Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 2 (3) 4 5 »


Re: Savana Hosting - Game over....
Guru
Členem od:
8:08 10.11.2005
Bydliště Prague
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1389
Nepřipojen
Ta debata mě opravdu pobavila.. připadá mi to jako když se:
"P*čo woe.." baví tři balíci na návsi před votuzenejma škodánama 120L...

Zasláno: 12:18 6.2.2008
_________________
NISMO
www.AUTOKSEFT.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Savana Hosting - Game over....
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
Citát:

Nismo napsal/a:
Ta debata mě opravdu pobavila.. připadá mi to jako když se:
"P*čo woe.." baví tři balíci na návsi před votuzenejma škodánama 120L...


jj, je to víceméně k smíchu - za chvilku mi bude pikolík na myčce u Globusu diktovat, jakouže značkou auta můžu těma jejich drátěnýma kartáčema projet.

Zasláno: 13:39 6.2.2008
_________________
Váhy a zase Váhy ;)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Savana Hosting - Game over....
Guru
Členem od:
3:31 25.11.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 597
Nepřipojen
no na co mi je ta info - na to abych si to srovnal, protoze pri requestu vylitne zatizeni na 100%

hotsanic tohle vubec nepostihne, to jsou nejake minutove prumery, v radu mesicu hodinove prumery a tak porad mensi vzorkovani...

Takze si pust task managera a tam se koukni jak to lita (teda jestli nejedes na linuxu), tam to mozna bude lepsi?

To ze to nekomu vypnou ze dne na den bez dodrzeni vypovedni doby je na zalobu Jenze majitel zadnou skodu neprokaze a provozovatel je natolik chytry, ze vi, ze s dotycnym nema zadnou smlouvu asi anebo ze puvodni podminky zakaznik ani nema ulozene, takze mu nic nehrozi )

Zasláno: 13:49 6.2.2008
_________________
TIP: Pro rychlé odkázání na daný option uvádějte cestu, např. takto:
/admin/product_types.php?ptID=1&cID=12&action=layout_edit
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Savana Hosting - Game over....
Guru
Členem od:
13:08 20.11.2006
Bydliště Štatl
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 189
Nepřipojen
Ver tomu, ze kdybych tam mel shop, bez vetsich problemu bych vysoudil nahradu skody. Prokazat skodu bys mohl dolozenim predchozich prijmu z eshopu. Ten amater co to provozuje navic upravuje podminky na webu, aniz by menil datum kdy vstoupily v platnost. "Smluvní podmínky poskytování služeb společností Pavel Höfner, dále označena jako "poskytovatel", platné od 1.2.2005" - pricemz tam pridal nedavno bod 16. o ZenCartu a dnes/vcera se tam objevil jeste zakaz PhoCa - Photo Catalog.

Fakt takovymto hostingum se zdalky vyhnout. Vim, ze kod zenu neni idealni, ale ten clovek si nesmi dovolit to jen tak vypnout. Mel nabidnout drazsi hosting (klidne v radu x set Kc) nebo primo server. To chovani je hnus.

Zasláno: 14:44 6.2.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Savana Hosting - Game over....
Guru
Členem od:
10:42 1.8.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 382
Nepřipojen
Citát:

Holz napsal/a:
no na co mi je ta info - na to abych si to srovnal, protoze pri requestu vylitne zatizeni na 100%

hotsanic tohle vubec nepostihne, to jsou nejake minutove prumery, v radu mesicu hodinove prumery a tak porad mensi vzorkovani...

Takze si pust task managera a tam se koukni jak to lita (teda jestli nejedes na linuxu), tam to mozna bude lepsi?


Grafy o kterych mluvim jsou samozrejme minutove, ty s delsim intervalem jsou jen pro sledovani tendenci vyvoje zateze...
Pokud se pripojim na konzoli, tak se zatizeni kazdeho jadra pohybuje narazove tak do 20-30 procent, ale prumerne to ukazuje kolem 5. S ohledem na tohle bych rekl ze ten Hotsanic poskytuje realna data. Navic tak muzu sledovat i vytizeni pameti nebo celkovy load - a pokud je server vytizeny tak ty grafy vypadaji hodne jinak.

Zasláno: 18:21 6.2.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Savana Hosting - Game over....
Guru
Členem od:
17:50 4.2.2006
Bydliště Černčice u Loun
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 183
Nepřipojen
Ahoj chlapi všem, ahoj SUPUS, bylo by u Vás ještě místo pro jeden zencart? Jsem totálně vytočenej, jak se ke mě zachoval ISOL, protoze mi predevcirem slibili ze mi pro dalsi rok nechaji stejne nastaveni jako jsem mel doted, proto jsem pozadal o vystaveni nove faktury..

