Prohlížení tohoto vlákna:
1 Anonymní uživatelé
utoky na zencart |
||
|---|---|---|
|
Pokročilý
![]()
Členem od:
23:22 18.7.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
43
![]() |
mam internetovy obchod hostovany na www.inet.sk
po problemoch z výpadkami a dlhym nacitavanim stranky mi odpisali dole uvedene , verziu mam v1.3.9f , co si otom myslite? mal niekto takyto problem? , kde by ste mi oporucali hostovat stranku? Vážený zákazník, ako sme Vás informovali nedávno, naše servery sú terčom útokov. Podľa najnovších zistení využíva sa na to chyba v aplikácii Zen Cart. Vďaka tejto bezpečnostnej chybe môže útočník nahrať na server rôzne php súbory a tak na ňom spustiť rôzne formy útokov (v našom prípade väčšina z nich nefunguje). Aktuálne nevieme či sa táto chyba týka všetkých verzií alebo len starších. Preto Vás chceme požiadať, ak využívate vyššie spomínanú aplikáciu, aby ste ju nahradili inou. Odporúčame najmä platené aplikácie, kde podobný problém, môžete reklamovať a dožadovať sa napr. vrátenia peňazí a podobne. Ak to vo Vašom prípade nie je možné, vytvorte si .htaccess súbor v adresári images (v adresárovej štruktúre spomínanej aplikácie) a vložte do neho nasledujúce riadky: <Files ~ "\\.php$"> Order allow,deny Deny from all Satisfy All </Files>
Zasláno: 14:27 30.9.2010
|
|
Přenos
|
||
Re: utoky na zencart |
||
|---|---|---|
|
Webmaster
![]()
Členem od:
22:00 29.8.2005 Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři Vývojáři Příspěvky:
2124
![]() |
Těžko říci, zkus projít anglickou podporu, tam by toho ohledně nejnovější verze mohlo být víc. Záplaty na starší verze samozřejmě existují.
Nicméně připadne mi to trochu tak, že si honí triko a kdoví jestli je to pravda. Citát: Odporúčame najmä platené aplikácie, kde podobný problém, môžete reklamovať a dožadovať sa napr. vrátenia peňazí a podobne. ... no tak to určitě :). neznám nikoho, kdo by vrátil peníze za svoje byť nekvalitní služby. Spíš " a podobně". Jak jim dokážu, že je to zrovna kvůli nim. Asi nijak, pokud to není evidentní.
Zasláno: 15:20 30.9.2010
|
|
|
_________________
Prodej zencart.cz Virtuální sídlo firmy v Brně Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně ----- "Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte |
||
Přenos
|
||
Re: utoky na zencart |
||
|---|---|---|
Členem od:
23:10 26.10.2006 Skupina:
Registrovaní uživatelé Vývojáři Příspěvky:
1002997
![]() |
si myslím, že tuto zprávu mají někde zazáložkovanou a posílaj to všem, kdo jede na zenu, nekoukaj na verzi a zabezpečení.
Zasláno: 15:26 30.9.2010
|
|
|
_________________
Save Water ! Drink Beer ... |
||
Přenos
|
||
Re: utoky na zencart |
||
|---|---|---|
|
Pokročilý
![]()
Členem od:
23:22 18.7.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
43
![]() |
poradte mi slovensky hosting na zencart , zas ten moj ide na nic, pomale to je strasne ,zakaznici sa stazuju ze im mizne tovar z kosika , je to onicom
Zasláno: 19:53 30.9.2010
|
|
Přenos
|
||
Re: utoky na zencart |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
10:18 28.10.2006 Bydliště Turnov
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
104
![]() |
Citát:
Hm, to bude asi nějaká komerční lanařina. Nenabízí náhodou na tom hostingu zároveň nějakou tu placenou aplikaci? Je pravda, že už se mi do zenu někdo naboural a spouštěl nějaké svoje skripty, které přetížily server, ale určitě to nebude tím, že je zencart zadarmo. Chce to hlavně přejmenovat adresář admin, aby to nebylo tak jednoduché...
Zasláno: 2:11 1.10.2010
|
|
|
_________________
www.auto-vyfuky.cz |
||
Přenos
|
||
Re: utoky na zencart |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
2:28 15.2.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
76
![]() |
Na Slovensku odporúčam Atlantis
da sa tam pre každý hosting konfigurovať php.ini
Zasláno: 8:48 1.10.2010
|
|
Přenos
|
||
Re: utoky na zencart |
||
|---|---|---|
|
Pokročilý
![]()
Členem od:
23:22 18.7.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
43
![]() |
Citát:
mas tam stranku? mne ide oto aby zencart isiel rychlo , ja som stranku hostoval na svojom kompe a islo to perfektne , potom som sa rozhodol kvoli bezpecnosti pre webhosting a hrôza, stranka ide ako cez modem , ale zas nie stale ,niekedy ide super.
Zasláno: 11:49 1.10.2010
|
|
Přenos
|
||
Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.





Přenos

