Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 2 (3) 4 5 »


Re: V čem účtujete daňovou evidenci?
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Já jedu pořád na Pohodě, podvojné i jednoduché. Hlavně z důvodů xml importu. Ale také, že zase studovat něco nového se nám nechce. Nicméně Pohoda není pohoda. Má mouchy a některé dementní vlastnosti. Ale asi oproti ostatním se mi zdá ještě dobrá.

Zasláno: 23:22 17.5.2010
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: V čem účtujete daňovou evidenci?
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
Já taky dělám daňovou evidenci v Pohodě, už přes 10 let a nestěžuju si. Pro mě je důležité, že umí udělat fakturu v angličtině, němčině a francoužštině, což podlé mé kamarádky, která se účetnictvím živí, jiný software neumí i když možná, že dnes už ano, programy se pořád vyvíjí. No a pak mě Pohoda bez problémů podala elektronicky souhrnné hlášení, což byla moje noční můra. Takže zatím dle mého je Pohoda v pohodě.

Zasláno: 9:25 18.5.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: V čem účtujete daňovou evidenci?
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Citát:

Lioness napsal/a:
No a pak mě Pohoda bez problémů podala elektronicky souhrnné hlášení, což byla moje noční můra.


... no bezproblémově to bohužel neproběhlo :) , z manuálu není příliš jasné jestli je nutný elektronický podpis, nebo to stačí přes schránku jako příloha, ale nakonec jsme to zvládli také.

Všeobecně datové schránky jsou takový paskvil, že bych někoho vraždil. Pro některé menší živnostníky to může být i likvidační. Ovládání je hrůzně neintuitivní, neustálá nutnost změny hesel, reakce na každý operační systém a prohlížeč jiná, apod.

Zasláno: 11:09 18.5.2010
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: V čem účtujete daňovou evidenci?
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
Citát:

Kozoroh napsal/a:

... no bezproblémově to bohužel neproběhlo :) , z manuálu není příliš jasné jestli je nutný elektronický podpis, nebo to stačí přes schránku jako příloha, ale nakonec jsme to zvládli také.


Aha to s tím podpisem a datovou schránkou jsem věděla odjinud (chodím pro rady na diskusi business.center.cz - snad to není reklama ), ale je fakt ža jsem taky narazila, a to s elektronckým podpisem nechtělo mě ho to přijmout a hlásilo mě to chybějící applety, naštěstí mě po 5 minutách hysterie došlo, že je to problém s Viastama a ještě, že mám na počítači XPčka kvůli bance, protože jinak jsem byla v háji. No, ale to nebyl problém Pohody.

Takže by mě docela zajímalo jestli někomu funguje například přístup do datové schránky nebo ta elektronická podáni na daňovém portálu ve Firefoxu, protože mě to jde jen v Internet Exploreru a ten mě jde jako když nejde?

No a podání s elektronickým podpisem a internetbanku jsem pod Vistama vůbec nerozchodila. Všechno to padá na Javě. Předpokládám, že záchrana jsou 7-ky, ale zatím je prostě nemám :(.

Zasláno: 12:34 18.5.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: V čem účtujete daňovou evidenci?
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
Citát:

Kozoroh napsal/a:
Všeobecně datové schránky jsou takový paskvil........


Jo a ještě k tomuhle. Než jsem přišla na to jak se do té datové schránky leze tak jsem si připadala fakt jak idiot, protože jsem na to nemohla přijít. A nějaký pořádný manuál jsem najít nemohla.

O tom, že při zřízení elektronického podpisu jsme s manželem pro zřízení dvou podpisů zablokovali chod Czechpointu na hlavní plzeňské poště na dvě hodiny to asi rozepisovat nemusím, kdo jste tím prošel víte o čem mluvím. A to jsme měli připravené všechny podklady z domova.

Zasláno: 12:50 18.5.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: V čem účtujete daňovou evidenci?
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
No já se elektronickému podpisu bráním, k čemu by mi byl, když na to má datovou schránku. Kromě úřadům nikomu nic s el. podpisem neposílám. Navíc v dnešní době zavirovanosti PC nevěřím žádným "důvěrným" certifikátům.

U Pohody jedu na xp a dokud mě čert nedonutí přejít na visty a dál, tak ani náhodou. Na visty slyším jen samou kritiku. (možná je potřeba pořádnej stroj)

Datovou schránku jsem rozjel i na linuxu i FF, ale z Pohody mi to na FF taky nejde. IE jsem nezkoušel.

Co se týká el. hlášení, tak to uložím z Pohody a dám ji jako přílohu k datové zprávě.

Co se týká javy, tak nevím, pokud vím, tak je nutno instalovat jakýsi doplněk 602 XML Filler.

Celý projekt datových schránek považuji za špatný vtip, amatérizmus a obvyklý tunel.

PS: čím složitější, tím lepší. S tím jsem se setkal i u int. bankovnictví v ebance a dalších bankách. Teď jsem u FIO a jsem spokojen. Ale nainstalovat certifikáty a zprovoznit podpisy je také hrozný opruz. Nehledě na to, že když aktualizuji javu, tak ten proces instalace musím projít znovu.

Zasláno: 14:51 18.5.2010
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: V čem účtujete daňovou evidenci?
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
pokud se bavíte o souhrnném hlášen k DPH tak to ucto 2010 celkem zvládá - jen v konfiguraci se muselo nastavit místo cz - česko - neb jim to na FU házelo špatný číselník - nepochopil jsme - raději neřeším

když jsem na doporučení zřídil datovou schránku tak jsem zjistil, že ji defakto k tomu podání nepotřebuje - xml soubor který se přes ní odesílá se dá poslat přes portál daňové zprávy a musí se poslat ještě tištěná kopiie

datová schránka - vím že jsem blbej, ale tohle vymyslel magor - trvalo mi to cca hodinu než jsem se přihlásil a pochopil co a jak - hlavně mne zarazilo hned na začátku proč mám měnit heslo

datová schránka mi běží na FF a xp v pořádku

náš systém se my nelíbí - chci změnu a lepší intuitviní ovládání a hlavně importy objednávek do účetnictví

Zasláno: 18:50 18.5.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: V čem účtujete daňovou evidenci?

Členem od:
23:10 26.10.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1002997
Nepřipojen
mně se taky náš systém nelíbí - chci změnu vlády, výměnu politiků za odborníky, klidně i ze zahraničí ( ve sportu je to už normální, tak to zavedeme id o politiky ), nelíbí se mi ani velikost exportů mých peněz do státní kasy a minimální import směrem zpět.

existuje na to nějaký program ?

Pokud jo, bude to asi něco jako Call of Duty.... samé střílení...

Zasláno: 19:05 18.5.2010
_________________
Save Water !
Drink Beer ...
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: V čem účtujete daňovou evidenci?
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
Citát:

Melodic napsal/a:

existuje na to nějaký program ?


program Defenestration

Zasláno: 8:34 19.5.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: V čem účtujete daňovou evidenci?
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
No jak psal už Melodic jinde, že ti dole jsou z komunální politiky a že kradu víc jak ti nahoře. Nicméně si myslím, že lepší nějaká změna, než žádná.

Krom toho se dají volit menší strany. Když si vezmu, že ČSSD a i ODS si vždycky vyberou na posty předsedů a místopředsedů pořád ty samé lidi, tak i defenestrace tomu moc nepomůže.

Ale to jsme už zase někde v OT :)

Zasláno: 10:31 19.5.2010
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 2 (3) 4 5 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775