Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé


 Dolů   Předchozí téma   Další téma  Téma je zamčeno

(1) 2 »


Magic SEO URL pro ZenCart
Nováček
Členem od:
18:38 5.11.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 4
Nepřipojen
Zdravím zajímá mě Váš názor na: http://www.magic-seo-url.com/cz/zencart/

Zasláno: 14:14 13.8.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Magic SEO URL pro ZenCart
Moderátor
Členem od:
8:10 31.10.2006
Bydliště Blava né?
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1017
Nepřipojen
No, povedal by som, profesionálna SEO adresa.
.html sa zobrauje až na karte produktu, doporučujem, sice to niečon stojí, ale skladba adresy je presne taká, aká by podľa mňa mala byť ... aj keď si to niektorý nemyslia.. takto by mala správne vyzerať SEO adresa.
Má to však jeden zádrhel, menu môže mať hĺbku maximálne do 3 úrovní, ale aj keď máš väčšiu hĺbku menu, aj tk Ti to bude fungovať (akurát sa nebudú zobrazovať upravené adresy), ale vlastne veď je to tam napísané ...


Ja doporučujem...ale pozor, pekná adresa nie-je SEO optimalizácia, to je iba začiatok...

Zasláno: 15:03 13.8.2007
_________________
Heslo dňa: nbusr123
Som strašný Viking
CompSoft - hosting - stránky - internetové obchody
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Magic SEO URL pro ZenCart
Začátečník
Členem od:
16:45 22.7.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 29
Nepřipojen
Originál webu je na http://www.magic-seo-url.com Taky si mohli dát víc práce s překladem a né to překládat doslovně (viz "Poháněné obchody")... Třeba to ale funguje

Zasláno: 12:03 14.8.2007
_________________
Kosák
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Magic SEO URL pro ZenCart
Moderátor
Členem od:
8:10 31.10.2006
Bydliště Blava né?
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1017
Nepřipojen
Dobre kidy,

...mimochodom, Jiří Stavinoha je človek zodpovedný za Unatid-Nuke, ak je Magic SEO url, iba z polovice tak dobre napísaný ako UN, tak potom 1800, vôbec neni veľa....

A osobne si myslím, že on je aj autorom...a ak nie, je mi to jedno a po dokončení môjho shopu, si to určite objednám... 1800 za také pekné adresy neni veľa a ak je pravda to s tou podporou, tak je to vlastne služba, za ktorú sa podľa mňa oplatí priplatiť.

Zasláno: 11:53 17.8.2007
_________________
Heslo dňa: nbusr123
Som strašný Viking
CompSoft - hosting - stránky - internetové obchody
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Magic SEO URL pro ZenCart
Guru
Členem od:
8:08 10.11.2005
Bydliště Prague
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1389
Nepřipojen
Začínalo se mi to docela líbit, ale potom jsem narazil na omezení...
Tudíž pro mě nepoužitelné.. když už, tak všechny kategorie

Zasláno: 12:05 17.8.2007
_________________
NISMO
www.AUTOKSEFT.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Magic SEO URL pro ZenCart
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Některé příspěvky byly odstraněny, protože došlo k napadání mezi jednotlivými členy diskuse, což není povoleno.

Zasláno: 21:57 17.8.2007

Editováno Kozoroh ze dne 18. 8. 2007 10:57:28
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Magic SEO URL pro ZenCart
Začátečník
Členem od:
12:20 27.4.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 24
Nepřipojen
Je mi líto, že jsi shledal (patrně) moje příspěvky jako agresivní. To se opravdu domníváš, že neměli pro uživatele přínos? Osobně jsem tedy žádné napadání nezaznamenal. Myslím že šlo spíše o "diskusi" o projektu ZenCart Magic SEO URL a ne o hašteření mezi členy.

Můžeš mi prosím osvětlit tvoje počínání v této věci? Možná se pletu a něco jsem přehlídl, ale z toho co si pamatuji tam opravdu žádný důvod ke smazání příspěvků nevidím. Samozřejmě tvoje rozhodnutí respektuji, ale myslím (a je mi to líto), že tohle byla naprosto zbytečná cenzura. To na tom s takovou budeme za chvíli jak v Číně :\

Pokud jsem někoho urazil, nebo to vyznělo tak, že ho nějak napadám, omlouvám se. Veškerý úmysl byl soustředěn na "obhájení" produktu MSU, protože jsem s ním opravdu velice spokojen a myslím, že moje reakce byly jasnou odpovědí na dotazy.

