Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



(1) 2 3 »


Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Začátečník
Členem od:
5:54 31.3.2010
Bydliště Trencin
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 24
Nepřipojen
Akurát som sa rozhodol zrušiť možnosť platby "na dobierku" a chcel by som aby zákazníci platili za tovar vopred buď prevodom na účet alebo platobnou kartou prostredníctvom nejakej platobnej brány.

Aký máte názor na túto metódu platieb a ktorú platobnú bránu mi odporúčate integrovať do zen-cart, s ohľadom na poplatky za prevod a ostatné náležitosti ktoré by priaznivo či nepriaznivo ovplyvnili priebeh obchodovania?

Ďakujem za tipy.

Zasláno: 19:43 20.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Není to trochu předčasné? Osobně mám dost nedůvěru k shopům, které vyžadují pouze platbu předem. I když by se mi jako prodejci taky líbilo obdržet platbu od zákazníka, nakoupit za ni zboží od dealera, marži si nechat a zboží jen přeposlat zákazníkovi a ještě tak vyloučit falešné objednávky Ale jako zákazník bych v takovém obchodu asi nenakupoval.

Zasláno: 19:56 20.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
To ludekbrno: V zahraničí jinak nenakoupíte, takže mě to třeba přijde úplně normální. Z mých bohatých zkušeností musím říct, že jsem při nákupu v cizině problém dosud nikdy neměla, u nás se bohužel stále setkávám s tím, že nabízí shopy zboží skladem, který nejsou schopni dodat, takže si použití karty v tuzemsku velmi rozmýšlím. Ale v ověřeném obchodě určitě platbu kartou vítám, naopak, dobírka mě dost obtěžuje, musim zvednout zadek od počítače a jet do bankomatu .

Zasláno: 20:27 20.11.2010
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Jasně, v zahraniční nakupuju taky hromady věcí a vždycky platbou předem. Ovšem je to vždy přes eBay a PayPal, což je nějakým způsobem garantováno. Bez toho bych risknul jedině nějaký opravdu renomovaný obchod. Jinak jsem ale nedávno četl, že český zákazník má obecně nedůvěru k platbě předem a ještě víc přes platební kartu a že velká většina nákupů z e-shopů jde v ČR stále na dobírku. Takže určitě je fajn nabídnout několik možností platby předem (karta, převod), ale nevím jestli je rozumné odrazovat tu dost velkou část potencionálních zákazníků odstraněním dobírky. Ale kolega to asi má prozkoumané, když se k tomuto kroku rozhodl, přeji mu ať nepřijde o kšefty

Zasláno: 21:11 20.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Začátečník
Členem od:
5:54 31.3.2010
Bydliště Trencin
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 24
Nepřipojen
Mne ide o dotlacenie zakaznika ku tomu aby zaplatil kartou pripadne prevodom. Tovar ktory predavam sa pohybuje cenovo v trosku vyssich hladinach. Chcem sa vyhnut situaciam kedy nebudem schopny tovar vobec nakupit a tym padom ani odoslat dalej dobierkou. Neskor ked sa rozbehnem urcite uvazujem dobierku ponehat a zaroven dat tak moznost aj menej dvovernym zakaznikom.

Pozeral som akurat sluzby mbank - mtransfer tak isto paypal, ale nejako sa v tom neviem vyznat, chcel by som poradit z vasich skusenosti co je najidealnejsie podla vas. Ď

Zasláno: 21:52 20.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Abys zakaznika spis nedotlacil do jineho shopu. Pri dnesni konkurenci se neda moc zakazniky k necemu tlacit, to bys uz musel byt dobre zavedeny nebo proti ostatnim nabidnout neco extra. Co jsem prodal pres shop a pres aukro, minimalne 80% na dobirku. Ja bych si nelajznul to zrusit Nevim co prodavas, ale pozadovanou platbou predem jiste odradis 100% potencionalnich zakazniku nad 50let.
P.S. platebnim systemem prijdes i o procenta z transakce.

Zasláno: 7:38 21.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
To ludekbrno: No já nakupuju raději přímo u obchodů, mě nějak e-bay nepřirostlo k srdci. Navíc některé obchody mají free worldwide delivery, což je paráda a u toho zbytku platím dopravu z USA menší než když si stejné zboží objednám v Čechách .

O Paypall uvažuji taky, protože jsem teď narazila na obchody, které Paypall preferují. Takže bych to přidala i do shopu, tak mě taky zajímá jestli u nás lidi nakupují přes Paypall, já mam obavu, že se tady lidi čehokoliv co nejmenuje česky jako "Kámoš na placení" bojí.

Co myslíte tím "platebnim systemem prijdes i o procenta z transakce."?

to kukatkoo: No to je vždycky riziko obchodu, že tě třeba zboží zůstane na skladě, ale bez základního kapitálu se to snad ani dělat nedá.

Zasláno: 9:53 21.11.2010
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Guru
Členem od:
10:42 1.8.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 382
Nepřipojen
Citát:

kukatkoo napsal/a:
Akurát som sa rozhodol zrušiť možnosť platby "na dobierku" a chcel by som aby zákazníci platili za tovar vopred buď prevodom na účet alebo platobnou kartou prostredníctvom nejakej platobnej brány.


Jestli jsi zaměřený na český a slovenský trh tak jsi právě spáchal obchodní sebevraždu. Jedinná vyjímka by mohla být pokud máš skutečně jedinečné zboží které nikdo jiný u nás nemá, ale to spíš nepředpokládám. Jinak ale víc jak nadpolovoční většina lidí u nás prostě nakupuje na dobírku, až daleko za tím jsou platby převodem, kartou nebo dokonce přes PayPal a podobné brány.

To jestli máš problémy s nákupem zboží spíš zkus řešit s dodavatelem třeba možností nákupu na fakturu nebo případně nějakým kontokorentem u banky.

Zasláno: 10:00 21.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Guru
Členem od:
10:42 1.8.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 382
Nepřipojen
Citát:

Lioness napsal/a:

Co myslíte tím "platebnim systemem prijdes i o procenta z transakce."?


Za platbu kartou, Paypalem nebo nějakým jiným podobným rozhraním vždy několik procent z placené částky zaplatíš provozovateli jako poplatek za realizovanou platbu.

Zasláno: 10:02 21.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Aký platobný systém odporúčate s ohľadom na cenu?
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Lioness:
Co jsem v zahranici potreboval, sehnal jsem pres eBay a PayPal, kde jezaruka vraceni penez, kdyby zbozi nedorazilo a hlavne nesveruju nikomu udaje o platebni karte. Jinak u nas opravdu neni vypestovana kultura placeni predem a uz vubec ne platebni kartou. Takze rusit moznost dobirky je velmi predcasne. Navic osobne nevidim duvod, proc se o zisk jeste delit s firmami provozujicimi platebni systemy. Dobirku si zakaznik zaplati sam

Zasláno: 10:47 21.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



(1) 2 3 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775