Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



(1) 2 »


HELP!!!
Začátečník
Členem od:
23:33 11.6.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 30
Nepřipojen
Ahoj, prosim potrebovala bych radu. Dnes jsem si nainstalovala rozjela ten eshop. Jen se vtom zati moc nevyznam a potrebovala bych poradit. Jak mam editovat tu uvodni stranku, potrebovala bych najit ten html, pripadne php soubor, abych to mohla vylepsit. A potom ma problem s tim, ze se mi v cestine misto diakritiky pisou otazniky. Mozna se toto resilo uz nekde v jinych forech, tak to jeste prohledam, ale byla bych rada za kazdou radu. diky

Zasláno: 23:37 11.6.2007
_________________
www.eclat.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: HELP!!!
Nováček
Členem od:
17:14 12.2.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 15
Nepřipojen
Texty sa Ti definuju v includes/languages/cech/html_includes/classic, ak si myslela to. Alebo si na tychto suboroch povol prava na 777 a potom to ide cez administraciu a editor uzivatelskych stranok. Co sa tyka diakritiky, skontroluj si kodovanie v akom to mas SQL a PHP.

Dufam, ze som pomohol

Zasláno: 0:09 12.6.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: HELP!!!
Nováček
Členem od:
17:14 12.2.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 15
Nepřipojen
Alebo ak chces zmenit cely vzhlad skus toto: http://www.zencart.cz/modules/smartsection/item.php?itemid=15

Zasláno: 0:12 12.6.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: HELP!!!
Začátečník
Členem od:
23:33 11.6.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 30
Nepřipojen
diky, to jsem uz cetla.. jen je to takovy desne zmateny.. netusim, cim myslite to povoleni 777. Musite me brat trochu s rezervou, jsem tak trichu natvrdla.. Ve FAQ jsem se divala, ale neni tam nic moc, co bych poopravila. Myslela jsem, ze by nekde mohl byt treba nejakej index nebo neco, ale asi ne. Potrebovala bych hlavne poupravit tu titulni stranu.. Design pak uz nejak posefuju, to nebude problem, jen me trochu mate to mnozstvi tech PHP souboru..

Zasláno: 0:28 12.6.2007
_________________
www.eclat.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: HELP!!!
Moderátor
Členem od:
8:10 31.10.2006
Bydliště Blava né?
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1017
Nepřipojen
Predpokladám, že češtinu si si stiahla a nakopírovala do shopu, potom aktivovala v administrácii...

...potom všetky české texty, nájdeš v tých súboroch (v tej češtine sú radené v štruktúre tak, ako by mali byť v adresári shopu)...

Na súbory v php si musíš zvyknúť, shop sa na html, asi postaviť nedá (teda nie taký, ako je Zen-Cart)...
...vzhľad sa upravuje v includes/templates/classic/stylesheet.css
a v jednotlivých tpl_súboroch (includes/templates/template_default/...)

- predpokladám, že máš základný template...

to čo vidíš po načítaní stránky, je výsledkom súboru includes/templates/template_default/common/tpl_main_page.php

...ale aj tu nieje všetko, odtiaľto sa potom volajú jednotlivé moduly, ku ktorým sú potom templaty (hore spomínané...)

...nezostáva Ti nič iné, iba sa tým prelúskať, alebo niekoho osloviť...

...inak kde presne máš problém so zobrazovaním diakritiky?

Zasláno: 0:44 12.6.2007
_________________
Heslo dňa: nbusr123
Som strašný Viking
CompSoft - hosting - stránky - internetové obchody
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: HELP!!!
Začátečník
Členem od:
23:33 11.6.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 30
Nepřipojen
jj na to jsem uz prisla, ted se zjevil dalsi problem.. jen tak zkusmo jsem zkusila odeslat objednavku a nefunguje to... kdyz vyberu způsob dodání, tak mi to po potvrzeni napise toto:
Citát:
1146 Table 'shop_eclat_cz.shopship2pay' doesn't exist
in:
[select payments_allowed, zones_id from shopship2pay where shipment = 'item.php' and status = '1']


nevite nekdo co s tim? jinak diakritika nefunguje v kategoriich, jinak je to vsude v poradku.

Jinak by me zajimalo, co je mysleno tim nastavenim prav 777

potom jeste nevim, jak se v nainstalovane verzi 1.3.7. zbavim tech nahravacich spolecnosti, interpretu, hudebnich zanru atd..

a potom jen takova otazka ohledne dodavek. To se da osetrit tema pluginama co se tady daji stahnout?

