Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 ... 4 5 6 (7)


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
1, neexistuje žádný rozumný důvod mít nevalidní kód, slovem validní rozumím především - mít všechny otevřené tagy taky uzavřené, mít text v p a nadpisy v h, tak je vyhledávač najde, pokud nebudou trpět chybami, jako neuzavření tagu, chybějícími závorkami apod. prostě vpořádku html strukturu, což je přesně to na co validátor v první řadě upozorní a usnadní případné dohledání.

2, často musím "bojovat" v podmínkách, kde je získání hodnotného zpětného odkazu naprosté science fiction, takže holt musím udělat na co nejvyšší úrovni to ostatní a taky to jde


edit: Prostě a jednoduše udělat jako první krok vylepšování pozice stránky ve vyhledávačích to, že se vykašlu na validitu je opravdu zlý nepěkná věc :D

Zasláno: 19:27 16.1.2011
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Citát:

ludekbrno napsal/a:

Ony se obvykle při validaci webu dělají zároveň i další úpravy a nikde není psáno, že ten posun byl tou validací Ostatně si zkus zkontrolovat validitu webů vyskytujících se na prvních pozicích. Málokterý je opravu validní. Většinou jsou naopak prolezlé nevaliditami, nesmí to být ale samozřejmě závažné chyby bránící správnému zobrazení stránky v prohlížeči a tedy i robotům. Roboti ale nevalidují, stačí jim, když jde stránka smysluplně zobrazit. Na tom se shodují skuteční odborníci na SEO, školitel Marek Prokop nebo programátor Seznamu, Dušan Jankovský. Dle nich validita nemá sebemenší vliv na pozice ve vyhledávání a člověk, který přímo píše robota seznamu nejspíš bude vědět, jak to je. A hlavně mně nenapadá jediný důvod, proč by vyhledávače měly validovat? Je zajímá použitelnost a hlavně obsah stránky. Pokud použitelná je a má zajímavý obsah, robot ji ji vezme a o víc se nestará, byla by škoda samotného vyhledávače, kdyby nezobrazoval na dobrých pozicích obsahově zajímavé stránky, které jen nejsou validní, přitom ale normálně fungují.



Píšu o webech, které jsem dělal já a bylo jich dostatek na to, abych mohl tvrdit, že to bylo validací. To, že jsou na prvních místech weby se spoustou chyb je na dlouhé povídání, každopádně jsou to většinou otevřená vrátka pro konkurenty.

Robot nevaliduje, robot čte v kódu a jestli na něco opravdu kašle je to, jak se stránka zobrazuje, validátor kontroluje čitelnost stránky, je to tak těžký pochopit ?

Nic z toho co jsi napsal zatím nevyvrací ani není v rozporu s tím, co jsem napsal já, jenom mám dojem, že si prostě nějak nerozumíme.


Edit: Teď když to čtu poněkolikáté, zajímalo by mě, co si pod termínem validita vlastně představuješ a jsem si jistý, že je to něco jiného, než co myslel Prokop nebo Jankovský, když tvrdili, že validita robota nezajímá, validita je základ čitelnosti pro robota, ten ji netestuje, ale když stránku nepřečte má stránka smůlu a robotovi, Jankovskému i Prokopovi je to jedno ...

Zasláno: 19:37 16.1.2011
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Jasně, ale já to chápu a částečně potvrzuju Samozřejmě validita je důležitá, ale jen do té míry, do jaké ovlivňuje správné zobrazení stránky v prohlížečích. Pokud se v nich zobrazuje špatně díky neuzavřeným tagům a podobně, tak se v nich samozřejmě nevyzná ani robot a nemusí stránku správně přečíst. Ovšem stránka může být prolezlá různými nevaliditami, které nemají žádný vliv na zobrazení webu v prohlížečích a taková nevalidita absolutně nevadí ani robotům, protože oni se snaží číst web tak, jako uživatel. A pokud jej správně přečtou, dál nic neřeší. Mimochodem, třeba homepage Forpsi.com má dle validátoru kolem 150 html chyb, přesto se zobrazuje zcela korektně tedy a zjevně s ní nemají problém ani roboti. A takových příkladů je mraky.

Zasláno: 20:27 16.1.2011
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
9:45 11.11.2006
Bydliště Ostrava
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 617
Nepřipojen
Citát:

ludekbrno napsal/a:
Jasně, ale já to chápu a částečně potvrzuju Samozřejmě validita je důležitá, ale jen do té míry, do jaké ovlivňuje správné zobrazení stránky v prohlížečích. Pokud se v nich zobrazuje špatně díky neuzavřeným tagům a podobně, tak se v nich samozřejmě nevyzná ani robot a nemusí stránku správně přečíst. Ovšem stránka může být prolezlá různými nevaliditami, které nemají žádný vliv na zobrazení webu v prohlížečích a taková nevalidita absolutně nevadí ani robotům, protože oni se snaží číst web tak, jako uživatel. A pokud jej správně přečtou, dál nic neřeší. Mimochodem, třeba homepage Forpsi.com má dle validátoru kolem 150 html chyb, přesto se zobrazuje zcela korektně tedy a zjevně s ní nemají problém ani roboti. A takových příkladů je mraky.


Presne tak, validitou jsem predpokladal ze chces aby byl web validni podle validatoru a uplne bez chyb. Coz predstavuje chybejici alt nebo title tak na obrazku, div, ktery je obaleny odkazem, coz je dneska alespon u me hodne vyuzivane a spousta dalsich picovin, ktere jsou podle validatoru nevalidni, ale vyhledavacum urcite nevadi....

Zasláno: 10:18 17.1.2011
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 ... 4 5 6 (7)



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775