Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 (2)


Re: Software pro faktury a tisk podacich listku
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
2 holz - koupil jsem si tohle mám licenci na 1 pc, objednávky přijaté a komunikačního manažera a připravuji si na plnou kompatibilitu se zenem (momentálně mne zabrzdila inventura a přidávání produktů)
k tomu aladdinu - libí se mi to, ale raději si koupím produkt, který se specializuje na sklad a pak ještě jeden na účto (který teda máme už leta od www.ucto2000.cz - sice se mi nelíbí, ale zatím v tom nedělám) - nemám moc dobrou zkušenost s věcma co umí všechno - zatím - a taky očekávám firemní taktiku jak píšeš ty - naučit nato lidí a pak to dát pouze placeně - zase na druhou stranu, pokud by to byl kvalitní soft proč ne? je vývoj živí a tobě provoz vydělává peníze - tyhle programy nikdy nebudou zdarma

momentální prioritou je aby firemní sklad šlapal na 110%, přejdeme na čárové kody, na web dát přesnou dostupnost produktů + samozřejmě analyzovat prodeje, ceny atd.

ze skladových programů ještě stojí za zmínku www.cezar.cz měli jsem jejich síťovou verzi - jenže když jsem viděl částku za upgrade, tak jsem šel do kolen, dělat downgrade a časem upgrade licenci + navíc, že zatím neumí k produktu přidat obrázek - což je pro mne stěžejní -prý letos na jaře - ježe kdy kdo má jako že? (matis umí momentálně jen malý náhled - ale stím si poradím a připomínky jsem odeslal), tisk z woken pro cezara je za 2000 + další malé drobnosti - rozhodl jsem se jinak, ale rozhodně neříkám, že jsou špatní - je u nich vidět neustálý růst a mají bombovou podporu zákazníků, prostě jako normálně tenhle umí tohle ten zas to - každý ať si vybere směr kterým půjde

trošičku ale snad to přežijete - takže co ten tisk podacích lístku?
uděláme si nějaké doplňování přes openoffice? šablona je volně ke stažení na stránkách pošty

2 maxuscz: tak za a) h, ch, k, r, d, t, n aneb ve slově těžký je podle mne y ;) ale v poho, taky mne to ujíždí ;)

b) asi fakt nesleduješ účetnictví (ja jen jedním okem) a když vezmu, co je neustále nových zákonů, nařízení, vyhlášek, které se musí do programů implementovat, tak to rozhodně nejde dělat doma z obýváku po večerech - je to tak na skupinu minimálně 2 schopných programátorů + daňového poradce, který bude sledovat legislativu a jednoho člověka, který to bude testovat na všech možných systémech a platformách, o nějaké podpoře zákazníků a prodeji se ani bavit nebudeme, dělat nějaký komplexní balík kancelářských programů je tak na tým o 5-8 lidech, ale pokud něco takové uděláš rád se nato mrknu

Zasláno: 9:53 16.1.2009
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Software pro faktury a tisk podacich listku
Guru
Členem od:
9:45 11.11.2006
Bydliště Ostrava
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 617
Nepřipojen
mam dotaz co se tyce skladoveho programu, potrebuju pro kolegu co ma po republice zatim cca. 20 maloprodejen a 3 sklady schopny skladovy program, ktery bude umet drzet stav na kazde prodejne, zaroven pri prodeji (pres carove kody) se to bude automaticky odecitat, on uvidi idealne online stav skladu na kazde prodejne pres net, uvidi denni trzby, melo by jit nastavit minimalni pocty kusu pro automaticke objednani zbozi. Dale jednoduchy prijem zbozi na prodejnu zase pres carove kody. Idealne tak, ze ve skladu se natuka co jde na kterou prodejnu, tak to jenom zenska zkontroluje ze je to ok a neco odklikne ze je to v poradku a vsechno se ji to tam najednou naskladni...

Zasláno: 10:34 16.1.2009
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Software pro faktury a tisk podacich listku
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
2 pytel - všechny funkce co píšeš -čárové kódy, objednávky při malém množství zboží atd oba umí- stáhni si dema a prostuduj je - matis má spoustu v základu u cezara se něco musí přikoupit - udělej jednu věc, napiš si požadavek na obě firmy na nabídku - nemám totiž zkušenost s provozem po netu - matis i cezar umí sítě - umí i komunikovat mezi pobočkama, ale neviděl jsem to v chodu - nech si postavit nějakou kalkulaci - říkám oba jsou dobré, záleží jen na tobě pro co se rozhodneš

Zasláno: 18:18 16.1.2009
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Software pro faktury a tisk podacich listku
Guru
Členem od:
12:54 19.9.2006
Bydliště Mikulov
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1419
Nepřipojen
2Jandík: uplně souhlasím s tím co jsi psal ohledně vývoje. čas jsou peníze a nikdo nebude vyvíjet něco zadarmo. to se prostě nedá. vždycky to někdo zaplatí. a pokud někdo něco dá zadara, je to všechno stejně placené.

co se týká skladu. to je všeobecný problém. každý potřebuje něco jiného a dělat něco univerzál je dost těžké. někomu se nelíbí to a někomu zase tohle atd. a pořád se dělá nějaký kompromis a je to oničem. Ještě se vrátím k tomu skladu a účtu. když to vemu a přirovnám na můj vývoj MBS tak je to přesně to co píšeš. někoho na sklad, někoho na účto a někoho kdo to celé dá dohromady. pokud se někdo ptá v jaké fázi to je a že to třeba dlouho trvá.... nebo že o tom není slyšet... nebo co to vlastně umí atd. odpověď je jednoduchá. stručný obsah je u mne na webu a když někdo napíše, odpovím. spojit dohromady ZENCART s POHODA (nebo MONEY) a dát pozor na dané věci co všechno přenášet je docela ořech. ono to vypadá docela sranda ale jak už jednou někdo tuto věc spomenul...

