Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



(1) 2 3 4 5 »


Česká distribuce ZC 1.3.0.2
Nováček
Členem od:
15:11 4.7.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 2
Nepřipojen
JardaR tady obchoduje se Zencartem a jeho modulama??? No nevim, nevim, ale nepřijde mi to zrovna fér vůči autorům a fandům (to JardaR zřejmě neni), kteří mají 99,9% zásluhu na tom, že něco takového zadarmo existuje a nedostali za to třeba ani halíř. Českej vyžírka, kterej se chce přiživit na práci druhých, se opravdu nezapře! Dobře, akceptuju, že to někdo musel zkompletovat (Zencart+moduly), přeložit, nastavit a kdo ví co ještě (za 1200,- toho muselo být 20x více), aby z toho nakonec něco jako "Česká distribuce ZC 1.3.0.2" vzniklo, ale zatím jsem neviděl na žádných cizojazyčných webech zaměřených na PODPORU Zencartu, aby si na cizí práci někdo takhle mastil kapsu. Podpora je od toho, aby podporovala! Doufam, že tuhle zprávu nebudu muset ve finále "Odeslání" zaplatit ... třeba 10Kč/znak.

Zasláno: 15:44 4.7.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Česká distribuce ZC 1.3.0.2
Guru
Členem od:
20:29 7.12.2005
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 990
Nepřipojen
Kdyby ses podíval pořádně, zjistil bys, že placený je pouze kompletní distribuční balík přizpůsobený českému prostředí. Všechny komponenty jsou volně ke stažení. Je na každém, jestli si to bude kompletovat sám včetně všech rozšíření a patchů, nebo jestli dá těch pár korun za kompletní distribuci.

A než se začneš do někoho nazouvat, měl bys vědět, do koho. Můžu tě upozornit, že nebejt JardyR, tohle fórum vůbec není. Českejch vyžírků, který se chtějí přiživit na práci druhých tohle fórum navštěvuje dost. Ale použít takovýhle tituly vůči JardoviR je neomalená sprosťárna.

Kritizovat je hrozně snadný. Zkus napřed něčím pozitivním sám přispět a když nevíš, vo co jde, klidně se slušně zeptej. Do té doby si laskavě odpusť blbý kecy a invektivy. A taky si pro jistotu přečti GPL licenci, jestli víš, co to je.

A předpokládám, že až si to trochu přebereš, JardoviR se omluvíš.

Zasláno: 16:18 4.7.2006
_________________
[col
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Česká distribuce ZC 1.3.0.2
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
, klasickej českej vyžírka, co by chtěl všechno zadarmo a nedokáže si vážit práce druhých (natož ji zaplatit) seš tak max. Ty (alespoň podle toho co jsi napsal).
Jarda tady odvedl asi největší kus práce, pomáhá ostatním - zdarma!
Udělal kus práce nad rámec, chce za ni určitou částku a pokud se Ti ta částka nelíbí - nech ležet.

Asi sis v tom zápalu nestačil všimnout, že překlad obchodu je Jardova práce a dává ji všem ke stažení zdarma.

Snesu celkem dost, ale týpci jako Ty, mě dokážou rozesmát.

Jinak je to 1000,- Kč hrubého, 190,- Kč je DPH.

P.S. neplést si podporu z naivitou a blbostí.

Zasláno: 16:31 4.7.2006
_________________
Váhy a zase Váhy ;)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Česká distribuce ZC 1.3.0.2
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
Zaprvé si přečli GNU GPL, za druhé se podívej kdo tady co dělá zadarmo pro ostatní včetně tohoto webu, za třetí si projeď český web kdo na zencart vydělává, za čtvrté v zahraničí jsou upravené obchody ke stažení za úplatu běžné a za páté ho zadarmo stejně nedostaneš.
Takže si tu všechno stáhni a jestli něco chceš, začni makat a nekecat. Pár takových týpků už tu bylo a našel jsem nakonec jejich výdělečné weby.
Dál to řešit nemíním.
Jinak tvůj mail mokrynocnik@necotadybylo:).cz asi hovoří za sebe, jsem zvědavý kdo jsi zač, že se takhle schováváš.

Zasláno: 18:50 4.7.2006

Editováno Kozoroh ze dne 5. 7. 2006 10:11:23
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Česká distribuce ZC 1.3.0.2
Nováček
Členem od:
15:11 4.7.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 2
Nepřipojen
Dědek: "Kdyby ses podíval pořádně, zjistil bys, že placený je pouze kompletní distribuční balík přizpůsobený českému prostředí."
/// To si děláš srandu? Přečetl sis vůbec titulek tohoto příspěvku??? Mimochodem, a co PŘEKLAD databáze?
"A než se začneš do někoho nazouvat, měl bys vědět, do koho. Můžu tě upozornit, že nebejt JardyR, tohle fórum vůbec není."
/// To mi nemusíš říkat. To já vím a respektuju to.
Freeman: "Snesu celkem dost, ale týpci jako Ty, mě dokážou rozesmát."
/// Klasický případ. Když člověk neví co by, tak se tomu druhému vysměje. HaHaHa. Úroveň základní školy.
Freeman: "Jinak je to 1000,- Kč hrubého, 190,- Kč je DPH."
/// A 1000+190 = 1190,- Kč ... tzn. +/- 1200,- ... stačí nebo se pořád nechytáš?
JardaR: "za třetí si projeď český web kdo na zencart vydělává"
/// Stačilo projet tohle fórum a zmínky jsem našel, ale zarazilo mě, že všechny kritizujete, jak nečestně si to vydělávají.
JardaR: "za páté ho zadarmo stejně nedostaneš"
/// Já ho zadarmo nepotřebuju. A vůbec, tahle reakce na můj příspěvek je docela laciná. U Freemana chápu, ale od tebe bych čekal "solidnější" jednání.
2JardaR: A nevím, čeho chceš dosáhnout tím, že zveřejňuješ soukromé údaje. Alespoň je vidět, že dávat si sem pravé údaje není bezpečné.

