Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



(1) 2 3 »


Proč Zencart?
Pokročilý
Členem od:
2:02 27.7.2008
Bydliště Opava
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 54
Nepřipojen
Zdravím všechny,
jsem rád že toto fórum vstalo z mrtvých. Po nějaké době nečinnosti eshopu jsem se rozhodl eshop znovu rozjet. Po pročtení několika diskuzních fór jsem chtěl vyzkoušet OpenCart a po prvních pokusech o jeho nastavení jsem byl trochu rozčarovaný. Něco jako dobírkový příplatek jsem nikde nenašel. Tak jsem si řekl: zlatý ZenCart. Teď však nevím zda zůstat u Zencartu nebo ne. Přeci jen je už rok 2013.
Řešil už někdo z vás dilema ZenCart či jiný ***Cart?

Zasláno: 21:46 26.11.2013
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Proč Zencart?
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Řešil jsem mockrát. Zkoušel jsem Virtue Mart, Prestashop i další. Všechno to bylo jako střílet vzduchovkou na nákladní vlak. Zen mám rád pro výbornou modifikovatelnost.

Zasláno: 0:20 27.11.2013
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Proč Zencart?
Guru
Členem od:
12:54 19.9.2006
Bydliště Mikulov
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1419
Nepřipojen
Jak píše AdamecM... je škálovatelný a má dost funkcí které jsou logické oproti ostatním a nebo se dá cokoliv dodělat. Verze 1.5.2 která teď je má další vnitřní vylepšení. Jak bylo už řečeno od verze 1.6 to bude docela skok, protože těch změn k lepšímu bude docela dost. někdo říká že ZenCart je už po smrti. ale není tomu tak a pořád patří mezi systémy se strukturou která má svou logiku a dokáže toho dost. je pravda že nemá různé libůstky ala jquery, rolovátka a jiné grafické blbosti, které stejně nepřináší moc užitečného. A co není tak se dá dodělat dle svého. a to jen tady v CZ se na něj pohlíží přes prsty. mimo CZ je docela dost používán. třeba i takto může vyapdat ZenCart viz. www.obchod.magic-shop.cz (1.5.1) co není v základu se dá dodělat, předělat, upravit. škálovatelnost je nekonečná.
každý má jiný vkus a požadavky. pokud vám dobře sloužil, není důvod měnit a přecházet jinam. přechod jinam vám může přinést neočekávané problémy a starosti. je na každém aby zvážil jestli pokračovat nebo jít jinam.

Zasláno: 19:42 11.12.2013
_________________
Vývoj software a poradenství, import/export a jiné | Odborné knihy, naučné knihy | Textilní dorty a dárky | vyšívané ozdoby
<<než něco uděláš, ZÁLOHUJ E-SHOP !!!>>
<<než se zeptáš, projdi si fórum... třeba to už někdo řešil a vyřešil>>
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Proč Zencart?
Nováček
Členem od:
10:53 21.10.2013
Bydliště Zlín
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 7
Nepřipojen
Garden... Chci se zeptat, když máte s tímto programem takové skušenosti.
užívám verzi 1.5.1. V angličtině jsem velmi, velmi slabý.
Je čeština na tuto verzi nebo bude alespoň v dohledné době? Nemáte prsím nějaké info, či odkaz na stažení CZ jazyka.
Dělá mi to velké problémy. Systém vcelku chápu, ale pokud se jedná o větší zásah do systému tak nechci něco pokazit... Díky

Zasláno: 11:31 12.12.2013
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Proč Zencart?
Guru
Členem od:
12:54 19.9.2006
Bydliště Mikulov
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1419
Nepřipojen
čeština bude k dispozici jakmile se odzkouší instalační balík. verze bude pro ZC 1.5.1 a zároveň se připravuje i pro verzi 1.5.2 která je teď ve fazi RC2. Když to půjde dobře, čeština bude někdy v lednu 2014.

Zasláno: 18:57 19.12.2013
_________________
Vývoj software a poradenství, import/export a jiné | Odborné knihy, naučné knihy | Textilní dorty a dárky | vyšívané ozdoby
<<než něco uděláš, ZÁLOHUJ E-SHOP !!!>>
<<než se zeptáš, projdi si fórum... třeba to už někdo řešil a vyřešil>>
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Proč Zencart?
Expert
Členem od:
8:17 25.9.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 76
Nepřipojen
No asi právě včas. Zrovna řeším jestli zůstanu u Zen nebo celý obchod předělám na něco jiného. Jedu dlouho na verzi 1.3.9. a zatím bez problémů. Ta čeština v administraci mi schází ale za ty roky jsem se už trochu zorientoval. :)
Takže ještě počkám a pak přejdu na verzi 1.5.2. když k ní bude čeština.
Takže díky za vstání z popela.