Zasláno: 11:41 18.8.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Magic SEO URL pro ZenCart
Guru
Členem od:
13:39 7.2.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 340
Nepřipojen
Citát:

Boreg napsal/a:
Je mi líto, že jsi shledal (patrně) moje příspěvky jako agresivní. To se opravdu domníváš, že neměli pro uživatele přínos? Osobně jsem tedy žádné napadání nezaznamenal. Myslím že šlo spíše o "diskusi" o projektu ZenCart Magic SEO URL a ne o hašteření mezi členy.

Můžeš mi prosím osvětlit tvoje počínání v této věci? Možná se pletu a něco jsem přehlídl, ale z toho co si pamatuji tam opravdu žádný důvod ke smazání příspěvků nevidím. Samozřejmě tvoje rozhodnutí respektuji, ale myslím (a je mi to líto), že tohle byla naprosto zbytečná cenzura. To na tom s takovou budeme za chvíli jak v Číně :\

Pokud jsem někoho urazil, nebo to vyznělo tak, že ho nějak napadám, omlouvám se. Veškerý úmysl byl soustředěn na "obhájení" produktu MSU, protože jsem s ním opravdu velice spokojen a myslím, že moje reakce byly jasnou odpovědí na dotazy.



Citim tady trochu reklamy. Mozna jsi ten ktery nejak nemuze prodavat ten modul. hmhmhm

Zasláno: 12:24 18.8.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Magic SEO URL pro ZenCart
Začátečník
Členem od:
12:20 27.4.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 24
Nepřipojen
Tak to jsem nepochopil. Proč bych měl ten produkt prodávat? Resp. proč bych měl dělat reklamu kvůli tomu, že bych to nemohl prodávat? Tak mohl bych využít nějakého affiliate programu, což tam myslím je, ale tomu cos napsal vážně nerozumím.

Každopádně jestli jsi postřehl nádech reklamy, tak to jsi postřehl dobře. Reklama je totiž doporučování něčeho. A přesně to jsem celou dobu dělal. Vzešel dotaz na produkt a já na to reagoval, podělil se o své zkušenosti. Poté jsem byl nařknut z toho, že jsem pravděpodobně prodávající toho produktu, což jsem vysvětlil jak bylo v rámci mých možností. To už jde ale již špatně posoudit, protože moje příspěvky byly smazané. Nikdo tak nemůže posoudit, dle vlastního uvážení (rozumu), jestli měla doporučení (reklama) komerční charakter. To je přesně to, co jsem "vysvětloval" Kozorohovi.

Jak jsem již jednou uvedl, je mi zcela fuk jestli si produkt někdo koupí. Protože se živým webdesignem (u studia), měl bych spíše držet pusu a nevytvářet tady konkurenční prostředí, protože ZenCart mam v planu nabízet svým klientům. A čím kvalitnější shopy bude konkurence vytvářet, tím hůř pro mě

Musím taky podotknout, že kdybych chtěl propagovat svůj výrobek, rozhodně bych to nedělal tímto způsobem. Nemám moc obchodního ducha, každý jsme na něco jiného, ale dělat reklamu takto, to bych musel být asi s prominutím debil, což pravda samozřejmě není .

Zasláno: 13:16 18.8.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Magic SEO URL pro ZenCart
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
to Boreg: důvod výmazu byly poslední příspěvky, které jsi pravděpodobně nečetl a opravdu už neměli s tímto fórem nic společného. Nevím, proč to zase rozpatláváš, naše rozhodnutí je neměnné a nevratné. Nemá nic společného s odkazem na tento produkt, který považuji pro členy fóra za přínosný. Bohužel směr diskuze vedl úplně jinam a o ničem.
Konec diskuze.

Zasláno: 15:00 18.8.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



(1) 2 »

 Téma je zamčeno


Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Nemůžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775