Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 (2)


Re: hosting pro vetsi shop
Guru
Členem od:
0:31 31.8.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 168
Nepřipojen
My hostujeme obchod na Zserveru, máme cca 2600 položek, návštěvnot okolo 2000 UIP denně a jede to bez problémů...

Zasláno: 18:01 29.12.2009
_________________
Fantasyobchod.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: hosting pro vetsi shop
Guru
Členem od:
9:45 11.11.2006
Bydliště Ostrava
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 617
Nepřipojen
Citát:

Kozoroh napsal/a:
Přece je to obchod, resp. snad byla nějaká domluva nebo smlouva na začátku jak to má jet, dostupnost, omezení apod.

Pokud to měl neomezeno, tak by měl mít nějakou výpovědní lhůtu, nebo jestli to byl tarif na rok, tak doběhnout rok a dát mu normálně výpověď s možnostmi.

Výpověď mohou dát snad obě strany :) Nicméně pro zákazníka je to trochu problém, protože to musí někam přesouvat, takže by se to mělo brát v úvahu a nabídnout mu nějakou pomoc při přesunu.


Vsak jasne, ma to zaplaceno na rok dopredu, dokud mu to nedobehne, nic se mu v podminkach menit nebude.... Kdyz to bude chtit presunout, samo mu to presunu, ale uz jenom kvuli tomu, ze shop je hodne modifikovany a je server mam nastaveny specialne na beh eshopu pochybuju ze mu to nekde jinde pobezi alespon snesitelne...

Zasláno: 22:50 29.12.2009
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: hosting pro vetsi shop
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Jasně, bohužel někteří zákazníci nechápou, že když se změní podmínky, tak se mění i cena.

Např. u nás si lidi zaplatí saunu 2x2m, ve výsledku pak mají prostor pro 2,2x2,2m ale myslí si, že to přece není takový rozdíl.

Ale on je, třeba jen 2 tis, ale ani my ani oni je nenajdou na ulici. Pak to berou jako že jim účtujeme vícepráce, na kterých jsme se nedomluvili. (proto už hned na začátku vždycky proměříme rozměry a upozorníme je na to, že je to větší a že cena se bude v metru lišit)

Zasláno: 15:03 30.12.2009
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: hosting pro vetsi shop
Guru
Členem od:
10:42 1.8.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 382
Nepřipojen
Citát:

pytel napsal/a:
ale uz jenom kvuli tomu, ze shop je hodne modifikovany a je server mam nastaveny specialne na beh eshopu pochybuju ze mu to nekde jinde pobezi alespon snesitelne...


Jen tak ze zvědavosti, o jaké speciální nastavení serveru jde?

Zasláno: 20:46 30.12.2009
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: hosting pro vetsi shop
Guru
Členem od:
9:45 11.11.2006
Bydliště Ostrava
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 617
Nepřipojen
Citát:

Kovboj napsal/a:
Citát:

pytel napsal/a:
ale uz jenom kvuli tomu, ze shop je hodne modifikovany a je server mam nastaveny specialne na beh eshopu pochybuju ze mu to nekde jinde pobezi alespon snesitelne...


Jen tak ze zvědavosti, o jaké speciální nastavení serveru jde?


netusim, delaji mi to kluci u kterych to mam... Ale vim ze po prechodu na tenhle server se mi napr. na jednom shopu, ktery ma cca. 6000 obrazku v jednom adresari nacitala stranka s detailem produktu pres 5 sekund, zatizeni bylo pres 50%, udelali nejake upravy (cache, nejaky uryhclovac php a ci ja vim co jeste) a bezi to jak z praku se zatizenim do 10%.......

Zasláno: 13:28 31.12.2009
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: hosting pro vetsi shop
Guru
Členem od:
17:24 31.7.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 564
Nepřipojen
Existujou PHP Accelerator je několik druhů + když nastavíte databází paměť dostanete zajímavý výsledek. Ale musíte počíta s tím, že vám to zaplní o trošku víc ram paměťi .

Zasláno: 13:41 31.12.2009
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: hosting pro vetsi shop
Guru
Členem od:
10:42 1.8.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 382
Nepřipojen
Citát:

pytel napsal/a:

netusim, delaji mi to kluci u kterych to mam... Ale vim ze po prechodu na tenhle server se mi napr. na jednom shopu, ktery ma cca. 6000 obrazku v jednom adresari nacitala stranka s detailem produktu pres 5 sekund, zatizeni bylo pres 50%, udelali nejake upravy (cache, nejaky uryhclovac php a ci ja vim co jeste) a bezi to jak z praku se zatizenim do 10%.......


Aha, já to řešil tak že jsem si přepsal tu zenovskou čuňárnu kdy skript prohledává kompletní adresář a už nemusím řešit jestli mám v adresáři 10 nebo 10 tisíc fotek.

Zasláno: 12:23 1.1.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: hosting pro vetsi shop
Guru
Členem od:
9:45 11.11.2006
Bydliště Ostrava
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 617
Nepřipojen
Citát:

Kovboj napsal/a:
Citát:

pytel napsal/a:

netusim, delaji mi to kluci u kterych to mam... Ale vim ze po prechodu na tenhle server se mi napr. na jednom shopu, ktery ma cca. 6000 obrazku v jednom adresari nacitala stranka s detailem produktu pres 5 sekund, zatizeni bylo pres 50%, udelali nejake upravy (cache, nejaky uryhclovac php a ci ja vim co jeste) a bezi to jak z praku se zatizenim do 10%.......


Aha, já to řešil tak že jsem si přepsal tu zenovskou čuňárnu kdy skript prohledává kompletní adresář a už nemusím řešit jestli mám v adresáři 10 nebo 10 tisíc fotek.


No jo, to me nenapadlo ) Asi taky udelam... Jak pak resis vic fotek k produktu?

Zasláno: 14:06 1.1.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: hosting pro vetsi shop
Guru
Členem od:
3:31 25.11.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 597
Nepřipojen
Citát:

Kovboj napsal/a
Aha, já to řešil tak že jsem si přepsal tu zenovskou čuňárnu kdy skript prohledává kompletní adresář a už nemusím řešit jestli mám v adresáři 10 nebo 10 tisíc fotek.


tak se pochlub, jak to mas udelane?

na druhou stranu, davat do adresare 10.000 fotek je taky cunarna, neni pak lepsi vytvorit adresare dle vyrobcu?

Ad vlastni server, s neomezenym prenosem sezenete housing od 1000 Kc/mesic vcetne elektriky (HW vlastni) a s dobrym HW na tom muze leted 50-100 zencart shopu, takze naklady jsou od 10 Kc na jeden + samozrejme investice, +cas +zisk, takze kdyz resis dilema, kolik mu nauctujes, tak se podivej na zatizeni, ktere generuje a naklady, ktere mas a na to, za kolik se to prodava jinde (zserver od 75kc, ale jen 300MB misto). Takze adekvatni cena muze byt 200-800 dle dalsich podminek, jenze trzni cena je trochu neco jineho (kolik je kdo ochoten zaplatit)

Zasláno: 17:30 1.1.2010
_________________
TIP: Pro rychlé odkázání na daný option uvádějte cestu, např. takto:
/admin/product_types.php?ptID=1&cID=12&action=layout_edit
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 (2)



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775