Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



(1) 2 »


Česká pošta - zdražení 2009
Guru
Členem od:
13:08 20.11.2006
Bydliště Štatl
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 189
Nepřipojen
Základní služby:
http://www.cpost.cz/jetspeed/portal/?docid=31823&show_title=1&ksid=5565&year_id=2008&show_path=0

Kompletní ceník 09 k vidění zde: http://www.cpost.cz/data/cz/cenik_010109.pdf

Spolu se zrušením výhodných Profi balíků (pokud jsem to pochopil správně, tak teď ale půjde uplatnit sleva 15 Kč na OB pokud se zasílá do provozovny, uvidíme jakým způsobem to bude pošta kontrolovat), nutností přefakturovávat s 19% DPH (sbohem 0%) a zavedením poplatku za svoz zásilek, nic moc změny. Pokud se nepletu, tak svoz je teď zdarma, to znamená že od ledna bude chodit na pošty víc lidí, aby ušetřili za zpoplatněný svoz = větší fronty.

Co vy na to?

Zasláno: 16:36 11.12.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Česká pošta - zdražení 2009
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
hmm hezký - vidím to na smlouvu s nějakou přepravkou - krom toho po novém roce se toho tolik posílat nebude a navíc nevidím důvod, proč zdražují u některých položek až o 10kč když by náklady na přepravu měly klesat - mno prostě, každý rok se musíme napakovat víc - stejně škodí sami sobě

Citát:
U cen balíkových služeb České pošty, které jsou součástí neregulovaného prostředí tržní konkurence, dochází k mírnému cenovému posunu. Příčinou je zvyšující se cena práce a s tím související nárůst provozních nákladů Pošty.
tak to mě pobavilo - všude se propouští - náklady se snižuji, ale česká pošta má asi 1 000 nových manažerů

Zasláno: 17:55 11.12.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Česká pošta - zdražení 2009

Členem od:
23:10 26.10.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1002997
Nepřipojen
Citát:

jandik01 napsal/a:
...tak to mě pobavilo - všude se propouští - náklady se snižuji, ale česká pošta má asi 1 000 nových manažerů


trochu tě opravím, pošta masivně propouštěla taky, hlavně v třídírnách balíků a u přepážek - asi chystali tabulkový místa pro ty managery - a teď se vymlouvají, že z těch důvodů ( propouštění ) nestíhají včas doručovat.
A ještě budou svině zdražovat...to je možný jen v Čechách a je jedno který #OOPS# sedí u koryta...

edit: jaký oops !!! p r a s e jsem napsal.... to je systém, svině projde, p rase už ne....

Zasláno: 18:07 11.12.2008
_________________
Save Water !
Drink Beer ...
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Česká pošta - zdražení 2009
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
2 melodic - nj ty to vlastně musíš vědět, když jim koukáš do kuchyně (nebo z kuchyně?) byla tam nějaká ftipná scénka? nebo to řešili v pokoji jako zaměstnanci ČEZ blokádou vjezdu na přiložené fotografii

Připojit soubor:



jpg  cez.jpg (204.21 KB)
1_49414d3919702.jpg 681X421 px

Zasláno: 18:25 11.12.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Česká pošta - zdražení 2009

Členem od:
23:10 26.10.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1002997
Nepřipojen
Z kuchyně na ně koukám, jak stojej u aut, pokuřujou a nadávaj na systém !
Ale makat se jim nechce...

Naši poštu už ignoruji, balíky vozím do Kolína, tam je hromadné podání odděleně od zbytku pošty a když jim přivezeš 40 balíků, tak to s babou nesekne, jako tady v KH...

Zasláno: 18:50 11.12.2008
_________________
Save Water !
Drink Beer ...
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Česká pošta - zdražení 2009
Guru
Členem od:
10:42 1.8.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 382
Nepřipojen
Na druhou stranu co tak koukám tak jsou na obchodňákách větší slevy na objemu, podle starého tarifu bylo za 500 kusů sleva 10%, teď bude sleva 11% už na 400 kusech.

