Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



(1) 2 3 4 ... 6 »


Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé
Nováček
Členem od:
12:14 4.10.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 12
Nepřipojen
Ahoj lidi. Chci se s vámi podělit o zkušenosti s mou poptávkou instalace e-shopu, kterou jsem sem dal před několika dny.

Potřeboval jsem udělat toto:
1. Instalace eshopu
2. Instalace cestiny
3. Implementace teplate který vam dodam ve zdrojove podobe jakou poskytuje Templatemonster:
4. http://www.templatemonster.com/zencart-templates/27701.html
5. Instalace doplnku které jsou na www.zencart.cz:
6. Easy populate
7. Super orders
8. XML generátor
9. Nákup bez registrace
10. EZ pages
11. Platba v CZK a v EUR
12. Doprava Posta a PPL se stejnymi cenami
13. Platba na dobírku nebo předem na bankovni ucet
14. Instalace Magic SEO nebo něčeho podobného
15. Zabezpečení e-shopu


Ozvalo se mi asi 6 lidí že mi nabízi instalaci a konfiguraci na klíč. V zásadě všichni tvrdili že nic není problém, že to udělají. Ceny jednotlivých nabídek byly:
3600,-
7000,-
7500,-
12000,-
15000,-
22000,-

Zejména ten poslední človíček mě velmi rozesmál, protože poslal celkem dlouhý seznam referencí s tím že dělá super kvalitu a že mám počítat že to bude trvat tak 10-14 dní než to dodělá.

Takže jsem se rozhodl že si eshop nainstaluju sám. A musím říct že jsem laik a dělal jsem to poprvé.
Instalace a konfigurace rozhodně nebyla bez problémů, přičemž jeden (IH2 mi nezobrazuje další obrázky) stále přetrvává. Ale s přispěním zejména tohoto fóra jsem (téměř) všechny problémy rozlousknul a eshop je tak nějak na světě. Možná není ideální, rozhodně není do detailu naladěný, ale stojí a jede a snad i pojede.

Co tím chci říci? Začal jsem jako laik v neděli navečer. Stáhnul jsem si instalaci a doplňky a sám si vše nainstaloval a nakonfiguroval. Ne že bych byl nepřející a nechtěl někomu nechat vydělat. Třeba těch 3600 Kč, to byla pěkná cena, ale chtěl jsem to dokázat že to budu umět nainstalovat vlastními silami.
Strávil jsem na tom celkem asi 15 hodin a 5 hodin navíc svou vlastní blbostí, že jsem omylem ve své verzi 1 někde udělal chybu a všiml jsem si jí ve verzi 7 (každý kdok instalace doplňku jsem si zazálohoval na local). Takže po pěti hod. práce jsem musel začít zase u verze 1. Ale moje blbost.
Takže lidem z tohoto fóra a nově příchozím: nebojte se toho a zkuste si to nainstalovat sami. Pokud nejste úplně tupí, zvládnete to.

Samozřejmě pokud nemáte čas nebo náladu, za výše uvedené ceny vám to někdo udělá. Pro zběhlého člověka to je ovšem práce tak na 5 hodin. Možná i 3, takže aby jste věděli kolik tomu člověku vlastně budete platit na hodinu.

Díky všem lidem z tohoto fóra že mi svými odpověďmi které jsem tu porůznu pohledal pomohli.

Dušan

Shop je na www.erosenka.eu
Je tam jen zkušební zboží a je stále v minoritním vývoji (dolaďování chybiček a detailů)

Zasláno: 16:47 30.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Citát:

Samozřejmě pokud nemáte čas nebo náladu, za výše uvedené ceny vám to někdo udělá. Pro zběhlého člověka to je ovšem práce tak na 5 hodin. Možná i 3, takže aby jste věděli kolik tomu člověku vlastně budete platit na hodinu.


Tvůj příspěvek je emocionálně poněkud náročný (tím myslím, že mám chuť ti fyzicky ublížit, nesuď mě :D ).

Nicméně, až za nějaký čas zjistíš, kolik práce skutečně na e-shopu vynaložíš a koli času tím strávíš, než bude skutečně hotový, budeš sám nad tímto svým příspěvkem kroutit hlavou. Je naivní, ale vzhledem k tomu, že je to tvůj první shop je to pochopitelné. Jen ten citovaný nesmysl o ceně na hodinu jsi si mohl opravdu odpustit, je naprosto nereálný, ale hodně lidí se ho chytne. O cenách bychom mohli vést dlouhou debatu, na jejímž konci by ti bylo zcela trapně.