Zasláno: 13:35 12.6.2007
_________________
www.eclat.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: HELP!!!
Guru
Členem od:
17:55 12.3.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 305
Nepřipojen
1. chybi ti tabulka shopship2pay coz znamena ze pri instalaci ship2pay jsi asi nenainstalovala sql patch .. takze zkus preinstalovat ship2pay

2. co se tyce diakritiky .. tak tam mas spatne nastavene kodovani v databazi .. doporucuju vymazat vsechny tabulky, zvolit kodovani databaze .. nejlepe utf8_general_ci a nainstalovat eshop znovu .. predelavat to cely rucne by bylo strasny

3. prava 777 to znamena nastaveni plneho pristupu vsem .. nejcasteji pres FTP .. navod najdes treba tady: http://kb.forpsi.com/article.php?id=295

4. nahravacich spolecnosti a podobne se nejlepe zbavis tak ze nebudes instalovat demo data jinak musis vymazat rucne pres administraci

5. co se tyce dodavek tak nevim na co se ptas

Zasláno: 14:33 12.6.2007
_________________
Zen-Cart v.1.3.9h, webhosting na zserver.cz - specializovaný ZenCart hosting
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: HELP!!!
Moderátor
Členem od:
8:10 31.10.2006
Bydliště Blava né?
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1017
Nepřipojen
...no, tak už nič, naneštastie sa príspevky nedajú vymazať, ale toto čo Supus písal...

Zasláno: 14:34 12.6.2007
_________________
Heslo dňa: nbusr123
Som strašný Viking
CompSoft - hosting - stránky - internetové obchody
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: HELP!!!
Začátečník
Členem od:
23:33 11.6.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 30
Nepřipojen
Citát:

SupuS napsal/a:
1. chybi ti tabulka shopship2pay coz znamena ze pri instalaci ship2pay jsi asi nenainstalovala sql patch .. takze zkus preinstalovat ship2pay

2. co se tyce diakritiky .. tak tam mas spatne nastavene kodovani v databazi .. doporucuju vymazat vsechny tabulky, zvolit kodovani databaze .. nejlepe utf8_general_ci a nainstalovat eshop znovu .. predelavat to cely rucne by bylo strasny

3. prava 777 to znamena nastaveni plneho pristupu vsem .. nejcasteji pres FTP .. navod najdes treba tady: http://kb.forpsi.com/article.php?id=295

4. nahravacich spolecnosti a podobne se nejlepe zbavis tak ze nebudes instalovat demo data jinak musis vymazat rucne pres administraci

5. co se tyce dodavek tak nevim na co se ptas



Tak uz jsem zase o neco dal.. :) Jinak co se tyka dodavek, tak uz taky nevim, co jsem tim myslela. Psala jsem to v polospanku. Treba si casem vzpomenu :))

Jinak mam dalsi otazku k tomu shipping_cp+ppl (mozna ze tema dodavkama jsem mysleal toto :))

Kdyz tam chci nastavit tu lokalitu v tom obchodnim baliku CP, tak tam je na vyber je "neni" nebo Florida. Jak tam dostanu CR?

A kdyz bych eventuelne chtela nastavit dopravu zdarma nad odber napr 1500Kc, tak to mam udelat jak? a kdyz chci doprava jako ze to dovezu ja, ale jen do vzdalenosti 40km, tak se to tam da taky nejak osetrit v te doprave?

A jeste kdz delam v tech modulech doprava, tak se mi tam nahore ukaze tento text. Nevite, co to po me chce?
WARNING: YOU HAVE DUPLICATE SORT ORDERS WHICH WILL RESULT IN CALCULATION ERRORS
PLEASE CORRECT THESE ISSUES NOW!


Ted uz to ale zase zmizelo a nei to tam.. asi to zalezi na to, co mam zrovna vybrany za zpusoby dodani.

Jeste jsem se chtela zeptat k tomuto
Citát:
4. nahravacich spolecnosti a podobne se nejlepe zbavis tak ze nebudes instalovat demo data jinak musis vymazat rucne pres administraci


Tam jsem vymazala vsechny t prdukty, ktery byly uz v obchode jakoze v prodeji, ale porad mam v administraci kdyz najedu na ostatni, tak se mi rozbali menu a tam jsou ty nahravaci spolecnosti atd.

Zasláno: 10:07 13.6.2007

Editováno Zuzanka ze dne 13. 6. 2007 10:42:02
_________________
www.eclat.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: HELP!!!
Začátečník
Členem od:
23:33 11.6.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 30
Nepřipojen
jinak i presto, ze jsem zmenila kodovani a celej shop reinstalovala, tak se mi tam stejne neukazujou hacky, ale jen otazniky

Zasláno: 12:20 13.6.2007
_________________
www.eclat.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



(1) 2 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775