Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé


 Dolů   Předchozí téma   Další téma  Téma je zamčeno



Astalavista DreamCZ
Mno rozhodl jsem se ukončit své působení na tomto webu...

Bohuzel nejsem zvyklej at uz v osobnim zivote tak kdekoliv jinde na pristup, ktery je zde samozrejmosti... Nicmene mam za to ze kdyz cloveka neznam mam vuci nemu respekt. Mozna je to na dlouhou debatu, ale pro moji osobu jiz neni zadnym prinosem zde jakkoliv pusobit. Imho snazil jsem se ikdyz to nekdy nebylo uplne v mych silach ci znalostech kazdemu pomoci, poradit ci jakkoliv navest na spravnou cestu... a mjn se mi dostalo prihlouplych odpovedi ci narazek... tudiz kdyz se nad tim zpetne zamyslim nechapu proc jsem se vubec snazil...

Mejte se fajn, pevne nervy at to frici.

Thx DreamCZ


----------
Pokud jsem se zde nekdy nekoho dotkl neopravnene vyjma experta pana Dobroty omlouvám se.

Zasláno: 18:25 25.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Astalavista DreamCZ
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
To je Tvoje rozhodnutí ale myslím, že hodně lidem budeš chybět. Nemyslím, že by se Tě někdo úmyslně chtěl dotknout. Také si nemyslím, že naše forum je zatím oproti mnoha forům velice střízlivé a slušné.

Proto to prosím ještě zvaž. Pokud ses již definitivně rozhodl, tak Ti přeji hodně zdaru a díky za Tvoje příspěvky a rady. A klidně sem přijď když budeš chtít. Je tu vítán každý, kdo chce ostatním poradit.

Zasláno: 18:35 25.2.2006
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Astalavista DreamCZ
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
Tak upřímně řečeno nevím jak mám na toto reagovat. Začnu tak nějak od začátku.
Loni začátkem roku jsem se rozhodnul, že začnu něco dělat s mým webem. To že existují nějaké shopy tohoto ražení jsem neměl ani tušení.  Někdy v únoru jsem objevil OSCommerci a během týdne Zen-Cart. Věděl jsem o tom úplný prd. PHP, MySQL, co to je? ICQ?  Dělám výpočetní techniku už asi 13 let, ale tyto věci jsem do té doby nepotřeboval. Vida, objevil se Jandik01 a první začátky na fóru www.oscommerce.cz. V republice sice nějaké obchody na této platformě běžely, ale žádná podpora, nic neexistovalo. Rozjeli jsme diskusi, začali se objevovat první příznivci. S mými zapomenutými znalostmi ze střední školy jsem přeložil celý projekt do českého jazyka a dal k dispozici ostatním. Proč? Jen tak, ne každý umí všechno a třeba mi zase někdo poradí s jinými věcmi. Nebyla to žádná sláva, ale má to úspěch do dnešního dne. Komunita se rozrůstala, lidé byli různí. Různé příspěvky, různé názory, o věku ani nemluvím. To, že mě někdy někdo naštval, beru jako normální věc. Lidé jsou různí a určitě kvůli pár jedincům nezměním moje smýšlení. Objevují se lidé, kteří načerpají informace, spustí si vlastní obchod a už je nevidíme. No a co? Život je takových situací plný. Já to dělal z nadšení a zkrátka mě to baví. Dopadlo to tak, že díky nadšení několika jedinců vznikl tento web, který jsem vzal defakto za vlastní a možná mu věnoval více než svému. Ano, rozjelo se to tu krásně a oproti jiným webům či fórům i na vcelku profesionální a slušné úrovni.
Závěrem tedy řeknu to, co jsem původně říci nechtěl. S tím co Dream napsal nesouhlasím (částečně) a je mi velmi líto že se takto rozhodl. Doufám, že své rozhodnutí ještě přehodnotí a pomůže nám tento web držet dále na této úrovni. Tímto samozřejmě chci poděkovat nejen za práci Dreama, ale všem, kteří tento web pomáhají držet.