A až si budeš příště chtít zjistit, jaké doplňky je dobré nainstalovat, zeptej se rovnou na foru, nemusíš kvůli tomu předstírat nabídku práce a tahat informace, prostřednictvím mailu, na který ani neodpovíš, zato už druhý den se tu vyptáváš na IH, který jsem ti doporučil. (Pro ostatní ta nabídka 12.000 byla moje)

Zasláno: 17:06 30.11.2010
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé

Členem od:
23:10 26.10.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1002997
Nepřipojen
2 AdamecM: teď mi mluvíš z duše, lépe bych to nenapsal.

Ano, taky jsem poslal nabídku, 7500,-

Zasláno: 17:10 30.11.2010
_________________
Save Water !
Drink Beer ...
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé
Nováček
Členem od:
12:14 4.10.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 12
Nepřipojen
Ano, máte pravdu pánové. Že jsem asi zbytečně vyzdvihl ty ceny a částky. Ale to neměl být účel tohoto vlákna.

Účelem je poděkovat lidem z fóra že radili jiným a pomáhali. A tím i mě.
A povzbudit nové lidi k tomu že instalace tohoto eshopu není nic extra náročného a že i středně a méně inteligentní lidé (jako já) to zvládnou svépomocí.

Zasláno: 17:21 30.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé

Členem od:
23:10 26.10.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1002997
Nepřipojen
tak tos v tom případě udělal hodně blbě....

ne žeby sis zavíral vrátka k další pomoci, teď jsi je navíc i zamknul...

Zasláno: 17:24 30.11.2010
_________________
Save Water !
Drink Beer ...
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé
Guru
Členem od:
8:08 10.11.2005
Bydliště Prague
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1389
Nepřipojen
Já mu sice žádnou nabídku neposílal (takže se mě tento příspěvek teoreticky netýká), ale přesně vím, jak se zachovám, až bude chtít poradit.

Zasláno: 17:30 30.11.2010
_________________
NISMO
www.AUTOKSEFT.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
2 Melodic: To věřím, že bys to nenapsal lépe, protože i já jsem to původně chtěl napsat mnohem hůře :DD

Nicméně buďme hynduisté, on to časem pochopí a prozře, nebo zestárne a umře bez toho, ale v příští inkarnaci bude mít novou šanci (což bude z pozice banánového slimáka, kterou si zajisté vyslouží, dost těžké) :))


Pro Seikose: To jednou jeden šel, a jelikož byl zkušený architekt, postavil nádherný chrám, krásný a funkční, kam chodilo stovky lidí a rádi se vraceli. No a pak šel druhý, postavil psí boudu a pak poplival práci toho architekta se slovy, že pes se má v jeho stavbě stejně spokojeně jako v chrámu. Ale už nedomyslel, že to je tím, že pes nepozná rozdíl :)

Zasláno: 17:33 30.11.2010
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Tak jsem se vrátil z posilovny, jsem teď klidnější, takže jen dodám:

Seikosi, řekl bych ti, co všechno máš na těch stránkách špatně a pořádně to tady rozmázl, ale krom toho efektu, že by jsi se začal za svůj výlev o "skutečně strávených hodinách" cítit opravdu trapně, bych ti tím ušetřil minimálně několik měsíců tvého sebevzdělávání, bez kterého ty chyby nikdy nenajdeš a neopravíš, ale tu práci bych ti ušetřil nerad, takže si to budeš muset zvládnout sám.
Můžeš pak dát vědět, kolik (desítek-stovek) hodin jsi na tom skutečně strávil.

Zasláno: 19:27 30.11.2010
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé
Guru
Členem od:
22:32 11.7.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 305
Nepřipojen
ajaj, takto nám tu kaziť kšefty. seikos - to meno si zapamätám...

Zasláno: 19:35 30.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Poptávám instalaci a konfiguraci e-shopu - podruhé
Expert
Členem od:
14:52 28.5.2009
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 110
Nepřipojen
Zrovna jsem si chtěl nechat nainstalovat od někoho nový shop a měl jsem na to vyhrazeno 30 litrů. Ale teď, když Vás Seikos tak pěkně odhalil, vám nic nedám! Že se nestydíte, říkat si peníze za práci!

Zasláno: 20:33 30.11.2010
_________________
www.CeskeGranaty.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



(1) 2 3 4 ... 6 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775