Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 2 3 (4)


Re: Joomla a Virtue Mart
e-Sifu
Členem od:
20:41 26.5.2006
Bydliště Bratislava
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 775
Nepřipojen
no...s tymto som sa este nehral, ale v db je to ulozene napr: X,+50;XXL,+210; L,-30; ,,.....

Zasláno: 12:26 21.12.2008
_________________
Kua... ja sa to raz naucim
.... tak nie
ked aj vy... aj ja mam web v pate: http://www.redtube.com
a este http://www.super.sk :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Joomla a Virtue Mart
Pokročilý
Členem od:
2:07 24.11.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 59
Nepřipojen
Sice trochu staré téma, ale proč zakládat nové. Přemýšlím o spojení stránek webu a e-shopu, což by Joomla a Virtuemart mohli splnit. Minimálně to zkusím nanečisto a uvidíme, jak by to vypadalo. Jen mě ale napadlo - daly by se přenést ze Zencartu přihlašovací údaje zákazníků?

Zasláno: 2:32 7.7.2010
_________________
www.arsci.cz/e-shop
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Joomla a Virtue Mart
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Určitě se přihlašovací údaje přenést dají. Propojit asi ne, nebo by to bylo složitější. Myslím, že by se tu našly lidi, kteří by ti napsali skript nebo ti to udělali.

Můžeš zkusit jít do phpmysql admina, vyexportovat si tabulku se zákazníky načíst do excelu, poupravovat, a nahrát zpět do databáze. Resp. potřeba se podívat na strukturu jednotlivých tabulek.

Také jsem uvažoval o Virtuemart, ale zatím nechám zencart. VM asi není špatný, ale tak jak mám zencart nastavený by mi to trvalo docela dlouho. Řekl bych, že jedinná věc na VM je lepší a to integrace do Joomla. Ale jinak na joomla je i rozšíření vyhledávání v zencartu, takže chybí defacto jen synchronizace zákazníků a propojení stránek.

Zasláno: 10:39 7.7.2010
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Joomla a Virtue Mart
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Citát:

Také jsem uvažoval o Virtuemart, ale zatím nechám zencart. VM asi není špatný, ale tak jak mám zencart nastavený by mi to trvalo docela dlouho. Řekl bych, že jedinná věc na VM je lepší a to integrace do Joomla. Ale jinak na joomla je i rozšíření vyhledávání v zencartu, takže chybí defacto jen synchronizace zákazníků a propojení stránek.


Tak já tu zkušenost mám a VM se nemůže zenu rovnat, VM je prostě jen doplněk, v žádném případě nezahrnuje takové možnosti úprav, nastavení a optimalizací jako ZEN. Kdybych měl rozebrat podrobnosti až do důvěryhodné podoby, bylo by to tak dlouhé, že by to nikdo nečetl, ale snad každý kdo poznal jak silným prodejním nástrojem může být ZEN si udělá obrázek když napíšu jednoduše že VM se mu nikdy nevyrovná, resp. by to chtělo mnohonásobně více práce.
Než přecházet na VM, kvůli joomle, raději bych si vlastní silou rozšířil třeba EZ-pages o hierarchické meníčko pro blogové články, nebo několik, jinak nevím co by mi mohlo ještě chybět (editace: administrace s ikonkou pro každý odkaz to nebude).

Zasláno: 17:53 7.7.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Joomla a Virtue Mart
Pokročilý
Členem od:
2:07 24.11.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 59
Nepřipojen
No, je to zatím myšlenka. Možná by stačilo sehnat si nový template, abych inovoval vzhled. Ovšem v tom které mám doteď, jsem dělal také nějaké úpravy a to už si nepamatuji (asi je dobré si tyhle věci někam psát) jaké.

Chtěl jsem totiž předělat web firmy, resp. aby mi to předělal brácha, který ho kdysi dělal a napadlo mě, že by možná bylo lepší udělat to v Joomle, protože to bych si mohl spíše obsluhovat sám a nebýt závislý na někom jiném, který web vytvářel. Od toho je pak krůček integrovat do webu e-shop.

Zasláno: 18:42 7.7.2010
_________________
www.arsci.cz/e-shop
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Joomla a Virtue Mart
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Joomla je na firemní web výborná, pokud ale chceš prosperující e-shop, doporučuji rozjet to rovnou na ZENu. Prezentační stránky si tam bez problémů zařadíš. Koukni sem www.art-press.cz , je to ještě rozpracované, ale vzhledem k plánovanému e-shopu jsem začal rovnou se zenem, přičemž z těch e-shopových věcí se toho prodalo pár, ale prezentace stavebních věcí, které v e-shopu nejsou má výsledky perfektní, nakonec zkus si dát do seznamu třeba "umělý pískovec" nebo "obklady umělý pískovec" atd.

Zasláno: 19:44 7.7.2010
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Joomla a Virtue Mart
Pokročilý
Členem od:
2:07 24.11.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 59
Nepřipojen
No, já přemýšlím také nad nějakým dalším projektem, který by byl sice v rámci firmy, ale mohl by se na to udělat jiný web na jiné doméně. Možná by to bylo přes Joomlu a Virtuamart jednodušší. Se Zencartem jsem si hrál nespočet hodin a stále nejsem spokojený (je fakt, že neprogramuji pravidelně, tak to mám o to těžší). Možná to cvičně vyzkouším....

Zasláno: 1:16 8.7.2010
_________________
www.arsci.cz/e-shop
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Joomla a Virtue Mart
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
byl nějaký doplněk zencart bridge for joomla - ale už dlouho jsem to neviděl - vm je celkem zajimavý, ale chtělo by to dost úprav minimálně pro moje použití - další alternativou je bumbliček magento nebo i do wordpressu je shop - ale jako vždy platí, jak je něco multifunkční tak to prostě neni ono

Zasláno: 23:11 8.7.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 2 3 (4)



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775