Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé





Preklady
Moderátor
Členem od:
8:10 31.10.2006
Bydliště Blava né?
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1017
Nepřipojen
Ahojte,

Všetkým slovákom, chcem oznámiť, že chystám projekt pre prekladanie CMS a jedným z nich bude samozrejme Zen-Cart, teda Zen-Cartom by som chcel začať. Čoskoro príde - snáď očakávaná verzia 2.0 a možno aj verzia 1.4 a tie bude treba preložiť.
naozaj sa mi už nechce samému! ...nemám už na to chuť a ani nervy.

Preto som vytvoril stránku, kde by mala skupinka fanatikov (aspoň tak nadšených, ako ja) tvoriť preklady.

Prečo to sem píšem:
hľadám ľudí ochotných venovať čas prekladaniu:

- prekladačov (ľudia, ktorý ovládajú angličtinu a poznajú základnú frazeológiu používanú na weboch a aspoň základné skúsenosti so Zen-Cart a najlepšie aj nejaké tie skúsenosti s prekladaním)

- korektantov (pre mňa jedny z dôležitých participientov, preklady chcem, aby boli po štylistickej a pravopisnej stránke 100%, čiže potrebné znalosti na tento flek sú hlavne 100% SLOVENČINA, básnické črevo a základy php)

- testerov (tak tu by sa mohli hlásiť ľudia, ktorý poznajú funkčnosť Zen-Cart a vedia vyhľadávať v súboroch a sú ochotný stráviť čas nad otestovaním prekladu, či sú správne zvolené slová v preklade, ktoré vystihujú to, čo majú popisovať)

To by bolo na začiatok všetko. Je to pre prospech všetkých, mne je to jedno, ja žiaden obchod už v podstate neprevádzkujem a asi ani nebudem, nebaví ma to, avšak mám pocit, že pre Open Source by som vedel nejakú tu moju sekundu stratiť a mať dobrý pocit, ako ho mám, keď vidím moje tlačítka, poprípade moje preklady (...aj keď som v nich spravil veľa chýb).

Ak máte záujem, budem rozbiehať to isté na tie isté pozície pre Joomla! pretože preklady pre Joomla! sú síce celkom dobré, ale skupina, ktorá robí preklady, je dosť lenivá :)

Ak by ste vy naši český kolegovia/priatelia a spolueshopníci chceli to isté, ste vrelo vítaný, nech sa od Vás prihlási ten, kto by robil administráciu českých prekladov (rád mu pomôžem) a tie isté pozície pre preklady...

A ešte posledná vec, ak máte záujem o iný Open Source, aj vy ste vítaný, či už český, alebo slovenský preklad.

píšte sem nezáväzne (otázky, pripomienky, návrhy) alebo záväzne (sem píšte hlavne konkrétne návrhy) na peter.bohus(a)openhosting.sk

//edit ...ešte chcem upozorniť, že v tejto téme offTopic budem mazať bez upozornenia...

Zasláno: 10:50 29.1.2009

Editováno PeterB ze dne 29. 1. 2009 12:47:52
Editováno PeterB ze dne 29. 1. 2009 13:30:12
_________________
Heslo dňa: nbusr123
Som strašný Viking
CompSoft - hosting - stránky - internetové obchody
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Preklady
Moderátor
Členem od:
8:10 31.10.2006
Bydliště Blava né?
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1017
Nepřipojen
...aktualita:

na adrese www.preklad.openhosting.sk je stránka, kde sa to bude všetko odohrávať, zatiaľ tam ešte nič nie je, ale tak makám aj na tom

Zasláno: 16:44 30.1.2009
_________________
Heslo dňa: nbusr123
Som strašný Viking
CompSoft - hosting - stránky - internetové obchody
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos






Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775