Všechny příspěvky (RadekP)Re: nadpis H1-kde ma byt |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
Citát:
Přesně. Nic jsem neřešil, ve validátoru mi to ukáže "hafo" chyb, ale ve vyhladávačích jsem na mé klíčové slova (české granáty, český granát) na druhém místě.
Zasláno: 12:02 15.10.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||
Re: Jakou tiskárnu na etikety |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
R-sticku, je potřeba nějaký další program pro tisk složenek, nebo jde tisk nakonfigurovat již v dodávaném s tiskárnou? Jinak jsem koukal sem a ovladač běží i pod W7. To je dobrá zpráva.
Zasláno: 12:19 14.10.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||
Re: Kodování češtiny při hostingu na Savaně |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
No, se mnou poslední dobou takto jednají na Stationu
![]()
Zasláno: 10:08 11.10.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||
Re: Čeština 1.3.9 Nelze stáhnout |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
Citát:
Se stěhuje na vlastní hosting.
Zasláno: 12:57 8.10.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||
Re: ?eská koruna |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
Super, mě to také pomohlo. Dík.
Zasláno: 9:39 8.10.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||
Re: Aditional Product Fields by PeterB v2.0 |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
Možná není, ale to teď už jeho problém nevyřeší
![]() P.S. Jak jsi dosáhl toho miliónu příspěvků?
Zasláno: 13:05 7.10.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||
Re: Nabourání do adminu |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
Děkuji.
Zasláno: 9:31 24.9.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||
Re: Nabourání do adminu |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
Rád bych se zeptal: Mám pevnou IP, a udělám si na ní vazbu. Je pak jasné, že z jiné IP než z mé, se na ftp nedostanu. Ovšem, jak se tam dostanu, pokud mi provajdr z nějakého (třeba technického) důvodu tuto IP změní bez předchozího upozornění? Je nějaké řešení, nebo je můj obchod již na vždy přes ftp nepřístupný? Děkuji
Zasláno: 15:48 22.9.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||
Re: Hromadné posílání avíza o vypravení zásilky s předpřipraveným textem v různých jazycích. |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
Jak složitá je instalace tohoto modulu a kolik si za něj říkáš?
Prosím, napiš na zlatnictvi zavináč email tečka cz
Zasláno: 20:25 7.9.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||
Re: station.cz - rychlost |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
Chci se zeptat Ifči, zda má nějaké zlepšení po vyladění obchodu, co se týká načítání stránek. U mne stále stejná bída. A podpora přestala komunikovat.
Zasláno: 12:09 31.8.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||





Přenos
