Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 (2) 3 »


Re: Error encountered while writing /includes/configure.php
Guru
Členem od:
17:24 31.7.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 564
Nepřipojen
Jak je možné, že ty soubory maj nulovou velikost?

Zasláno: 21:52 28.3.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Error encountered while writing /includes/configure.php
Guru
Členem od:
17:55 12.3.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 305
Nepřipojen
Citát:

avro04 napsal/a:

tohle me taky napadlo, ale neni mi jasny jak to lokalne provest. moc se mi neche laborovat nad tim jak si v pc rozjet php a virtualni server i se slzbou sql - tolik co me napada co by asi k lokalni instalaci bylo zapotrebi - nebo to jde i jinak?


No co jsem tak slysel tak existuje napriklad vertrigo je to neco jako LAMP ale je to WAMP :) .. to by ti mohlo ulehcit lokalni instalaci

Zasláno: 23:34 28.3.2007
_________________
Zen-Cart v.1.3.9h, webhosting na zserver.cz - specializovaný ZenCart hosting
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Error encountered while writing /includes/configure.php
Nováček
Členem od:
14:48 28.3.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 10
Nepřipojen
Citát:

Nismo napsal/a:
Ano, to je problém


zkusim to poresit nejak na serveru..... pak dam vedet...

Zasláno: 13:02 29.3.2007
_________________
Zencart 1.3.7
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Error encountered while writing /includes/configure.php
Nováček
Členem od:
14:48 28.3.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 10
Nepřipojen
Citát:

phikme napsal/a:
Jak je možné, že ty soubory maj nulovou velikost?


to opravdu nevim, ale je to tak....prijde mi jakoby instalator dostal povoleni na serveru takovy soubor vytvorit, ale nedostane povoleni do nej cokoli zapsat.....

Zasláno: 13:39 29.3.2007
_________________
Zencart 1.3.7
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Error encountered while writing /includes/configure.php
Guru
Členem od:
20:29 7.12.2005
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 990
Nepřipojen
Nouzové řešení je dopsat konfigurační hodnoty do obou configure.php ručně a pomocí ftp to poslat na server, ale pak může být problém s instalací databáze.

Další nouzové řešení je nastavit přístupová práva k oběma configure.php přímo na serveru.

Nevím čím jsi ta přístupová práva nastavoval, ale chyba může být i v použitém ftp klientu.

Horší je, že se problémy s nastavením CHMOD mohou projevit leckde jinde (podle konfigurace a instalovaných rozšíření).

Velmi bych proto doporučoval problémy s přístupovými právy vyřešit tak, aby nastavení CHMOD korektně fungovalo, nebo ZC instalovat jinam.

Zasláno: 14:32 29.3.2007
_________________
[col
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Error encountered while writing /includes/configure.php
Nováček
Členem od:
14:48 28.3.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 10
Nepřipojen
tak zda se ze se jakz takz podarilo lokalizovat pricinu problemu:

- prvni byl ze jsem se neustale dokola pri kazde instalaci prilis moc slepe spolehal na automatickou detekci parametru. konkretne v kolonce "Physical path" mne vubec nenapadlo konzultovat spravnost cele adresy umisteni stranek na serverovem disku a jakousi prednastavenou cestu jsem odklepl. mozna to byla jen nahoda, ale prvni cast teto cesty kterou instalator zc nabidl souhlasila. vysledkem bylo to podivne chovani instalatoru a hlaska ze nelze ziskat pristup k zapisu do configure.php. proto se nedalo nikdy dojit az k fazi kdy dochazi k zalozeni tabulek v sql databazi.
- druhy problem se objevil zahy po vyreseni prvniho. na serveru pod php 5 zrejme doslo k vytvoreni tabulky nebo tabulek o nespravne strukture. na obrazovce kde pri instalaci pribyvaji radky s vlnovkama, to po 3 a pulte vyhodilo chybu ktera rikala, ze delka hodnoty zapisovana do konkretni tabulky je delsi nez povolene mnozstvi znaku. instalace se prerusila a neslo jit dal, nicmene stacilo vyexportovat databazi sql z cerstve instalace z jineho serveru pod php 4 a naimportovat je do serveru s php 5. instalaci sice nejde zpustit, ale shop se tvari ze se kompletne doinstaloval.

protoze jsme ale timto zpusobem jaksi preskocili zaverecnou fazi kdy se zadava admin heslo a login, je zrejme nastaven nejaky default, a nemuzu se dostat do admina shopu.

