Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 (2) 3 4 5 ... 7 »


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
22:32 11.7.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 305
Nepřipojen
ako povedal kozoroh, vyhľadávanie v sieťach jednoznačne vypnúť. treba si vytvoriť v jednej kampani minimálne dve reklamy, po týždni dvoch si pozrieť štatistiky, na najviac vyhľadávané slová vytvoriť nové kampane - reklamy. robiť A/B testovanie, ktorá reklama je úspešnejšia ponechať, horšiu prerušiť a vytvoriť novú a tak stále dookola. pri kľúčových slovách nepoužívať voľnú zhodu, iba frázovú, ideálne presnú zhodu a takisto si v hojnej miere používať vylučovacie keywords.
adword je výborná vec ale treba sa o to starať a vyhodnocovať to pravidelne, nie vytvoriť si reklamu a hotovo

Zasláno: 20:53 24.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
to vlados03: Díky to bylo vyčerpávající.

Edit: Zkusím to ještě upravit a uvidim.

Edit2: Tak to doporučení na použití přesné shody u klíčových slov zabralo. Už mě to konečně mrsklo na první místo .

Zasláno: 15:02 25.11.2010
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
Má cenu si platit zvýhodněné umístění na první stránce u katalogu / vyhledávače, který ma na googlu PR 0?

Teď mě volala slečna/paní s nabídkou, protože jsem si tam včera zdarma zadala firmu a tvrdila, že mě to posune na googlu, ale zdá se mě to divné když asi o nich moc Google neví.

Zvažuju o zaplacení nějaké takové reklamy na zkoušku na rok, hlavně taky proto, že mám na stránkách už půl roku PR 0 a nechápu proč, třeba u shopu na letadýlkách mě naskočilo asi za měsíc po nainstalování dvojka a tady furt nic. A tudiž jsem na některá klíčová slova dost nechci říct kde. Návštěvnost na stránkách je, ale malá a malá bude vždycky, protože je to pro děsně úzce zaměřený obor. Lidi mě tam chodí, ale je to v desítkách denně a nepočítám, že to bude někdy víc, dle mého musí i z té desítky denně tam bude většina omylem.

Zasláno: 12:18 13.1.2011
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
10:42 1.8.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 382
Nepřipojen
Citát:

Lioness napsal/a:
Má cenu si platit zvýhodněné umístění na první stránce u katalogu / vyhledávače, který ma na googlu PR 0?


Jako "konkurent přes letadýlka" bych ti poradil určitě ano, ale jinak samozřejmě ani omylem, jsou to vyhozený peníze . Takovéhle katalogy s placenými pozicemi jsou už téměř k ničemu.

Můžeš mi věřit, jsem autor jednoho takového systému který s tím u nás v podstatě začal. Ale dělal to na rozdíl od těchto katalogů tak, aby to opravdu mělo aspoň trošku smysl pro všechny - navíc to bylo zadarmo. Ještě teď mě trošku potěší když vidím na cizích stránkách "svoji" ikonu "optimalizace: PageRank.cz", i když to co se z toho systému stalo mě moc netěší.

Zasláno: 13:18 13.1.2011
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Citát:

Kovboj napsal/a:

Jako "konkurent přes letadýlka" bych ti poradil určitě ano, ale jinak samozřejmě ani omylem, jsou to vyhozený peníze . Takovéhle katalogy s placenými pozicemi jsou už téměř k ničemu.


Mohu potvrdit :) nulový PR je k ničemu a je otázka jestli placenej do 2-3 taky. Je to otázka ceny a v jakém konkrétním kontextu to je. Jestli je to z příbuzného webu nebo z jiné kategorie.

2L: Řekl bych, že v tvém oboru není vůbec PR podstatný. Jestli jsi k nalezení, tak to problém není. Pokud ne, tak bych zkusil sklik nebo adwords na speciální slova z oboru a každopádně zjistit proč nejsi k nalezení.