Zasláno: 21:15 4.7.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Česká distribuce ZC 1.3.0.2
Guru
Členem od:
20:29 7.12.2005
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 990
Nepřipojen
2 Mokros:

Neboj, právě že číst umím. Předpokládám, že když tě to tak štve, dáš sem co nevidět svoji vlastní distribuci včetně všech překladů a modulů ke stažení zdarma. A klidně se pochlub, co všechno jsi dal kde jinde k dispozici ostatním. Ať nám to pořádně natřeš. Určitě se začneme všichni stydět a půjdeme do sebe.

Zasláno: 21:43 4.7.2006
_________________
[col
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Česká distribuce ZC 1.3.0.2
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
Citát:

Mokros napsal/a:
U Freemana chápu...

... promiň, ale chápeš kulový.

"Když člověk neví co by, tak se tomu druhému vysměje. HaHaHa. Úroveň základní školy" - když člověk neví co by, udělá tááák, tááák... nebo snad myslíš, že jsem přijel na zencart na babetě?! Směju se tomu, co se mi zdá směšný a Ty to nezměníš.

Ani se mi nechtělo reagovat, ale rovna se nudím.

Jardo... smaž to, beztak je to jeden z ukřivděnejch prodavačů zencartu, co tady našel odkaz na svůj web nebo si ho naštval tím, že dáváš za litr to, za co on po menší grafické úpravě inkasuje desítky tisíc.

Zasláno: 22:47 4.7.2006
_________________
Váhy a zase Váhy ;)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Česká distribuce ZC 1.3.0.2
Predem bych chtel rict, ze se nechci nekoho dotknout apod. mam proste taky "jen" nazor (uvahu).
------
Mno nechci tady rozpoutavat nejaky flamewar, ale myslim si za moji osobu, ze nemate pravdu. Zencart stoji na zakladu, ktery nekdo udelal a dal volne k dispozici ostatnim, kteri ho budou upravovat, upgradovat zdokonalovat, pouzivat, kopirovat, sirit atp.. neprodavat!... A je uplne jedno jestli za to nekdo chce pakatel nebo statisice podstata je stejna je to za uplatu. Asi nejlepe kdyz to vysvetlim na prikladu... Dejme tomu sesmolim nejakou knihu nebo nejake dilo ktere budu bezplatne na svoje naklady sirit pro potreby ostatnich. Potom prijde nejaky clobrda, ktery ji prelozi, da ji novej obal dopise nekolik stran a zpoplatni at uz jen tu cast co delal on. Myslite si ze je to spravne? ja tedy ne a to i za predpokladu, ze si s tim dal praci ikdyby vetsi nez ja! A proc? Vzdyt vychazel z meho dila z me myslenky, napadu. Imho abych se vratil k zencartu ci k jinemu opensource reseni, na techto nebo na obdobnych projektech by se mel zejmena podilen ten kdo je ochoten se "pripojit" ke komunite nadsencu, nikoliv za ucelem vydelku, ale ciste v rovine podpory, vyvoje ci uzivatele.

Nicmene nic proti nikomu, ale asi bych se zamyslel nad tim proc tento projekt vznikl -> je to defakto nastroj pri jehoz pouzivani muzete i vydelat nemale penize, tak proc to prodavat?

-----------------
1. Je to muj nazor.
2. Vim ze provoz domeny a sajtek neco stoji, ale na druhou stranu vydelat si na to timto zpusobem?
3. Cas jsou penize... apod. Nikdo nikoho do niceho nenuti.
4. GPL, GNU ano chapu, ale proc toho "zneuzivat".



DreamCZ

Zasláno: 0:34 5.7.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Česká distribuce ZC 1.3.0.2
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
V krátkosti:

Myslím, že jedna věc je open source a druhá věc je nabalené činnosti na ni.

Snad nikdo nemůže mít nikomu zazlé, když instaluje někomu např. linux a chce za tu práci honorář. Vím je to trochu jiné, ale kompletní přeložení a integrování modulů a češtiny je v podstatě také instalace (řekl bych předinstalace).

Když to vezmu z jiného konce, tak i po etické stránce je cena kolem 1000,- Kč hluboce podhodnocena za práci, kterou na tom Jarda strávil.

A kdyby právě on na tom chtěl nekřesťansky vydělávat, tak by právě on mohl to pořádně omastit za několik tisíc nebo desítek tisíc.

Právě proto, že to neudělal, ukázal, že mu nejde o ty prachy, ale o princip, že všechno není zdarma, ať se i ostatní snaží.

Toť můj názor. Jinak první příspěvek je dle mého názoru naprosto mimo a je zbytečné jej více komentovat. To jste udělali před mnou.

Hlavně nenechat se znechutit.

Zasláno: 10:22 5.7.2006
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Česká distribuce ZC 1.3.0.2
Mno kdyby k tomu pristupoval takhle kazdy tak by zadnej opensource nikdy nevznikl. Imho pokud vim tak vsechny nabalene casti jsou taky free... sice par vyjimek je, ale nemyslim si ze jsou az tak potrebne k provozovani shopu.
----
Imho nerekl bych ze tohle je instalace, teda pokud jsem si to dobre u jardy cetl tak si to stahnes a naistalujes sam.
----
Podhodnocena cena to urcite neni, kdyby jich preba 50 prodal mas to 50.000,- to ti prijde malo za preklad a kompletaci free modulu?

Opensource rulez

Zasláno: 11:26 5.7.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



(1) 2 3 4 5 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775