Dnes pri snaze aktualizovat ceny jsem nahraval soubor ktery mel 350kb 5sloupcu a 12758radku a shop spadnul ze jsem prekrocil povoleny pocet dotazu na databazi 150000, kdyz jsem mel jeste pred dvema dny nastaveno 180000 coz pro tu aktualizaci alespon stacilo.
Jestli nekomu toto pripada jako korektni jednani, me tedy ne a jsem rad ze jsem to zjistil ted, kdyz mi bezi posledni mesic z nasi smlouvy u ISOL

Vzdy kdyz jsem pozadoval zvyseni dotazu na databazi mi bylo receno ze to musi stacit k nekolika tisicum navstev denne, coz je mozna pravda, ale me to pada pri aktualizaci, bez ktere se neobejdu

Zde uvadim presne zneni emailu, aby si nekdo nemyslel ze je to jen pomluva!

Dobrý den,
Z jakého důvodu my byl snížen počet dotazů na databázi???????
Měl jsem nastaveno 180000, toto byla poslední kapka k tomu abych přešel jinam! Konkurence neomezuje počet dotazů na databázi a cena je srovnatelná..
Samozřejmě že mi napíšete, že počet dotazů stačí k několika tis. návštěv denně, ale mě to padá při aktualizaci, která trvá pár sekund..

Zdravim,
150.000 je adekvatni pro zlaty hosting,
nebudeme vam branit v prechodu jinam na hosting kde nemaji zadna omezeni, hlavne aby stranky jeste fungovaly dal ...

Kulaviak


Predevcirem jste mi psal, ze nic se mi menit nebude když prodloužím smlouvu a za dva dny mi snizite počet dotazu na databazi, mel jsem nastaveno 180000 To není korektni jednani!!


zatím bez odpovědi...

Zasláno: 18:34 6.2.2008
_________________
www.pc-levne.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Savana Hosting - Game over....
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
Hele Brady, já bych to tak nehrotil. Určitě mluvíš o Easy Populate. Rozděl to na 2 soubory a za hoďku nahoď druhej. On na iSolu jinak zencart běží vcelku dobře a s těma dotazama u konkurence to taky není lepší.
Jinak pokud volíš SupuSe, tak to je jiná. Jen aby jste mu chudákovi ty servery za chvíli neuvařili.

Zasláno: 18:40 6.2.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Savana Hosting - Game over....
Guru
Členem od:
17:55 12.3.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 305
Nepřipojen
Citát:

JardaR napsal/a:
Hele Brady, já bych to tak nehrotil. Určitě mluvíš o Easy Populate. Rozděl to na 2 soubory a za hoďku nahoď druhej. On na iSolu jinak zencart běží vcelku dobře a s těma dotazama u konkurence to taky není lepší.
Jinak pokud volíš SupuSe, tak to je jiná. Jen aby jste mu chudákovi ty servery za chvíli neuvařili.


Neuvari .. za chvilku pribude dalsi aby pomahal :)

Zasláno: 18:46 6.2.2008
_________________
Zen-Cart v.1.3.9h, webhosting na zserver.cz - specializovaný ZenCart hosting
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Savana Hosting - Game over....
Guru
Členem od:
17:50 4.2.2006
Bydliště Černčice u Loun
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 183
Nepřipojen
Jardo ja to chapu, samozrejme to tak delat jde, ale proc kdyz to jinde pujde lepe a jednoduseji?
A pripada ti to jako korektni jednani? Me ne..

Zasláno: 18:46 6.2.2008
_________________
www.pc-levne.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Savana Hosting - Game over....
Guru
Členem od:
3:31 25.11.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 597
Nepřipojen
Citát:

b00n napsal/a:
Ver tomu, ze kdybych tam mel shop, bez vetsich problemu bych vysoudil nahradu skody. Prokazat skodu bys mohl dolozenim predchozich prijmu z eshopu. Ten amater co to provozuje navic upravuje podminky na webu, aniz by menil datum kdy vstoupily v platnost. "Smluvní podmínky poskytování služeb společností Pavel Höfner, dále označena jako "poskytovatel", platné od 1.2.2005" - pricemz tam pridal nedavno bod 16. o ZenCartu a dnes/vcera se tam objevil jeste zakaz PhoCa - Photo Catalog.

Fakt takovymto hostingum se zdalky vyhnout. Vim, ze kod zenu neni idealni, ale ten clovek si nesmi dovolit to jen tak vypnout. Mel nabidnout drazsi hosting (klidne v radu x set Kc) nebo primo server. To chovani je hnus.


v tej diskuzi tam nekde psal, ze "zakaznik ma po ubehnuti zaplacene doby moznost odejit", tezko rici a uveriti, zdali to opravdu nekomu ze dne na den vypnul bez predchoziho upozorneni - tomu snad ani neverim...

jestli ano, tak at to postizeny napise (az bude mit cas) na Lupu ale musi pocitat i s vyjadrenim druhe strany, a pokud je to cele pravda, tak aspon varuje ostatni :)

Zasláno: 20:33 6.2.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 2 (3) 4 5 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775