Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



(1) 2 »


CarTuning.cz
Guru
Členem od:
18:36 18.1.2006
Bydliště Brno
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 297
Nepřipojen
Ahoj lidicky. Znam Zen uz rok a pul, ale teprve dneska jsem zjistil, ze existuje nejaka ceska stranka kolem Zenu a sice tahle

Pred 2 mesici jsem rozjel svuj shopik, tak klidne sudte - http://cartuning.cz

Vsechno jsem si na nem delal sam, od cestiny (z 90% i administrace) po design, plus nekolik uprav kodu.

Zasláno: 18:59 18.1.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: CarTuning.cz
Ale jo pjenknej shopik chvalim... az na to pocitadlo ve footeru to bych dal pryc hroznou dobu se nacita...

Zasláno: 22:40 18.1.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Návštěvník
Re: CarTuning.cz
Návštěvník
Citát:

DreamCZ napsal/a:
Ale jo pjenknej shopik chvalim... az na to pocitadlo ve footeru to bych dal pryc hroznou dobu se nacita...

Jo to pocitadlo, to vim. Obvykle je okamzite, blbne az poslednich par dni. Pryc ho davat nechci, preci jen mi zajistuje suprovou statistiku pristupu (CNW). Kazdopadne se nacita jako posledni a na nacteni zbytku stranek to nema vliv, takze si myslim ze o nic nejde

Zasláno: 11:00 19.1.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: CarTuning.cz
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
jj dream má pravdu - pěkné - ale chtěl jsem se zeptat, když máš 90% admina v CZ nechceš ho sem hodit?

Zasláno: 11:05 19.1.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: CarTuning.cz
Guru
Členem od:
18:36 18.1.2006
Bydliště Brno
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 297
Nepřipojen
Jo poskytnu, hned jak se dostanu k tomu abych v tom udelal trochu poradek. Mam tam spoustu vlastnich textu co jsem predelaval pro svou potrebu. Vlastne mam prelozeny vse krome veci kolem product options, ostatnich typu produktu krome product_general, nejaky veci v Nastrojich jako Server Info, Dev. Toolkit a tak. Jo a neprekladal jsem promenny v DB. K tomu mam prelozeny i nejaky moduly (Mass-Update, Mail Archive, Cross-Sell, SalesReport, NewsManager, PDFCatalog a par dalsich).

Mimochodem, to vazne jeste nikdo jinej neprelozil? Tu administraci?

Zasláno: 14:49 19.1.2006
_________________
TAXA - hodnocení internetových obchodů
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: CarTuning.cz
Expert
Členem od:
18:39 29.10.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 88
Nepřipojen
Ahoj , no obchůdek pěkný ale první co bych asi udělal by bylo zbavit se těch hrozných adres ke zboží :
http://shop.cartuning.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=7_17&products_id=37

Už se to tu řešilo tak se prosím mrkni - určitě to pomůže návštěvnosti Tvého eshopu. Hledej sefu

Zasláno: 10:29 20.1.2006
_________________
Díky za Váš čas
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: CarTuning.cz
Guru
Členem od:
18:36 18.1.2006
Bydliště Brno
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 297
Nepřipojen
A v cem je jako problem? A proc ma obycejna url mit vliv na navstevnost shopu?

Zasláno: 10:47 20.1.2006
_________________
TAXA - hodnocení internetových obchodů
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: CarTuning.cz
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
Citát:

CarTuning napsal/a:
A v cem je jako problem? A proc ma obycejna url mit vliv na navstevnost shopu?


No SEFU bych zase úplně nezatracoval, ale po zkušenostech mám podobný názor jako ty. Beru to spíše jako kosmetickou úpravu odkazu.

Zasláno: 20:16 20.1.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: CarTuning.cz
Ehm tak nevim odkud Vam lezou lidi na stranky ja to mam tak 95% vyhledavace (coz jsou hledany slova) a zbytek jsou katalogy, odkazy a nahody...

Hledana slova v google, seznam, centrum... tam ma primy vliv na jaky pozici se na dane slovo objevite ve vyhledavaci... cim horsi pozice tim mensi pravdepodobnost navstevy uzivatele... tim mensi navstevnost.

hledana slova = pod cim vice slovy se zobrazi Vas web tim lepe, tim vetsi pravdepodobnost navstevy a k tomu jsou pro zen jediny dva nastroje meta_tags a SEFU nejlepsi je kombinace obou.

SEFU neni kosmeticka uprava url a ma velmi zasadni vliv na navstevnost. BTW tak cca pred 3 roky meli nejvetsi podil na navstevnosti katalogy dnes jiz to jsou vyhledavace...

Imho to je jen tak na okraj potom zalezi mnoha dalsich aspektech jak je oblibeny Vas web u vyhledavacu prima umera s kvalitnimi zpetnymi odkazy... atd atd atd...

Samozrejme pokud o Vasem webu nikdo nevi nenajde Vam stranky ani robot vyhledavace a nezaindexuje potrebny klicovy slova... a sefu a metatags jsou pak jen kosmeticka uprava
v tomto pripade doporucuju dalsi nastroj google sitemaps kde neprimo pozvete robota google k navsteve a indexovani...


Samozrejme faktoru je daleko vice preba pokud mate dobrej nazev domeny, ktery lidi casto hledaj napr. nejlevnejsi pocitace tak to takrka nepotrebujete... peetr vi o cem mluvim


Konec prednasky :hotovo:

Zasláno: 1:48 21.1.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: CarTuning.cz
Guru
Členem od:
18:36 18.1.2006
Bydliště Brno
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 297
Nepřipojen
DreamCZ: Jasne, vim jak fungujou vyhledavace. Kazdopadne to neni tak jednoznacny. Jednak jsem SEFUrl nikdy neprisel na chut (proste mi to nepripadne zrovna "cisty") a jednak to tusim muj hosting ani neumi. Kazdopadne ja osobne asi SEFU nikdy pouzivat nezacnu, jako programatorovi mi to vazne prijde divny
Co se tyce META, tam je to jasny. Na vsech webech si davam zalezet co v META je a popravde vsechny moje weby si ve vyhledavacich stoji docela dobre ( i bez SEFU ). Nepocitam tenhle shop, protoze u nej jsem se jeste nedostal ani k naplneni zbozim, natoz k takovymuhle doladovani

Zasláno: 3:29 21.1.2006
_________________
TAXA - hodnocení internetových obchodů
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



(1) 2 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775