Zasláno: 13:32 13.1.2011
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
17:24 31.7.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 564
Nepřipojen
Jen málo katalogů má každou kategorii optimalizovanou , myslím tím každá kategorie vlastní klíčová slova a popis . Reklama neboli zvýhodněné umístění má smysl jen u katalogu který má i optimalizované kategorie , u některých katalogů jsem koukal jak nevím ( 1 pozice 15 000Kč rok xD :) ) ale samotný katalog moc optimalizovaný není , pak není výhodné si platit takovou částku.

Zasláno: 14:07 13.1.2011
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
Děkuji za odpovědi.

Konkrétně je to z info-plzen, s tím, že mají info-ruzná města v ČR i na Slovensku a tvrdili mě, že se mi ten odkaz tím nějak jako množí na více stránek. A nabízeli mě u nich umístění na první stránce.

Co mě na nich odradilo, bylo, že na uvítanou pomluvili konkurenci což já nemám ráda.

Abychom se bavili konkrétně jde o www.kisssoft.cz - specializovaý soft hlavně na ozubení, ve své cenové kategorii bezkonkurenční špička. Paradoxně na to abych prodala ve svém regionu ani ty stránky nepotřebuju (teď se určitě všichni bavíte ), protože když někdo půjde přimo do HQ, tak nám dají hlášku ať se o to postaráme, protože mám výhradní zastoupení ČR, SR a Polsko. Ale je mě líto, když jsme do toho investovali, myslím hlavně čas, protože překládat to z originálu je časově náročné a zadat to nemůžu, protože by mě tam přeložili chujoviny, tak jě mě líto to nechat ležet ladem.

Když zadám do googlu software na výpočet ozubení tak mě to vyhodí na první stránce stránky naší staré firmy i nové firmy, ale kisssoft.cz nic.

Další paradox na seznamu jsem si k vachex.eu připlatila za zveřejnění další adresy pro kisssoft a když si zadám výpoečt ozubení přímo u seznamu tak mě to jako první vyhodí moji starou firmu vachekhorn a kisssoft nikde.

Někde asi něco dělám blbě .

Zasláno: 15:15 13.1.2011
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
10:42 1.8.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 382
Nepřipojen
Citát:

Když zadám do googlu software na výpočet ozubení tak mě to vyhodí na první stránce stránky naší staré firmy i nové firmy, ale kisssoft.cz nic.


No a proč bys tam měla být? Vždyť fráze "výpočet ozubení" je na homepage dohromady NULA krát. Dej si tu frázi do nadpisu H1 a titulky stránky, párkrát to zmiň v textu homepage a je to. Respektive asi není, ale minimálně se vydáš správným směrem.

Viz i třeba to, že pokud si zadám na Google teď "Výpočtový software pro stavbu strojů" tak na prvním místě už jsi Takže Google tě neignoruje, jen netuší že tvé stránky jsou o výpočtu ozubení. Jestli se nepletu tak jde o nějaký doplněk pro CAD, ale třeba ani tuhle zkratku na homepage nemáš...

Zasláno: 15:32 13.1.2011
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
1)jen k seznamu, ten se chová nějak divně. Třeba zde na zencart.cz který měl srank 70 nebo 80, tak teď má nulu :)


2)k info-plzen to jako na první stránce (hlavní stránce) nebo na stránce kategorie? Jestli v kategorii, tak bych se na to asi vybodl, je to otázka ceny.

Jen tak pro přehled na českém webu je přes 1000 katalogů a asi 150-200 z nich má vůbec nějaký srank.

Zasláno: 15:33 13.1.2011
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Přesně jak píše Kovboj, zkus to jen optimalizovat na vyhledávací slova, title, h1, description a keywords + text. Prolinkovat se zpětnými odkazy s kl. slovy alespoň z vlastních stránek.

Na seznamu si zjisti které fráze se hledají v tvé souvislosti nejčastěji, ikdyž to u tvé profese může být problém, protože hledání bude asi pod 100/den.

Zasláno: 15:35 13.1.2011
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 (2) 3 4 5 ... 7 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775