Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé





dotaz instalace..
Nováček
Členem od:
14:43 18.6.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 12
Nepřipojen
hele opravdu nevím co s tím..at zkouším cokoliv tak mě nic nenapadá..udělal jsem pár screenů při instalaci ke stažení jsou na www.onlineherna.com/screeny.zip ,v druhém screenu me to hodí chybu na soubor instalační phpbb a hledá ho to,přitom toto forum nemám současti staženého balíku zencartu,"zc_install/includes/modules/pages/""phpbb_setup"" zde se proste soubor nebo slozka phpbb nenachazi a ni na webu ani ve stazenem instalacnim zipu,tak nevim proc ta hlaska nahoře warnink,at kliknu jestli chci pokračovat v instalaci phpBB nebo ne nikam mě to nepusti a tím moje instalace končí..nendostanu se dál..fakt nevím co s tím..snad pomohou screeny a nejakej borec poradí,jinak mám hosting na www.inethosting.cz


tak toto jsem vyyřešil s tím že sem musel stáhnout phpbb s jeho domovske stránky a nakopirovat do ftp složky phpbb2,pak sem mohl pokračovat dále jenže mám další problém..fakt jak u blbejch,nikde se o tom nepíše že to tam musím ručne dát a součástí instalace zipu to není..


mam ale jinej problém ted,instalaci jsem konečne udělala ale problém je v tom po dokončení instalace mi naskočí okno že je vše ok a vlevo kliknu a naskoci mi eshop v pravo když kliknu má mi naskočit adminstrace webu,bohužel naskočí mi prázdná stránka a nevím proč
http://www.onlineherna.com/catalog/admin/index.php
http://www.onlineherna.com/catalog/index.php?main_page=index

pokud kliknu na webu treba na login,nenaskoci mi nic,podobne jako když se chci přihlásit do admina,proste se mi nezobrazi stranky..čím to je??
další dotaz je ten že když smažu nebo přejmenuju dle návodu instalační adresář tak mi to hodí tuto hlášku

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/domains/onlineherna.com/w/www/catalog/zc_install) is not within the allowed path(s): (/domains/onlineherna.com/w/www:/webs/upload) in /webs/domains/onlineherna.com/w/www/catalog/includes/init_includes/init_header.php on line 47

přitom to červene nahoře píše že ji mám smazat a to anglicky neumím..fakt mám dost...
další věc je ta že soubory config mám nastavené na chmod 644 ale pořád to červeně píše že je nemám dost ochráněné..někdy mám pocit že to je spíš instalace pro programatory php nebo co už do prdele..ikdyž se člověk řídí návodem co je k tomu tak to nefaká..může mi nekdo poradit proč to nefaká bo co?? nebo mi tu instalaci udělat? jestli má na to figle nejaké? nebo co tomu chybí?? děkuji moc všem borcům za odpovědi..snažím se jak můžu a pořád nevím jak to vyřešit..
vrobel@centrum.cz

Zasláno: 20:36 19.6.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: dotaz instalace..
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
Do prdlele se neříká, radulo..., do prdlele se neříká!

Zasláno: 14:25 20.6.2006
_________________
Váhy a zase Váhy ;)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: dotaz instalace..
Guru
Členem od:
20:29 7.12.2005
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 990
Nepřipojen
Radulo, ten problém je, s prominutím, mezi klávesnicí a židlí.

Pokud máš v configure.php nastaveno
DIR_WS_CATALOG: /catalog/zc_install/

a v admin/configure.php
DIR_WS_ADMIN: /catalog/zc_install/admin/
DIR_WS_CATALOG: /catalog/zc_install/

nemůže Zen Cart fungovat ani omylem. Adresář zc_install je pouze a výhradně instalační adresář, který se po instalaci kvůli bezpečnosti standardně maže. Takže do něj nemůžeš odkazovat ani obchod, ani administraci.

Pokud instaluješ Zen Cart do adresáře /catalog/, musíš mít při instalaci nastaveny cesty
DIR_WS_ADMIN: /catalog/admin/
DIR_WS_CATALOG: /catalog/

Nikdy se mi také nestalo, že by standardní instalace vyžadovala phpbb.

Doporučuji vše smazat a začít znova od začátku.