Zasláno: 22:00 29.3.2007
_________________
Zencart 1.3.7
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Error encountered while writing /includes/configure.php
Guru
Členem od:
20:29 7.12.2005
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 990
Nepřipojen
Citát:

avro04 napsal/a:

protoze jsme ale timto zpusobem jaksi preskocili zaverecnou fazi kdy se zadava admin heslo a login, je zrejme nastaven nejaky default, a nemuzu se dostat do admina shopu.


Default administrátor se neinstaluje. Podle mne v databázi nebude administrátor vůbec žádný.

Zasláno: 15:54 2.4.2007
_________________
[col
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Error encountered while writing /includes/configure.php
Nováček
Členem od:
14:48 28.3.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 10
Nepřipojen
Citát:

Dědek napsal/a:
Citát:

avro04 napsal/a:

protoze jsme ale timto zpusobem jaksi preskocili zaverecnou fazi kdy se zadava admin heslo a login, je zrejme nastaven nejaky default, a nemuzu se dostat do admina shopu.


Default administrátor se neinstaluje. Podle mne v databázi nebude administrátor vůbec žádný.


Zna nekdo presne umisteni hodnoty login a passwordu pro admina v databazi? Neslo by to dopsat rucne primo do dane tabulky v databazi pres MyAdmin?

A vubec: je muj usudek spravny ze ZC nejde korektne nainstalovat na php5 nebo jsem neco zkonil?

Zasláno: 9:12 3.4.2007
_________________
Zencart 1.3.7
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Error encountered while writing /includes/configure.php
Guru
Členem od:
12:54 19.9.2006
Bydliště Mikulov
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1419
Nepřipojen
2avro04: no myslim si ze to ani ruco nepujde, protoze udaje jako heslo jsou kodovane. nevim ted presne co jeste, ale tudy asi cesta nevede. spise bych udelal instal na lokalu a testnul presun baze na server. popripade celej shop. pak jen upravit hodnoty serveru v config (admin a include)

Zasláno: 10:23 3.4.2007
_________________
Vývoj software a poradenství, import/export a jiné | Odborné knihy, naučné knihy | Textilní dorty a dárky | vyšívané ozdoby
<<než něco uděláš, ZÁLOHUJ E-SHOP !!!>>
<<než se zeptáš, projdi si fórum... třeba to už někdo řešil a vyřešil>>
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Error encountered while writing /includes/configure.php
Guru
Členem od:
20:29 7.12.2005
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 990
Nepřipojen
Citát:

avro04 napsal/a:

A vubec: je muj usudek spravny ze ZC nejde korektne nainstalovat na php5 nebo jsem neco zkonil?


Vypadá to spíše za b). I když oficiálně není ZC 100% kompatibliní s php5, mě pod php5 funguje prakticky bez problémů už od verze 1.2.5. Nutné úpravy u starších verzí byly naprosto minimální. Problémy jsou zpravidla s konfigurací serveru, pokud nevyhovuje požadavkům ZC.

Citát:

avro04 napsal/a:

Zna nekdo presne umisteni hodnoty login a passwordu pro admina v databazi? Neslo by to dopsat rucne primo do dane tabulky v databazi pres MyAdmin?


Stačí se podívat do databáze, je tam tabulka admin, jak jinak. Ručně tam heslo určitě dopsat nejde. Jenom oklikou, jako třeba píše garden.

Všechno tohle jsou ale podle mě zbytečné laborace. Pokud neproběhla korektně instalace, dá se s vysokou pravděpodobností očekávat, že se stejný problém vyvalí někde jinde. Odstraň příčinu a bude po problémech. To co se ti děje, není standardní.

Zasláno: 15:08 3.4.2007
_________________
[col
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 (2) 3 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775