Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 2 3 4 (5) 6 7 »


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Ještě doplněk, pokud tím programováním PHP a ASP bylo myšleno to, že by se měl často měnit obsah stránek, tak to je jen jeden z mýtů o SEO. To je totiž naopak kontraproduktivní. Vyhledávače mají rády stabilní weby, protože celý proces zjištění změny na stránce, její zaindexování a následně zobrazování ve výsledcích probíhá v několika krocích a to nikoliv okamžitě, ale s různými časovými odstupy. Vyhledávače by takové stránky zobrazovaly ve výsledcích často neaktuálně, což je přesně to, co nechtějí a proto měnící se strany ve výsledcích potlačují a upřednostňují stabilní weby. Pokud se má něco měnit, tak jedině způsobem přidávání dalších stran, ne jejich měněním. A to opět žádný programátor přes PHP nezařídí, vždycky musí někdo napsat normální smysluplný text, který bude vůbec vyhledávače zajímat a teprve ten může programátor obalit do kódu. Ale základem je vždycky ten text.

Zasláno: 10:17 16.1.2011
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Citát:

ludekbrno napsal/a:
Vyhledávače by takové stránky zobrazovaly ve výsledcích často neaktuálně, což je přesně to, co nechtějí a proto měnící se strany ve výsledcích potlačují a upřednostňují stabilní weby.


Tím si nejsem tak úplně jistý, protože zpravodajské servery např. google navštěvuje třeba po 2 hodinách a v google to je i vidět. Jestliže google zjistí, že se to mění často a je to důležitý web, tak ho indexuje podstatně častěji.
Existuje i meta tag revisit after, jak je účinný to jsem nezkoušel.

Podle mě je důležité občas obměnit text. Na to možná stačí nějaké novinky v sideboxu.

Zasláno: 11:30 16.1.2011
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Pravda je někde mezi, jde o to nalézt správnou míru, aktualizovat texty hlavní strany je ale důležité, optimální frekvence je individuální.

Zasláno: 12:22 16.1.2011
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Jenže zpravodajské servery (i významná diskuzní fóra) jsou jiný případ, protože mají obrovské množství přirozených zpětných odkazů s velkou váhou, z čehož vyhledávače odvozují velkou důležitost. Proto je taky častěji navštěvují i bez toho, aniž by se na titulní stránce něco měnilo. Nicméně pozor na to, ve vyhledávání se nikdy neobjevuje jejich titulní strana, ale přímo jednotlivé podstrany s články obsahujícími hledané informace. A tyto strany se přece nemění, jen přibývají. Zcela jistě na prvních místech ve výsledcích vyhledávání nebude titulní strana nějakého zpravodajského serveru na dotaz třeba "povodně v čechách". Tam budou vždy vyskakovat prioritně podstrany s články, přitom titulní strana je vlastně jediná z celého webu, která se mění. Všechny ostatní zůstávají standardně beze změn, pouze přibývají.

Měnit neustále úvodní stranu třeba u e-shopu je naprostá zbytečnost, zvlášť pokud nemá vysoký pagerank a není pro vyhledávač důležitá. Ty ji v takovém případě budou navštěvovat zřídka a ani pravidelné změny je nedonutí k častějšímu procházení. Výsledek bude jen ten, že změny titulní strany nebudou podchyceny ve výsledcích vyhledávání. K častějšímu procházení vyhledávače nedonutí ani metatag revisit after, na který vyhledávače z vysoka kašlou Ostatně by byla i hloupost cpát každému návštěvníkovi titulní stranu, ale naopak je mnohem lepší, když na dotaz o konkrétním výrobku dostane ve vyhledávání stranu s těmi výrobky. K čemu titulní strana, kde bude muset ony výrobky nejprve nalistovat? To spíš skočí na další výsledek z jiného shopu, který mu naservíroval přímo výrobky.

Na předních místech bývají často weby, jejichž titulní strana i další strany, které se nemění, ale jen přibývají podstrany s informacemi, ale úvodní strana zůstává stejná po dlouhou dobu.

Zasláno: 12:49 16.1.2011
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Hm :)

Zasláno: 13:04 16.1.2011
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
No dobře, chápu, že se lidé vracejí jen na weby kde se něco děje, ale co stránky, které mám např. pro konstrukční práce, tam mě zákazník přijde poprvé když hledá konstrukční kancelář a pak už se vracet nebude.

A PROBOHA CO TO MÁM ASI TAK PSÁT za novinky: 27.11.2010 "Makám 10 hodin, denně." 2.12.2010 "Makám 12 hodin, denně." 10.12.2010 "Už spím jen dvě hodiny denně." 24.12.2010 "Jsem K.O. Je mě fuck co mám pod stromečkem, hlavně, že nemakám." (Trošku reality pro zasmání.)

