Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



(1) 2 »


Placená instalace eshopu
Nováček
Členem od:
0:48 13.9.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 3
Nepřipojen
Zdravim, již delší dobu pokusničím s touto platformou eshopu, občas sem chodím na kukandu a nějakou radu, ale vzhledem k momentální velké časové zaneprázdněnosti jsme sice eshop víceméně rozběhal, ovšem na ostrý provoz to rozhodně není, nebo alespoň podle mě ještě ne. Momentálně nemám vůbec čas se zabývat odlaďováním obchodu na ostrý provoz, nabízím proto zdejším profíkům ,úplatek, za zprovoznění obchodu do použitelného stavu. Pokud máte někdo kdo tomu rozumíte a máte čas i zkušenosti obchod uvést do stavu použitelnosti zájem, ozvěte se mi na email ať dohodneme podrobnosti. Já jsem z Prahy, ale to jistě není v tomto případě to nejdůležitější, mohu nabídnout protihodnotu formou služby, zboží a samozřejmě i finanční, vše je věcí dohody. Na netu jsem objevil různá řešení, včetně instalace zenu, ale co mě opravdu dostalo, chtěli za instalaci zenu 20000!!!! No nejsem blázen za gpl zaplatit takovou nehoráznost, za tu cenu dostanu již hotová profi řešení. Mimochodem, objevil jsem díky tomu velmi zajímavou verzi gpl verze obchodu fungujícího bez použití sql, ideální pro nastartování obchodu před verzí s sql, snadná přenositelnost, jen nainstalovat a už to fičí, ale je to vhodné opravdu jen pro rozběh, alespoň podle mého názoru. Kdo budete mít zájem tak písněte emailem...
Díky za reakce Mephi.cz y5@seznam.cz

Zasláno: 1:14 13.9.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená instalace eshopu
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
no jen to jen můj osobní názor a říkam že shopy za úplatu nestavím, ale za 2000 je dle mne dobrá cena pokud ti to naistaluje - odladí - nastaví, doplní contribuce a trochu si pohraje se vzhledem neb to pár dní práce určitě dá!

Zasláno: 7:53 14.9.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená instalace eshopu
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
No je to už ohraná písnička, ale taky si myslím, že práce něco stojí. Je pravda, že za instalaci dát dvacet tisíc je dost, ale jde o to, co dalšího je tam upraveno a co nabízejí dále. Třeba úprava vzhledu je dost časově náročná a grafika se vždycky platila hodně. Sám nabízím čistě úpravu zenu o další moduly a počeštění, ale vím co to dalo úsilí. ono nejde o to, jestli je to GPL nebo komerce, ale o odvedenou práci a čas. Jinak profi řešení za dvacku bych chtěl teda vidět, a to jsem viděl hodně.

Zasláno: 8:25 14.9.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená instalace eshopu
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
jéééééééééé ja se omlouvám ja tam viděl 2 000 a ne 20 000 - jo tak za takové peníze bych dotoho taky nešel - btw. někdo tady prezentoval shop za 7 000 včetně vlastního velmi povedeného templatu

Zasláno: 8:53 14.9.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená instalace eshopu
Guru
Členem od:
18:36 18.1.2006
Bydliště Brno
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 297
Nepřipojen
Jo no tak napr. ja shopy delam taky, ze jo. Ale ja to delam tak trochu jinak Sice to mam zalozeny puvodne na Zenu, ale moc puvodniho tam uz neni.

