší PHP_CGI?
Zasláno: 9:35 16.9.2009
|
|
|
_________________
jsem začátečník |
||
Přenos
|
||





Přenos