I když to zadám firmě aby se mě o stránky starala tak po mě bude chtít, ty texty, které tam má dát. Ten aktuální text vložit na ty stránky je easy peasy, ale napsat ho aby to nebyl blábol......

Zasláno: 13:34 16.1.2011
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Citát:

Lioness napsal/a:
No dobře, chápu, že se lidé vracejí jen na weby kde se něco děje, ale co stránky, které mám např. pro konstrukční práce, tam mě zákazník přijde poprvé když hledá konstrukční kancelář a pak už se vracet nebude.

A PROBOHA CO TO MÁM ASI TAK PSÁT za novinky: 27.11.2010 "Makám 10 hodin, denně." 2.12.2010 "Makám 12 hodin, denně." 10.12.2010 "Už spím jen dvě hodiny denně." 24.12.2010 "Jsem K.O. Je mě fuck co mám pod stromečkem, hlavně, že nemakám." (Trošku reality pro zasmání.)

I když to zadám firmě aby se mě o stránky starala tak po mě bude chtít, ty texty, které tam má dát. Ten aktuální text vložit na ty stránky je easy peasy, ale napsat ho aby to nebyl blábol......


To je přesně to, co píšu. Pravidelné změny titulní nejsou možné ve všech případech a neurčují kvalitu webu. Já jsem na tom úplně stejně. Web má k prezentaci montáží kamerových systémů a v tomto oboru prostě není možné jen tak každou chvíli na titulní stranu něco připsat. Ono by to nakonec ani nepůsobilo důvěryhodně, kdyby titulní strana byla při každé návštěvě jiná. Na prvních místech v mém oboru jsou taky firmy, které mají třeba už roky stejnou titulní stránku, mění se jen podstrany s produkty nebo službami a i to jen velmi sporadicky.

Vyhledávači bohatě stačí, když párkrát do roka třeba přibude nějaká podstránka, aby viděl, že web je udržovaný a nezapomněl ho jen někdo smazat, ale přitom je stabilní a výsledky vyhledávání budou odpovídat tomu, na co odkazují. Mimochodem, na wikipedii se taky strany nemění, jen přibývají. Protože ty informace jsou většinou neměnnými fakty. A rozhodně to nesnižuje jejich váhu, spíš naopak. Stabilitu mají vyhledávače rády

Zasláno: 13:47 16.1.2011
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
Nojo, ale já si hraju s ohněm už když přidám i obrázek zakázky co jsme udělali. V každé smlouvě mám tučným písmem - nikde nezveřejňovat, nikde se neprezentovat.

Zasláno: 14:10 16.1.2011
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
17:24 31.7.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 564
Nepřipojen
Já jsem nemyslel změnu titulu ani textu jako takovým, ale změnu klíčových slov generátorem .

Úprava kódu v php má velký význam , a taky prezentace textu a nadpisu . Nadpis ale nemyslím titul .

To, že forum , zpravodajský atd. nepotřebuje moc aktualizovat, se nedá srovnávat s shopem a stránkou kde nebude tak rozdílný text .
Protože když napíši text s 10 000 znaky je něco jiného, než když bude text 500 znaky . Goggle a seznam si kontroluje aktualizaci textu , ale o tom tady vůbec řeč nebyla. Když chci propagovat stránku a chci mít co nejvíc nahoře , musím měnit a hledat klíčová slova. Protože lidi hledají pokaždé něco jiného je zapotřebí klíčová slova měnit, vyhledávač hledá kolik příbuzných slov má text , když mám zpravodajský web nebo wiki není problém najít v textu klíčová slova, a nepotřebuji tedy ani moc optimalizovaný web. U zpravodajského webu stačí H1 -H4 úprava textu css a základ , text který bude mít hodně znaků vyřeší problém za mě. Proto tady nejde srovnávat forum , zpravodajský web z stránkou shop, soukromý web .

Zasláno: 14:37 16.1.2011
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Citát:

ludekbrno napsal/a:

...ale úvodní strana zůstává stejná po dlouhou dobu.


Promiň ale neviděl jsem moc zpravodajských serverů na kterém se nemění hlavní strana.


2Lioness : v tvém případě je to zcela fuck, protože kolik firem dělá to co ty? 2, 3, 5?

Co se týká novinek, tak to může být třeba rss feed z cizích stránek. Ale netvrdím, že musíš stránky měnit. Byla to jen moje domněnka, že je to občas lepší.

Zasláno: 15:34 16.1.2011
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 2 3 4 (5) 6 7 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775