Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 ... 3 4 5 (6) 7 »


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Stejně svoje průlomové objevy o práci robota seznamu a google nikdo k dobru nedá. Obecně platí stále to samé, pravidelně aktualizovaná stránka, validní kód, kvalitní obsah.
Pojmout se to dá mnoha způsoby, který je ten šťastný si musí každý se svým webem otestovat sám. Většina webů u nás je na tom ale tak špatně už ve validitě kódu a využití možností, které vyhledávače nabízejí, že dosažení vynikajících výsledků ve vyhledávači je otázkou pouhého opravení základních chyb.

Zasláno: 15:42 16.1.2011
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
Nojo, ale je smutné když jsem si ty základní chyby, musela sama opravit po tom klukovi co to dělal (klukovi, beru to vhledem k rozdílu našeho věku, ne že by to dělal nějaký kluk chodící na střední ).
A přitom, jsem ho platila za to, aby to právě ty chyby nemělo. To jen tak naokraj.

Jinak naprosto nechápu pojem kvalitní obsah. Pro mě je kvalitní obsah, když mě to dá nějaké vědomosti, ale to tím AdamecM určitě nemyslel.

To Kozoroh: On je ještě rozdíl, kolik firem to dělá a kolik jich to opravdu umí. Ale to je jako v každém oboru.

Zasláno: 15:59 16.1.2011
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Citát:

Kozoroh napsal/a:
Citát:

ludekbrno napsal/a:

...ale úvodní strana zůstává stejná po dlouhou dobu.


Promiň ale neviděl jsem moc zpravodajských serverů na kterém se nemění hlavní strana.


2Lioness : v tvém případě je to zcela fuck, protože kolik firem dělá to co ty? 2, 3, 5?

Co se týká novinek, tak to může být třeba rss feed z cizích stránek. Ale netvrdím, že musíš stránky měnit. Byla to jen moje domněnka, že je to občas lepší.


To se netýkalo zpravodajských serverů. Tam se úvodní strana mění neustále a proto taky nevyjíždí ve výsledcích vyhledávání. Pokud hledám informace, tak ze zpravodajských serverů vyjíždí vždy podstránky.

Zasláno: 16:01 16.1.2011
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
2Lioness: Musí to být přirozený text, který je relevantní k zaměření webu (zaměřený na to, na co chci figurovat vysoko ve výsledcích) a je dobré pokud je originální. Na druhou stranu ho nemusí být tuny a pokud je originální a v přiměřené míře se v něm vyskytují klíčová slova, nemusí se ani nijak zvlášť pravidelně aktualizovat.

Pokud bys mi poslala adresu těch stránek, kterých se to týká, podíval bych se co by se dalo dělat.

Zasláno: 16:06 16.1.2011
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Citát:

AdamecM napsal/a:
Stejně svoje průlomové objevy o práci robota seznamu a google nikdo k dobru nedá. Obecně platí stále to samé, pravidelně aktualizovaná stránka, validní kód, kvalitní obsah.
Pojmout se to dá mnoha způsoby, který je ten šťastný si musí každý se svým webem otestovat sám. Většina webů u nás je na tom ale tak špatně už ve validitě kódu a využití možností, které vyhledávače nabízejí, že dosažení vynikajících výsledků ve vyhledávači je otázkou pouhého opravení základních chyb.


Pardon, ale tady se objevilo několik mýtů. Například validita, ta vyhledávače absolutně nezajímá a pokud není v kódu tolik chyb, že by stránku prohlížeč (robot) nedokázal vůbec zobrazit, tak ji bere naprosto stejně hodnotně, jako 100% validní stránku a zajímá ho výhradně obsah. Pokud čerpáš ze služeb typu SEO-servis, tak to je jen výplach mozků, jehož jediným účelem je nalákat méně zkušené SEO-isty, aby si web "zkontrolovali" a nejlépe jim poskytli zpětný odkaz umístěním jejich ikonky "pochlubte se s výsledkem" na svůj web. Jo a jen tak na okraj jim při tom ještě vykradou klíčová slova, takže se běžně stává, že na dotaz ve vyhledávači vyjíždí SEO-servis s výsledkem testu nějaké strany ještě před stranou samotnou.