Zasláno: 10:20 20.12.2013
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Proč Zencart?
Guru
Členem od:
12:54 19.9.2006
Bydliště Mikulov
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1419
Nepřipojen
Tak čeština existovala pořád. Někdo chtěl jen základ ale kompletní se dělala vždy na míru klientům. aby se to nemuselo dělat na víckrát.
Na základě dotazů a žádostí které jsem dostal se zvolil způsob češtiny jako celek. Který se bude formovat do balíčku jako CZ verze. Do budoucna znamená že se od nás bude dávat k dispozici celá čeština i včetně instalace. Tím chci říci že nebude čeština jen v podobě textů a databáze, ale i včetně instalace. Pracuje se na tom a bohužel se může stát že pro nové verze ZC bude čeština opožděna díky tomu že se nedostaneme k nové verzi o dost dříve než bude uveřejněna. Příprava pro 1.5.2 je v plném proudu, ale bude možné ji použít i pro 1.5.1 (případně se něco poopraví).
Jestli bude někdo jiný dávat CZ to netuším. Chci vás požádat samozřejmě o zpětnou vazbu při používání pak CZ. Chceme udělat stabilní názvosloví a úpravy tak aby se to dalo používat a navazovala jedna verze na druhou. Je to náše přání a více podpořit tento systém, protože není špatný a narozdíl od ostatních má hodně předností než se zdá.
Pokud nás budete chtít podpořit a odměnit budeme rádi (protože nic není v dnešní době zdarma) a veškeré prostředky půjdou na chod podpory zen cart. Ke stažení bude vždy buď na domovské stránce projektu nebo na druhé webovce věnovaná ZC. Zde se to taky bude dávat.
Vše včas sdělíme. kontaktovat nás může zde přes PM a nebo na stránkách www.magic-shop.cz či www.inzencart.cz

Zasláno: 21:19 22.12.2013
_________________
Vývoj software a poradenství, import/export a jiné | Odborné knihy, naučné knihy | Textilní dorty a dárky | vyšívané ozdoby
<<než něco uděláš, ZÁLOHUJ E-SHOP !!!>>
<<než se zeptáš, projdi si fórum... třeba to už někdo řešil a vyřešil>>
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Proč Zencart?
Moderátor
Členem od:
8:10 31.10.2006
Bydliště Blava né?
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1017
Nepřipojen
Ahojte :) som tu už dlho nebol, aj keď toto je staré vlákno, skúsim sem dať jednu frustráciu zo ZenCart:
1.) pred veľa, veľa rokmi sa vývojári rozhodli spraviť ZC 2 a dobehnúť ZC 1.x, pretože všetky open-source e-shopy boli na tom lepšie (...žiadna extrémna škálovateľnosť a funkcionalita na ZC nieje, verte mi)
2.) do dnešného dňa ten prevratný ZC 2.0 ani len pokus nebol
3.) sorry ale ZC je dinosaurus medzi Mercedesmi :( mrzí ma to, lebo na ZC som začínal, ale toto je fakt...

Čo je výhoda ZC? :
1.) je ľahký a nenáročný na hosting
2.) pomerne rýchla krivka učenia
3.) template systém je síce naprd, ale zvládne ho aj neznaboh (php, css a niekedy aj bez znalostí html :D )
4.) ...na čechách má/mal dobrú partiu okolo ZC, na SK je to bieda, murári - obkladači robia všetko za peniaze a sem chodia kradnúť :D
...ja si staviam e-shop a skúsil som niečo iné (je to láska na druhý pokus, prvý nevyšiel :D ), môžem úprimne povedať, že ak ovládate php, asi treba presedlať na Mercedes

...no a teraz sa môžte do mňa pustiť :) ZenCart bude aj tak moja srdcovka

Zasláno: 20:44 2.12.2014
_________________
Heslo dňa: nbusr123
Som strašný Viking
CompSoft - hosting - stránky - internetové obchody
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Proč Zencart?
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Čauky, sice nemám sílu se tomu už moc věnovat a rozepisovat, ale musím říci, že co jsi napsal mohu s odstupem 2 let jen podepsat.

Během 2 let jsem instaloval a dělal úpravy pár shopů na Prestashopu a Virtuemartu na Joomle + myslím magento, pak ještě shop na webtrhu a musím říci zlatej starej Zencart. Jediné co vytýkám je šablona jak ze předu, tak i v administraci. A samozřejmě funkčnost prvotní instalace v českých podmínkách, ale to mají právě problémy absolutně všechny shopy.

Zasláno: 22:04 2.12.2014
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Proč Zencart?
Moderátor
Členem od:
8:10 31.10.2006
Bydliště Blava né?
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1017
Nepřipojen
No mňa vtedy tá avízovaná verzia 2.0 nadchla, ale však dodnes som ju nevidel :D ono je tomu zo 6 rokov tuším.

Ja dorobím tento e-shop dúfam zdárne ho aj spustím tento mesiac a ide sa na yii - asi v ňom e-shopy nebudem robiť (to nechám na tento, čo teraz používam), ale už sa neviem dočkať. Myslím, že si pamätáš, som bol taký zástanca Joomla, ale už je z toho robustné monštrum, ktoré sa neoplatí ani inštalovať, lebo ak niečo do neho chceš pridať, rýchlosť a množstvo konfliktov neudržateľne rastie ...a tá ich zadubenosť pri podpore Bootstrap 2.x a starých jQuery a cukríkom je mootools - nie, tadiaľto už cesta nevedie Yii sa mi páči, ibaže sa ho treba nadrieť :)

Zasláno: 22:44 2.12.2014
_________________
Heslo dňa: nbusr123
Som strašný Viking
CompSoft - hosting - stránky - internetové obchody
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



(1) 2 3 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775