Zasláno: 18:02 20.6.2006
_________________
[col
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: dotaz instalace..
Nováček
Členem od:
14:43 18.6.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 12
Nepřipojen
díko moc rady..opravdu nejsem znaly konfigurace a všeho takže moc děkuju za rady..právě že v napovědě instalaci je napsáno použít složku catalog..tak sem to tak udělal a pak to dělá takové problémy..možná že i problém s phpbb byl způsoben tímto že je tam složka catalog..ještě jednou moc díky za radu

Zasláno: 7:05 21.6.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: dotaz instalace..
Guru
Členem od:
20:29 7.12.2005
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 990
Nepřipojen
Všechno, co jsem napsal minule, odvolávám, beru zpět, stydím se a omlouvám , i když jsem v tom úplně nevinně. Informace o nastavení DIR_WS_CATALOG a DIR_WS_ADMIN jsem převzal ze souboru zc_install/techsupp.php, kde je ovšem chyba jako hrom. Obě tyto hodnoty to hlásí špatně, protože skript neinkluduje (jak by se dalo předpokládat) /includes/configure.php, ale dokonce v tomto punktu nezjišťuje, odkud je spuštěn a hodí do DIR_WS_CATALOG aktuální adresář . Ono se to, pravda, alibisticky jmenuje Zen Cart SUGGESTED path settings, jenže takovéhle info je podle mě naprosto k ničemu.

O pár řádků dále už je ta detekce, odkud je skript spuštěn, v pořádku!!!

Takže Radulo, DIR_WS_CATALOG a DIR_WS_ADMIN jsi měl asi v pořádku, ale nastala nějaká jiná chyba. Prostě to všechno smaž (včetně phpBB) a začni na zelený louce.

Pokud jde o název adresáře /catalog/, může to být naprosto libovolný název, který může být součástí webové adresy (URL).

A hlavně vydrž a v klidu si instalaci několikrát zopakuj, až to bude všechno OK, ono se to napoprvé nepovede leckomu.

Zasláno: 15:14 21.6.2006
_________________
[col
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: dotaz instalace..
Nováček
Členem od:
14:43 18.6.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 12
Nepřipojen
díky za radu..ale udelal jsem nekolik dalších instalací a nic,pořád stejnej problém..už si připadám jak debill..zobrazí se mi index shopu,ale nejde mi login a ani admin stránka,postup je stejnný na instalaci přece nejde nic skazit..mám pocit,že když je to ve složce catalog,tak login a admin pak nejsou smerovaný do složky catalog,ale zřejmě to jede do rootu,jenže nevím kde to změnit cestu..je to jenom muj odhad..opravud neporadí nějakej borec??co s tím?? help..pls..

Zasláno: 18:29 22.6.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: dotaz instalace..
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
Citát:

radula napsal/a:
díky za radu..ale udelal jsem nekolik dalších instalací a nic,pořád stejnej problém..už si připadám jak debill..zobrazí se mi index shopu,ale nejde mi login a ani admin stránka,postup je stejnný na instalaci přece nejde nic skazit..mám pocit,že když je to ve složce catalog,tak login a admin pak nejsou smerovaný do složky catalog,ale zřejmě to jede do rootu,jenže nevím kde to změnit cestu..je to jenom muj odhad..opravud neporadí nějakej borec??co s tím?? help..pls..


No pochybuji že to bude cestama, ale pokud se na ně zavedla řeč, tak už si připadám jako blbec. Pomalu každý den tady píšu, že takovéto úpravy se dělají jen a pouze v admin/includes/configure.php a includes/configure.php. Hledat, hledat a hledat.
Jinak k té instalaci. Teď už shop nainstaluješ bez chybového hlášení, jako bylo např. to s phpBB? Zkoušel jsi třeba vymazat veškeré .htaccess? Při instalaci děláš nějaké změny nebo to necháváš tak jak to je (DOPORUČENO), třeba zrovna ty cesty?

Zasláno: 18:45 22.6.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: dotaz instalace..
Nováček
Členem od:
14:43 18.6.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 12
Nepřipojen
tak sem zkousel i na jine domene instalaci bez slozky catalog..stav je stejny,mám stažený zencart přímo z jejich webu..pořád hláška že nelze najit phpbb,musím ho ručne nahrát na ftp..víš co..dám ti na hernu instalaci,vyzkoušej si to a uvidíš,nic nemením..udělám jen chmod na 777 dle návodu a to je vše,pro zmenu ti tam nedám to phpbb a uvidíš ty hlášky..pokud to zvládneš nainstalovat.budu tě chválit na celém internetu a dám ti odkazy na tvuj web na moje stránky..ale pochybuju..že to dokažeš.. moje icq je 283-272-213,zen hodim na ftp do složky www.onlineherna.com/catalog.. tam bude vše udelané dle návodu se složky..docs nastavené chmod..vydž 15 minut než to tam dám..jo a databaze je localhost jmeno,název i heslo stejne "zenshop" pak si to zmenim pokud se ti to povede ta instalace..

Zasláno: 18:57 22.6.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos






Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775