Zasláno: 9:11 14.9.2006
_________________
TAXA - hodnocení internetových obchodů
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená instalace eshopu
Nováček
Členem od:
0:48 13.9.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 3
Nepřipojen
Však proto sem to taky řikal, zadarmo ani kuře nehrabe a já to zadarmo rozhodně nechci, sám makám jak barevnej tak vim dobře o čem je řeč, ale 20 je fakt přehnaný. Jak sem řikal, nainstalovaný to už mám delší dobu, odladěný víceméně taky, ale do ostrého provozu si to pustit netroufnu, znáte hackery a podobný šmejdy. Teď mi běží pronajaté řešení, ale je to čiré zoufalství, sice to běží a více méně funguje ale potřebujeme kvůli zvyšujícímu obratu trošku jinou koncepci, zen vzhledem k tomu že sem se v tom docela dlouho vrtal docela zaujal a v současnosti by určitě vyhověl lépe i než stávající řešení, ale prozatím to beru jako alternativu a časem se uvidí. Jenže práce je tolik, že se nemůžu věnovat odlaďování, grafice atd, raději si zaplatím rozumné peníze za rozumnou nabídku, za dobu co bych se s tim mořil vydělám mnohem víc tím, že budu dělat to čemu rozumim líp. Jardo třeba tady http://www.4shop.cz/ je nabídka kde je celkem rozumný poměr cena výkon, ALE když sem se o to zajímal tak neměli de facto žádnou podporu, panáček jen chtěl kasírovat ale za nic neručí, za nic případně nemůže atd. No za takových podmínek potom nepotřebuju platit pronájem, pustim zen ,,zadarmo,, a sem na tom stejně že... Možná to už změnili, ale ten prvotní přístup mě docela odradil, hledám tedy alternativu. Co třeba toto http://opensolution.org/?p=Quick.Cart je to šikovná jednoduchá věcička, ALE zase neumí to plno věcí, např afiliates atd. Popravdě řečeno, strop určený nemám, záleží na nabídce, ale jak sem řekl 20 za krabicovku je fakt úlet... No, je tady tedy potávka, kdo udělá konkrétní nabídku? Mephi.cz

Zasláno: 0:45 15.9.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená instalace eshopu
Nováček
Členem od:
18:15 16.4.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 10
Nepřipojen
Dobrý den,

všem klientům Webhosting 51 provádíme na požádání zcela zdarma instalaci ZenCart, základní konfiguraci a instalaci požadovaných contributions. K hostingu má každý klient rovněž nárok na bezplatnou technickou podporu mj. i pro ZenCart z naší strany - veškeré požadavky a dotazy klientů jsou bezplatně řešeny naší technickou podporou.

Ondřej Bělohlávek,
Webhosting 51

Zasláno: 1:27 15.9.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená instalace eshopu
Nováček
Členem od:
20:46 28.8.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 11
Nepřipojen
webhosting tam mate docela drahy za 60 kc 25 MB je docela malo nemyslite??

Zasláno: 7:45 15.9.2006
_________________
ahoj jak to jde
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená instalace eshopu
Nováček
Členem od:
18:15 16.4.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 10
Nepřipojen
Dobrý den,

poskytujeme všem klientům poměrně nadstandardní služby na české poměry, nejsme tedy samozřejmě zcela nejlevnější. Preferujeme poskytování spolehlivých služeb, rychlé nepřetěžované servery a kvalitní servis a podporu pro naše klienty před přeplňováním zastaralých serverů stovkami klientů za pár korun.

Pro srovnání není nejvhodnější vybírat nejnižší tarif, který samozřejmě tvoří především minimální cenovou hranici, ovšem rozdíly směrem nahoru nejsou přímo úměrné - za zlomek z této uvedené částky navíc získáte třeba desetinásobek prostoru nebo ještě více apod.

Ondřej Bělohlávek,
Webhosting 51

Zasláno: 11:12 15.9.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená instalace eshopu
Nováček
Členem od:
21:27 26.7.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 12
Nepřipojen
20.000 mi nepříjde přehnaný. Tady neplatíte za program, ale práci. Pochybuju, že vám to budě někdo dělat za 100,- Kč za hodinu brutto... Když to má být všechno naprosto super a mít originální vzhled, tak je i těch 20.000 málo. Ale musí to být hodně fajnově udělané.

Zasláno: 22:23 30.10.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



(1) 2 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775