Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 2 3 4 (5)


Re: Jakou tiskárnu na etikety
Guru
Členem od:
16:20 22.9.2010
Bydliště Teplice
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 211
Nepřipojen
tak jsem si nainstalovala virtualni xp
mam dva kabely lpt to usb a com do usb s predchodkou

uz tu s tim sachuju asi 2 hodiny a nedari se mi to nainstalvoat... mate nekdo radu?

Zasláno: 15:55 18.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jakou tiskárnu na etikety
Guru
Členem od:
16:20 22.9.2010
Bydliště Teplice
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 211
Nepřipojen
tak se mi nepodarila nastavit ani v taty XP ... tak nevim uz. je to asi krám. POradite mi někdo? tiskárnu mám nastavenou dle návodu. com port nastaveny kdyz dam tisk zkus. stranky tak pise ze tiskne ale nevyleze nic.

nebo proste ta tiskarna nema rada prechodky na serial do usb.. nebo uz fakt nevim.

myslim si ze tedy jako spravce site jsem uz nastavila hafo tiskaren ale tahle mi proste nejde. a to jsem se s tim srala do 4 do rana. dneska prijde jeste kamarad a zitra exmanzel tak jestli ani oni to nenastavi tak to fakt vracim zpet a chci penize protoze to je fakt kram co nejde nastavit.

apropo na ty novo stary tiskarne mi kabel na lpt to usb nabehl jen jednou pak uz ne. a to jsem ho zkousela dat i do jinyho pc..

takze asi vratim a koupim jinou jen nevim jakou.

Zasláno: 14:58 19.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jakou tiskárnu na etikety
Guru
Členem od:
16:20 22.9.2010
Bydliště Teplice
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 211
Nepřipojen
tak jen pro info. tiskarnu jsme nerozchodili na zadnem systemu s zadnym kabelem a to jsme zkouseli 2x lpt to usb a 3x serial.
tiskarnu vracim a nedoporucuji tuhle za 1100 kupovat. protoze neni jistota ze ji rozchodite. ja uz mam druhou a stejne nic.

zkousela jsem to v xp, ve win 7 32 bit a ve win 7 64 bit s virtualnimi doisntalovanymi xp mode.

jedine co tak mi zbyla paska co jsem kupovala nova. tak jestli ji nekdo budete chtit tak se mi ozvete na dandy@dandyland.cz protoze mne uz je k nicemu. a uz od nicch jinou nechci uz nemam duveru. budu pozadovat penize zpet.

Martina

Zasláno: 13:52 20.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jakou tiskárnu na etikety
Nováček
Členem od:
11:29 8.12.2010
Bydliště b
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1
Nepřipojen
Jen tak pro info. Stejnou tiskarnu kterou mam od stejneho zdroje jsem rozchodil a funguje! Takze Aliki, nesirte zde bludy a vymysli kdyz si tiskarnu neumite nainstalovat!

Zasláno: 11:32 8.12.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jakou tiskárnu na etikety
Expert
Členem od:
14:52 28.5.2009
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 110
Nepřipojen
Citát:

Fred napsal/a:
Jen tak pro info. Stejnou tiskarnu kterou mam od stejneho zdroje jsem rozchodil a funguje! Takze Aliki, nesirte zde bludy a vymysli kdyz si tiskarnu neumite nainstalovat!

Zřejmě prodejce

Zasláno: 11:41 8.12.2010
_________________
www.CeskeGranaty.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jakou tiskárnu na etikety
Guru
Členem od:
16:20 22.9.2010
Bydliště Teplice
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 211
Nepřipojen
To ja nevim kdo to je.
Ale je pravda ze ted s prodejcem resim vraceni zbozi. Protoze se mi to opravdu na notasech nepodarilo rozchodit. Verim ze na velkym pc kde ten port je to jde ale bohuzel nevlastnime nikdo v rodine.
Jejich varianta je ze to zkusi rozchodit i na notasu.. ale mne se ptali jestli mam com port tak to nemam tak jsem zvedava kam to pujde a jak to dopadne.
Ocenuju jejich snahu .. no je to i pro ne ze, notasu je hafo takze pokud chteji prodat tu kupu co meli, tak to musi rozchodit i na notasech. A na aukru jsem u nich uz nenasla na prodej ani jednu, tak nevim zda to stahli nebo vsechno prodali.
Ale pry jsem neschopna to nainstalovat a kluci z comforu prej taky :) tak to me pobavilo a manzel it technik tu neco pronesl neslusneho :)

nicmene panu Inzenyrovi nebudu jmenovat dekuji za to ze se mi po mailu venuje a snazi se to rozchodit. A jestli to rochodi na notasech bez comu tak smekam.

to jen pro info ...a upresneni pro vsechny.. protoze jsem dostala vynadano po mailu ze hanim firmu pro vlastni neschopnost instalace. Jestli chcete budu informovat jak jsme pokrocili dale :)

Zasláno: 12:40 8.12.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jakou tiskárnu na etikety
Guru
Členem od:
16:20 22.9.2010
Bydliště Teplice
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 211
Nepřipojen
tak jen info k tiskarne
panove to nerozchodili na notasech co nemaji com port jen kde je. pres ty prevodniky se jim to take nepodarilo. doporucila jsem jim jeden kabel co stoji skoro 900... ale ten asi nemaji a asi ani nekoupi..takze mi poslali dobropis... ten kabel by mel pry zarucene fungovat ale ja jim ho posilat nebudu.

tak to jen pro info.

Zasláno: 20:38 12.12.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 2 3 4 (5)



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775