Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 (2) 3 »


Re: Grafika
Guru
Členem od:
17:24 31.7.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 564
Nepřipojen
To že alza měla reklamu na postavičku jako prezentaci je něco jiného . Grafika ti nemusí zvýšit prodej a naopak snížit . Záleží na výběru barev a prezentování firmy . Je hodně uživatelů kteří ani nenakoupí na shopu který spíš vypadá jako umění než určený k prodeji produktů . Hodně záleží taky na optimalizaci .
Jsou i uživatelé zas opak co jsem popsal . Ale uživatele moc grafika nezajímá , spíš je zajímá rychlost načtení , ceny , někdy i prestiž firmy (hodnocení atd.) A dle optimalizace je lepší využít pro vzhled css styly a ne moc velké soubory obrázků . Neříkám , že shop který má hezký vhled není zajímavý , ale je lepší grafiku dělat optimální.

Zasláno: 11:12 24.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Grafika
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Kovboj: Díky, díky.

Lioness: To vypadá, jako bys mluvila o předvedených grafikách, ale opravdu tam nejsou na všech smějící se lidé a psi. Promiň jestli jsem se tě výrokem o tragédiích nějako dotkl a vztáhla jsi si to na sebe, ale zrovna tvojím shopům by taková grafika opravdu slušela.

Zasláno: 11:59 24.11.2010
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Grafika
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Citát:

phikme napsal/a:
To že alza měla reklamu na postavičku jako prezentaci je něco jiného . Grafika ti nemusí zvýšit prodej a naopak snížit . Záleží na výběru barev a prezentování firmy . Je hodně uživatelů kteří ani nenakoupí na shopu který spíš vypadá jako umění než určený k prodeji produktů . Hodně záleží taky na optimalizaci .
Jsou i uživatelé zas opak co jsem popsal . Ale uživatele moc grafika nezajímá , spíš je zajímá rychlost načtení , ceny , někdy i prestiž firmy (hodnocení atd.) A dle optimalizace je lepší využít pro vzhled css styly a ne moc velké soubory obrázků . Neříkám , že shop který má hezký vhled není zajímavý , ale je lepší grafiku dělat optimální.


Alza na té postavičce vystavěla celou novou marketingovou strategii. Jinak grafikou se rozumí celý vzhled stránky, to neoddělíš, a oddělíš-li špatně to dopadne.

Jinak to, že zákazníkovi na grafice moc nezáleží je spíš útěcha a sebeobelhávání majitelů graficky slabě zpracovaných shopů, nebo lež ze strany webmakerů, kteří nejsou schopni takovou grafiku dodat.

Sám jsem tomu dříve chtěl věřit, ale naštěstí mám pár webu znalých UPŘÍMNÝCH kamarádů, jejichž komentáře k mým vytvořeným stránkám mě přivedly ke spolupráci se slečnou, která dělá jen grafiku a po dvou letech aktivní spolupráce ji dělá řekl bych už na velmi solidní úrovni. (a že mi chvilku dalo překonat svou ješitnost a zatvrzelé "na grafice nezáleží" )

Zasláno: 12:06 24.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Grafika
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
AdamecM:
Mluvila jsem obecně o tom jak si dnes lidé představují moderní design . A teď jsi mě opravdu urazil, protože chceš-li mě nabídnout své služby tak nezačínej obchodní jednání tím, že označíš moje letadýlka za tragédii. Takle se bussiness nedělá.

Edit: Teda ať hledám jak hledám tak u tebe žádné lidi s nákupníma taškama a šťastná auta nevidím, ano máš tam jednoho psa, ten vypadá spíše, že má žízeň , takže pokud jsi to vstáhl na sebe tak asi o tom neduhu víš moc dobře.............. .

Zasláno: 12:45 24.11.2010
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Grafika
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Lioness: Tak promiň, já už to víckrát neudělám :)

Zasláno: 12:51 24.11.2010
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Grafika
Guru
Členem od:
17:24 31.7.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 564
Nepřipojen
Nechci tady moc rozebírat , ale já třeba patřím k lidem kteří ihned odchází od takového designu , jsem tedy člověk který dává přednost lehkosti a ne zbytečných kb navíc :) .

Určitě u nového shopu je důležité jak vypadá, ale v budoucnu kdy na web chodí víc lidí je ti grafika na nic. A budeš přemýšlet kde optimalizovat jestli kód php nebo grafiku + úprava dotazů atd.

Proto větší firmy dávají přednost lehkosti a menší zátěži na server .
Určitě by stránky neměli být odfláknuté , ale u shopu čekám rychlost , neobtěžování načítáním , radši se vyhnu flash , nebudu překračovat velikost 100kb . U bloku nebo fan stránek atd. tam určitě bude design vyhovovat , nebo stránky kteří se zabývají grafikou , nebo prodávají něco podobného. Většina nasazuje grafiku kvůli malým ziskům . Většinou záleží u shopu na využití barev v stylu css , podpora , dostupnost, jak se hodí lehká grafika k produktům , on-line podpora , prestiž atd.

Zasláno: 13:00 24.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Grafika
Guru
Členem od:
17:24 31.7.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 564
Nepřipojen
Ještě dodám, podívejte se na stránky alzy , ano v reklamě prezentovala , a tím aby upozornila . Ale když se podívám na stránky , tak i alza využívá co nejmenší využití zatížení a grafiky .
Stránky se načítají rychle a nezatěžují uživatele připojení .

Většinu stránek má obsah reklam a prezentací , ale samotný stránky jsou jednoduché .

Zasláno: 13:12 24.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Grafika
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
phikme: Nechci tu rozjet nějaký flame, ale přijde mi krajně nepravděpodobné, že by někdo odcházel z některých těch uvedených stránek kvůli designu. Umím si takový přeplácaný nepřehledný design představit, ale ty uvedené designy do této kategorie jaksi nespadají. Naopak doba pobytu na stránkách se všude po implementaci prodloužila.
Souhlasím s tím, že design má být lehký a nepřebíjet sortiment.

Edit: Co se alzy týče, má už cca pátou grafiku co pamatuji a jejich současná grafika je složitá a propracovaná, což oku nezkušeného nejspíše ujde, protože výsledný efekt je "clean style".

Zasláno: 13:15 24.11.2010
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Grafika
Guru
Členem od:
17:24 31.7.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 564
Nepřipojen
Pak jsem v tom docela zvláštní .

Zasláno: 13:24 24.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Grafika
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
to Adamec: Omluva se přijímá .
Ale fakt až budeš někomu něco nabízet tak kritizuj chyby na jeho starém designu, věci, zařízení až dotyčný projeví zájem a ne v první větě, tenhle model nabídky někomu napřed něco pohanět než mu předložím co mu já dodám, je já vím taky dneska moderní, ale já si myslím, že úplně blbej. I když se možná pletu .

A jak tady psala phikme o té lehkosti, to je to co mě by třeba konkrétně nadchlo a co v moderním designu velice postrádám, já vim, že postavit si stránky na jedné šedé liště a obrázku jako jabko nemůžu, protože mě chybí jméno, ale rozhodně se tomu můžu přiblížit a to mě zatím žádný z těch co nabízí grafiku bohužel ve svých pracech nepředvedl.

Zasláno: 13:27 24.11.2010
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 (2) 3 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775