Zasláno: 20:33 25.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Astalavista DreamCZ
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
nádherný jardo! samozřejmě si ztoho dělám legraci jako vždy - znáš mě ne? prostě tady leze nic jiného než s tebou souhlasit a celkem chápu i dreama, ale pokud to tady budem řešit radikálně jako on tak to můžem zabalit rovnou

No necháme hlavy vychladnout a budeme to řešit dle nálady a času ne?

Zasláno: 21:01 25.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Astalavista DreamCZ
Guru
Členem od:
17:50 4.2.2006
Bydliště Černčice u Loun
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 183
Nepřipojen
I proto že jsem na tomto fóru a i ve zkušenostech se Zenem začátečník, chtěl bych taky poprosit Dreamma aby své rozhodnutí ještě přehodnotil, určitě je hodně lidí kterým pomohl a věřím že by ještě hodně lidem pomoct dokázal.

Tímto bych chtěl poděkovat i všem ostatním, kteří tomuto webu věnují tolik času a radí ostatním uživatelům Zenu, ačkoli to nemají zapotřebí.

Zasláno: 21:16 25.2.2006
_________________
www.pc-levne.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Astalavista DreamCZ
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
Severní vítr je krutý... počítej Dreame náš s tím...
k nohám Ti nedám zlaté pruty (páč žádné nemám), takže se koukej vrátit.

Zasláno: 1:18 26.2.2006
_________________
Váhy a zase Váhy ;)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Astalavista DreamCZ
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
ty freemene dorazíš sem někdy i před půlnocí?

Zasláno: 9:35 26.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Astalavista DreamCZ
Guru
Členem od:
8:08 10.11.2005
Bydliště Prague
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1389
Nepřipojen
Mě Dream pomohl víc než dost a jsem mu za to vděčný. To, že někteří nechápou, že v dnešní době kdy se za všechno platí by měli být za radu alespoň vděční by ti nemělo otrávit život, ale upozornit tě pro příště.

A s tím, že ve většině (nechci se nikoho jiného dotknout) radíš ty bude asi tím, že tobě radit moc nejde, protože to co víme my ty už dávno víš...

Zasláno: 11:24 26.2.2006
_________________
NISMO
www.AUTOKSEFT.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Astalavista DreamCZ
Guru
Členem od:
11:44 3.2.2006
Bydliště Česká republika
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 319
Nepřipojen
Heeeej DREAMCZ !!! co..co to? To nedělej! Myslím si že nejsem sám kdo obdivuje to co máš v hlavě a to že dokážeš poradit a to na dost výsoký úrovni Vím že člověk se má obklopovat úspěšnejma liídma, takovejma od kterých se může něco naučit...tady Ti toho asi nikdo moc nedá to chápu....max. poděkování. "Hele vidim to na jarní depku, tak se hod do klidu"


Zasláno: 12:23 26.2.2006
_________________
Musíme si pomáhat

Něco do kanceláře
http://www.ergotron.com/tabid/65/language/cs-CZ/default.aspx?FID=101
Něco do uší
http://www.patrickbergman.com
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Astalavista DreamCZ
Expert
Členem od:
18:39 29.10.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 88
Nepřipojen
Nevím o co tady jde, moc nerozumím tomu, že odchází někdo, kdo mi nejvíce pomohl , a myslím nejen mě.
Rád bych se tedy přimlouval za nějaké solidnější jednání ostatních zde ve foru.
Velice si cením toho, že tady někdo něco písne, protože to hltám a jako většina zde to potřebuji. Ale asi by bylo fakt dobrý zmírnit tón některých přízpěvků.
Musím říci, že nezasvěcený návštěvník nemůže mít dobrý pocit z toho jak se tady odpovídá.
Na celým netu znám dva lidi vstřícný jako DreamCZ , tak si jeho přítomnosti považuji.
Jeho 361 příspěvků nám určitě pomohlo !
Pls zůstaň !
Je to zde web pro lidi, tak s tím počítej, jsme lidi, i když se někteří chovají nelidsky !
Není to o tom, že tě hážem přes palubu, ale je to o tom, že tady ta bárka ztrácí kormidelníka !!
Sakva to není dobré, když to tady opouští zrovna ten, kdo je ochoten mluvit s laiky jako s lidmi a ne jako s tupci !!

Zasláno: 16:44 26.2.2006
_________________
Díky za Váš čas
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos




 Téma je zamčeno


Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Nemůžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775