A další mýtus je ta nutná aktualizace všech stran. Existují miliony stran, které se z principu prostě aktualizovat nemůžou, protože poskytují statické informace, které se v čase nemění a není důvod je jakkoliv aktualizovat. Přesto to bývají často informace velmi hodnotné a vyhledávač je v žádném případě nebude znevýhodňovat jen proto, že tam každý měsíc nějaký PHP skritp nepřehodí pár slovíček v textu. Takové stránky bývají běžně na prvních pozicích, aniž by na ně roky bylo sáhnuto. Ale nabízí zajímavý obsah, tak jsou první. Kdyby to bylo jinak, byly by vyhledávače sami proti sobě, snižovaly by si relevantnost výsledků ve prospěch manipulací a tím přicházely o podíl na trhu. Možná před několika lety, kdy byly vyhledávače hloupé a fungovalo na ně spousta různých triků. Ale to už platí čím dál méně. Velmi rychle přestávají účinkovat hromadné výměny odkazů, linkfarmy a teď například google omezuje nebo úplně zastavil aktualizace hodnoty GTPR, aby se weby neměly důvod různými nekalými praktikami honit za vysokým GTPR.


P.S. podotýkám, že nejsem žádný SEO expert, ale za posledního půl roku jsem toho o SEO nastudoval opravdu hodně a to z hodně důvěryhodných zdrojů. Samozřejmě jsem si zpočátku prošel nesmysly typu SEO-servis, ale naštěstí jsem včas našel kvalitní zdroj informací a na výsledcích se mi to projevuje

Zasláno: 16:21 16.1.2011
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Citát:

phikme napsal/a:
Já jsem nemyslel změnu titulu ani textu jako takovým, ale změnu klíčových slov generátorem .

Úprava kódu v php má velký význam , a taky prezentace textu a nadpisu . Nadpis ale nemyslím titul .

To, že forum , zpravodajský atd. nepotřebuje moc aktualizovat, se nedá srovnávat s shopem a stránkou kde nebude tak rozdílný text .
Protože když napíši text s 10 000 znaky je něco jiného, než když bude text 500 znaky . Goggle a seznam si kontroluje aktualizaci textu , ale o tom tady vůbec řeč nebyla. Když chci propagovat stránku a chci mít co nejvíc nahoře , musím měnit a hledat klíčová slova. Protože lidi hledají pokaždé něco jiného je zapotřebí klíčová slova měnit, vyhledávač hledá kolik příbuzných slov má text , když mám zpravodajský web nebo wiki není problém najít v textu klíčová slova, a nepotřebuji tedy ani moc optimalizovaný web. U zpravodajského webu stačí H1 -H4 úprava textu css a základ , text který bude mít hodně znaků vyřeší problém za mě. Proto tady nejde srovnávat forum , zpravodajský web z stránkou shop, soukromý web .


Souhlasím s tím, že akutalizace textu může malinko pomoci v případě, že je sto shopů, které prodávají stejný sortiment a nenamáhají se tvořit vlastní popisky, vše jen slepě zkopírují od dodavatele. Takto samozřejmě vzniká hromada webů s částečnou duplicitou a pokud bych nebyl první, kdo daný sortiment zveřejnil, těžko se s ním prohrabu na přední místa bez toho, aby se něčím odlišil od těch 99 dalších shopů se stejnými texty Pokud však web obsahuje unikátní texty, tedy neokopírované odjinud, tam aktualizace nemají žádnou váhu. Prostě jeden unikátní text je nahrazen jiným, ale unikátní byl už před tím, takže není důvod ho preferovat jen proto, že se mění. Mimochodem, je podle mně nesmyslné snažit se jednu stránku optimalizovat v průběhu času na různé fráze. Vyhledávače potom neví, co na dané stránce skutečně je, protože se to pořád mění, nemůžou ji pořádně tématicky zařadit a neradi ji tak dávají ve výsledcích nahoru. Podstatně účinnější z dlouhodobého hlediska je, optimalizovat různé strany webu na různé fráze a tak je nechávat, je tak mnohem větší šance, že vyhledávač každou takovou stranu správně tématicky zařadí a bude mít jistotu relevantnosti. Tak se budou na různé fráze sice zobrazovat různé strany, ale téhož webu, což při správně udělané navigaci rozhodně není na škodu, spíš naopak. Když se objeví potřeba přidat klíčovou frázi, vytvoří se nová stránka a optimalizuje se na ni.

Zasláno: 16:53 16.1.2011
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Luďku, máš v tom guláš, je chvályhodné že hodně čteš, ale ohledně seo je to asi jako s texty o existenci nebo neexistenci boha. S tou vyjímkou, že tady zná celou pravdu několik málo živých lidí na světě a ti ji neřeknou :)).

