Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 ... 3 4 5 (6) 7 »


Re: IČO DIČ ve verzi 1.3.5.
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
Včera jsem sem dal novou verzi a to včetně návodu. Doufám, že viditelně je tam napsáno, že je to i pro starší verze. Něco jsi tam zapomněl změnit. Projeď si soubory v templates.

Zasláno: 20:15 13.1.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: IČO DIČ ve verzi 1.3.5.
Nováček
Členem od:
18:54 30.3.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 17
Nepřipojen
Vsiml jsem si, ze se tam vlastne nezobrazi ani obsah pole Nazev spolecnosti, ackoli je zadan - neni to nahodou tak, ze se zobrazi vyplněná pouze ta pole, která jsou označená jako povinná ? No to je asi blbost

Zasláno: 20:20 13.1.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: IČO DIČ ve verzi 1.3.5.
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
No tak jsi tam potom něco poondil ty. Zkus ty úpravy znovu projet. Předpokládám, že jsi něco opomněl, možná dokonce smazal něco co jsi neměl. Takhle to těžko zjistíme, nezbývá, než to projet znovu. Těch úprav je navenek dost, ale není to tak hrozné. Vrať tam zpátky všechny upravené soubory z originálu a přes PSPad to uprav znovu. nebo zkus porovnat např. přes WinMerge již upravené s originálem a měly by tě vyjet přesně provedené změny.

Zasláno: 20:25 13.1.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: IČO DIČ ve verzi 1.3.5.
Nováček
Členem od:
18:54 30.3.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 17
Nepřipojen
Diky, zmenene soubory mam zalohovane, tak to zkusim znovu. V administraci je to ok, tak projdu zbyvajici soubory a uvidim..

Zasláno: 20:29 13.1.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: IČO DIČ ve verzi 1.3.5.
Nováček
Členem od:
18:54 30.3.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 17
Nepřipojen
Clovece, vsechny upravy jsem peclive udelal znovu podle toho nejnovejsiho navodu a porad se mi to ICO a DIC nezobrazuje. Pri registraci noveho zakaznika se daji zadat, v administraci zakazniku je take vidim. Ale kdyz se zakaznik prihlasi, podiva se na svuj ucet a klikne na editaci adresy, tak to tam proste neni. Kolonky ICO a DIC tam jsou, ale jsou prazdny. Pri nakupu se do adresy take nedostanou a tim padem po uskutecneni nakupu ani do objednavky.

Jeste me napada - v nazvech tabulek mam prefix "zen_" - ale to jsem samozrejme v uvedenem SQL kodu upravil. Nemuze to s tim ale jeste nejak souviset, neni kvuli tomu treba jeste neco nekde prepsat ?

Zasláno: 23:28 13.1.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: IČO DIČ ve verzi 1.3.5.
Nováček
Členem od:
18:54 30.3.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 17
Nepřipojen
Uz se tim pomalu prokousavam - zjistil jsem, ze chybi jeden z parametru pri volani funkce zen_draw_input_field(). Napr. v souboru

includes/templates/template_default/templates/tpl_modules_address_book_details.php

Je tam pouzit parametr, ktery je nasledne vlozen jako parametr VALUE v tagu <input>

Jenomze v pripade taxid a taxid2 je prazdny :

$entry->fields['entry_taxid']
$entry->fields['entry_taxid2']

Ale zatim je mi zahadou proc. Nevite v kterem miste se ty hodnoty ziskavaji ? Vubec nevim kde zacit hledat..


Teda zrejme v souboru
includes/modules/pages/address_book_process/header_php.php

ale tam je upraveno vsechno co bylo v navodu. Jeste asi nekde neco chybi.. ale co ?

Zasláno: 1:49 14.1.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: IČO DIČ ve verzi 1.3.5.
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
Tak jsem to zkusil znovu podle návodu 1.3.7 a funguje to hned. Nezapomněl jsi náhodou nahrát ty nové soubory, co jsou ke stažení?
Zkrátka něco jsi musel opomenout, každá čárka při přepisování rozhoduje.
Soubor, o kterém mluvíš je opravdu includes/templates/template_default/templates/tpl_modules_address_book_details.php
a ještě zkus projet includes/templates/template_default/templates/tpl_modules_checkout_new_address.php

Zasláno: 12:18 14.1.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: IČO DIČ ve verzi 1.3.5.
Nováček
Členem od:
18:54 30.3.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 17
Nepřipojen
Clovece fakt ne, vsechno jsem upravoval maximalne peclive. Nove soubory jsem taky nahral.
Nedari se mi vystopovat ta cesta zpracovani. Posledni co jsem zjistil, ze vysledek $entry->fields['entry_taxid'] v souboru tpl_modules_address_book_details.php je nulovy, takze chyba je nekde uz pred tim. Ten obchod je tak divne propletenej, ze se mi nedari prijit na to, odkud se to presne bere

Zasláno: 14:44 14.1.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: IČO DIČ ve verzi 1.3.5.
Guru
Členem od:
12:54 19.9.2006
Bydliště Mikulov
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1419
Nepřipojen
zdravim...
tak jsem rozbehl Zen 137 a ICO DIC tam jede bez problemu. vse instalovano dle pokynu. diky JARDO

Zasláno: 7:36 15.1.2007
_________________
Vývoj software a poradenství, import/export a jiné | Odborné knihy, naučné knihy | Textilní dorty a dárky | vyšívané ozdoby
<<než něco uděláš, ZÁLOHUJ E-SHOP !!!>>
<<než se zeptáš, projdi si fórum... třeba to už někdo řešil a vyřešil>>
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: IČO DIČ ve verzi 1.3.5.
Guru
Členem od:
13:39 7.2.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 340
Nepřipojen
No po naistalovani vsech veci mi vypsuje hlasku ale jen kdyz chci editovat zakaznika

1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '.entry_postcode, a.entry_city, a.entry_state, a.entry_zone_id, ' at line 4
in:
[select c.customers_id, c.customers_gender, c.customers_firstname, c.customers_lastname, c.customers_dob, c.customers_email_address, a.entry_company, a.entry_taxid, a.entry_taxid2, a.entry_street_address, a.entry_suburb a.entry_postcode, a.entry_city, a.entry_state, a.entry_zone_id, a.entry_country_id, c.customers_telephone, c.customers_fax, c.customers_newsletter, c.customers_default_address_id, c.customers_email_format, c.customers_group_pricing, c.customers_authorization, c.customers_referral from customers c left join address_book a on c.customers_default_address_id = a.address_book_id where a.customers_id = c.customers_id and c.customers_id = '109']
If you were entering information, press the BACK button in your browser and re-check the information you had entered to be sure you left no blank fields.

Zasláno: 8:00 19.4.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 ... 3 4 5 (6) 7 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775