"však stačí dát dohromady hlavy, udělat a jedem..." ono to není až tak pravda. já třeba rok skládal dohromady údaje co umí POHODA a co Zencart a dával dohromady návrhy co a jak propojit a jak nejlíp to spojit. k dnešnímu dni přenáším přes MBS faktury(proforma,dobropis atd.) do POHODA. verze dospěla do takového stádia že se bude přidělávat možnost synchro skladu.
to je další oříšek, protože každý chce něco jiného.

ono není těžké něco vytvořit, ale nejhorší je to že když se člověk zeptá klienta co vlastně chce tak klient neví. A začíná přemýšlet co to vlastně potřebuje. Spousta firemních lidí vlastně neví co potřebuje a chce. firemní postup je pro mnohé ořech číslo jedna.
ono nestačí říci ja potřebuji sklad a synchro se ZenCart. Ale je potřeba přesně definovat co je potřeba, jaké údaje přenášet, kdo má mít přístup, co se má třeba tisknout, jak to má vypadat atd.
to jsou stěžejné věci podle kterých se dá pak už sestavit návrh třeba skladového programu který bude komunikovat s okolím. Ať je to vstup přes čárkový kod,tisk etiket,tisk faktur nebo objednávek atd.

další věc je cena. toje další věc která škube s firemním klientem. Jsou jen tři možnosti jak dosáhnout toho aby firma měla to co potřebuje.

1. vezmete něco zadara a nebo placené, ale musíte se spokojit s tím co to umí a nesmíte fňukat že to neumí tohle a tohle je... (a cenově vás to příjde levně,ale budete brblat)

2. necháte si to udělat na míru. ale musíte si uvědomit že vývoj něco stojí. a to není levná záležitost. takže pokud někdo chce třeba sklad na míru a má zaplatit například 80tis. tak se každej škube. Ale investice do vývoje se mnohonásobně vrátí v dlouhodobém horizontu. protože firma má co potřebuje a je to podle zažitých pravidel práce u firmy. a chod firmy se nemusí přizpůsobovat programům ale software se přizpůsobí firmě. a to je dost důležitý faktor.

3. uděláte si to sami podle sebe (pokud na to někdo má a má tolik času aby se tomu věnoval. Opravy,aktualizace,řešení legislativy atd. může se do toho pustit,ale garantuji že vás to bude stát taky peníze a navíc čas který by jste jinak investoval do chodu obchodu)

Možná jsem si trochu naběhl a bude spousta ohlasů, ale bohužel taková je realita. Takže kombinace POHODA - ZENCART je jedna z možných. je mi jasné že tato kombinace ale nemusí vyhovovat každému.

jeste doplnim ze kombinace faktury Faktury 4.2F(zdarma) a pro tisk tiskopisu placený program Formix SE není špatná volba.

Zasláno: 0:41 17.1.2009
_________________
Vývoj software a poradenství, import/export a jiné | Odborné knihy, naučné knihy | Textilní dorty a dárky | vyšívané ozdoby
<<než něco uděláš, ZÁLOHUJ E-SHOP !!!>>
<<než se zeptáš, projdi si fórum... třeba to už někdo řešil a vyřešil>>
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Software pro faktury a tisk podacich listku
Pokročilý
Členem od:
10:09 10.9.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 51
Nepřipojen
Takze zatim se mi libilo par programu.
Bohuzel komunikace s vyrobci mi dala jen pochopeni ze pokud chci aby to tisklo podaci listky - je to muj osobni problem 8)

Ale verim ze nekdo schopny neco takoveho uz napsal, ale ja o tom nevim.

Zatim jsem tam kde jsem zacal hledat.

Zasláno: 11:19 19.1.2009
_________________
Skyhorse.cz verze 1.3.7 czbeads.eu verze 1.3.8 Nail1.eu verze 1.3.8
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Software pro faktury a tisk podacich listku
e-Sifu
Členem od:
20:41 26.5.2006
Bydliště Bratislava
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 775
Nepřipojen
no... kedze sa mi nechcelo pisat, tak som si kupil FormEdik - tlac dokladov. k tomu je aj nieco na faktury - oba vedia nejake importy, cize by sa to dalo v php prepojit priamo zo zenom. cez php sa daju aj ciarove kody tlacit a zen sa da prepojit s uctovnictvom, takze TEORETICKY a asi aj prakticky to pojde prepojit tak, ze to bude fungovat samo a ty len vytlacis co treba :)

Zasláno: 11:49 19.1.2009
_________________
Kua... ja sa to raz naucim
.... tak nie
ked aj vy... aj ja mam web v pate: http://www.redtube.com
a este http://www.super.sk :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 (2)



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775