Ale přiznám se že v tom účtování svozu jsem se nějak nezorientoval. Momentálně mám pocit že pokud bych s nima neměl smlouvu tak od 40 balíků měsíčně mám svoz zadarmo (bod 2.6), když ale smlouvu mám tak se to bude podle nějakého šíleného výpočtu rozpočítávat (bod 3.29)...
Máte už někdo nějaké vysvětlení někoho kvalifikovaného z pošty jak to s tím svozem tedy vlastně bude?

Zasláno: 19:40 11.12.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Česká pošta - zdražení 2009
Guru
Členem od:
0:31 31.8.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 168
Nepřipojen
Uf, tak se přiznám, že jsem z toho úplně jelen... V ceníku jsem žádné markantní zdražení nezaznamenal - doporučené dopisy od 30 do 49 Kč, balíky 43 - 64 Kč. Dobírka 12 + 22 Kč při áčkové složence. Pořád mi ta cena příjde nízká v porovnání třeba s PPL, kde mají za dopisy (balíky do kila) 106 Kč + 36-48 za dobírku a balíky za cca 130 Kč + dobírka.

Nemám ale žádné zkušenosti se smlouvama s poštou nebo jiným přepravcem. Pošlu měsíčně 300 - 600 zásilek, ale netuším, jestli je to pro ně dostatečné množství...

Zasláno: 17:05 12.12.2008
_________________
Fantasyobchod.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Česká pošta - zdražení 2009
Guru
Členem od:
13:08 20.11.2006
Bydliště Štatl
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 189
Nepřipojen
Není to markantní zdražení, ale zdražení to je. Ještě nezapomeň, že pokud tvůj zákazník hradí poštovné, musíš mu na ně od novýho roku přičíst 19%, takže pokud to už takhle srovnáváš, tak by možná bylo lepší srovnat ppl s cenou pošty vč. 19% dph. (pokud teda nemáš např. většinu objednávek nad limit dopravy zdarma kdy platíš dopravu ty).
O PPL už se tu několikrát psalo, ceník na webu je k ničemu... vždy lze usmlouvat i několik desítek procent dolů z ceníkových cen.

Zasláno: 21:17 12.12.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Česká pošta - zdražení 2009
Guru
Členem od:
12:54 19.9.2006
Bydliště Mikulov
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1419
Nepřipojen
tak se taky trochu přidám.
posílám přes poštu i DPD a mohu řící že to pořád přes ČP vychazí dobře. opravdu záleží jak kdo má nastavené smlouvy. Já se o tom budu bavit příští týden s obchoďákem a domlouvat nové podmínky na rok 2009. takže jsem docela zvědav s čím přijde. nejvíce paseku dělá těch 19%. ale na druhou stranu je to konečně dobře že se to celé už srovná. je pravda že dojde ke zdražení, ale co se dnes nezdražuje.

Zasláno: 14:25 13.12.2008
_________________
Vývoj software a poradenství, import/export a jiné | Odborné knihy, naučné knihy | Textilní dorty a dárky | vyšívané ozdoby
<<než něco uděláš, ZÁLOHUJ E-SHOP !!!>>
<<než se zeptáš, projdi si fórum... třeba to už někdo řešil a vyřešil>>
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Česká pošta - zdražení 2009
Guru
Členem od:
12:54 19.9.2006
Bydliště Mikulov
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1419
Nepřipojen
2Melodic: když tak na ně koukáš... nevletí tam mezi ně někdy něco?

Zasláno: 14:39 13.12.2008
_________________
Vývoj software a poradenství, import/export a jiné | Odborné knihy, naučné knihy | Textilní dorty a dárky | vyšívané ozdoby
<<než něco uděláš, ZÁLOHUJ E-SHOP !!!>>
<<než se zeptáš, projdi si fórum... třeba to už někdo řešil a vyřešil>>
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



(1) 2 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775