Takhle sebevědomě tu napsat, že validita robota nezajímá je poněkud nevhodné :)) Shrnuješ ve svých odstavcích hodně záležitostí, které se vztahují k naprosto různým kapitolám.

Viděl jsem několik webů, které se pouhou úpravou validity posunuly například z patnácté stránky seznamu na první, a viděl jsem weby klesat z první stránky, když se vinou vložení textu s nevalidním kódem z editoru objevily chyby v kódu. Takže ty načtené informaco proti tomu nemají moc šancí, dělám to dlouho a mám výsledky, jejich seznam dokládat nebudu, byla by to moc snadná učebnice.

Každopádně studuj dál a přeju hodně štěstí, jenom těm autorům tak moc nevěř, ověřováním v praxi dojdeš k různým výsledkům, které pak zpětně z části najdeš mezi řádky.

Zasláno: 17:32 16.1.2011
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
17:24 31.7.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 564
Nepřipojen
Validace vyhledávače nezajímá , je zajímá spíš jen poskládání textu a tagy , protože ostatní tagy které nespadají do formátování textu ignorují , co jsem vyděl konferenci , tak už i menší váhu dávají H1-4 , . Vyhledávač si vybere jen kódování stránky ale už ho moc nezajímá jestli je stránka xHTML nebo HTML atd.
Určitě vyhledávač uvítá , že kód bude dobře formátovaný .
A právě díky tomu může při úpravě stránky , se dostat o několik pořadí nahoru . Jenže třeba seznam bere jen základní tagy a ostatní ignoruje . Asi mi bude na nic když do hlavičky napíšu jméno zakladatele stránky , a další věci . Co jsem koukal na seo , které vyhodnocuje stránky , a dole je napsáno , že vám chybí sitemap.xml atd.

Klidně můžu rozházet stránku , a jen dodržím pravidlo H1-4 a formátovaný text . Vyhledávač si stejně vezme jen text a základní tagy .

Zasláno: 18:19 16.1.2011
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Citát:


Viděl jsem několik webů, které se pouhou úpravou validity posunuly například z patnácté stránky seznamu na první, a viděl jsem weby klesat z první stránky, když se vinou vložení textu s nevalidním kódem z editoru objevily chyby v kódu. Takže ty načtené informaco proti tomu nemají moc šancí, dělám to dlouho a mám výsledky, jejich seznam dokládat nebudu, byla by to moc snadná učebnice.



Ony se obvykle při validaci webu dělají zároveň i další úpravy a nikde není psáno, že ten posun byl tou validací Ostatně si zkus zkontrolovat validitu webů vyskytujících se na prvních pozicích. Málokterý je opravu validní. Většinou jsou naopak prolezlé nevaliditami, nesmí to být ale samozřejmě závažné chyby bránící správnému zobrazení stránky v prohlížeči a tedy i robotům. Roboti ale nevalidují, stačí jim, když jde stránka smysluplně zobrazit. Na tom se shodují skuteční odborníci na SEO, školitel Marek Prokop nebo programátor Seznamu, Dušan Jankovský. Dle nich validita nemá sebemenší vliv na pozice ve vyhledávání a člověk, který přímo píše robota seznamu nejspíš bude vědět, jak to je. A hlavně mně nenapadá jediný důvod, proč by vyhledávače měly validovat? Je zajímá použitelnost a hlavně obsah stránky. Pokud použitelná je a má zajímavý obsah, robot ji ji vezme a o víc se nestará, byla by škoda samotného vyhledávače, kdyby nezobrazoval na dobrých pozicích obsahově zajímavé stránky, které jen nejsou validní, přitom ale normálně fungují.

Zasláno: 19:02 16.1.2011
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
9:45 11.11.2006
Bydliště Ostrava
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 617
Nepřipojen
no to je zase textu a textu s nulovou vypovidajici hodnotou
Z mych praktickych zkusenosti:
1) valitida pokud neni uplne mega posrana je vyhledavacum fuk
2) 90% dneska delaji vhodne zpetne odkazy z vhodnych stranek
3) samo je treba mit na strance vhodne klicove slova na vhodnych mistech

A vysledky meho SEO? slova jako lyzarske boty, lyzarske bundy, cervene vino, bile vino, whisky, cognac, brandy a velika spousta dalsich na seznamu na prvnim miste vetsinou.... 90% prace delaji zpetne odkazy, nic jineho

Zasláno: 19:05 16.1.2011
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 ... 3 4 5 (6) 7 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775