Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



(1) 2 3 4 »


Moje ID

Členem od:
23:10 26.10.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1002997
Nepřipojen
plánujete někdo využívat tuto službu pro zákazníky ?

http://www.mojeid.cz/

chtěj docela dost za to, že si někdo není schopen vyplnit pár údajů o sobě.....

Zasláno: 20:33 7.11.2010
_________________
Save Water !
Drink Beer ...
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Moje ID
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Ze strany uživatele:

No určitě nebudu svoje hesla dávat do rukou někoho jiného :)

Běžná hesla k nedůležitým stránkám jsem dlouhý čas generoval vlastním skriptem z domény a hlavního hesla.

Delší dobu již pokukuji a zkouším http://supergenpass.com/
nebo jsem vycházel z diskuse na
http://latrine.dgx.cz/jak-neustale-ne-vymyslet-originalni-hesla

Ze strany provozovatele: ceny jsem moc nepochopil, ale i tak jsou fajnové a to chtějí, aby se to rozšířilo?

Zasláno: 21:41 7.11.2010
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Moje ID
Nováček
Členem od:
16:36 8.11.2010
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 10
Nepřipojen
Citát:

chtěj docela dost za to, že si někdo není schopen vyplnit pár údajů o sobě.....


To je otázka, průzkumy hovoří o tom, že 40% uživatelů e-shopů, opouští proces objednávky v kroku, v němž je vyžadováno přihlášení, registrace nebo vyplnění kontaktů. Nemluvě o dalším problému: zneužívání služeb nebo podvodné objednávky.

Zasláno: 16:57 8.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Moje ID
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Zvlášť jsem to nestudoval, ale máš pocit, že tvoje - moje id ti odpomůže od podvodných objednávek :) ?
Jakože nikomu jinému neumožníš vstup, kromě registrovaných přes moje id?

Moje průzkumy hovoří o tom, že 99% zákazníků odchází ve chvíli, kdy je cena o korunu vyšší než u konkurence a a naopak 99% zákazníků kvůli koruně se klidně registruje :)

Samozřejmě s nadsázkou.

Jinak nic extra proti tomu nemám, akorát ty ceny se mi jaksi nezdají.

Zasláno: 18:41 8.11.2010
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Moje ID
Nováček
Členem od:
16:36 8.11.2010
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 10
Nepřipojen
Netvrdím, že samotné zavedení mojeID okamžitě zbaví provozovatele eshopů problémů s podvodnými objednávkami. Rozhodně jim ale může ulehčit práci. Prakticky vzato asi každý e-shop používá nějaký způsob ověřování objednávek, ať už více či méně sofistikovaný. Objednávky od mojeID userů třeba nebude nutno ověřovat. Část těchto ušetřených nákladů může eshop použít k motivaci dalších zákazníků, aby se přihlašovali pomocí mojeID - třeba jim nebude účtovat přepravu, nebo zlevní cenu dobírky... protože se mu to ve finále vrátí na dalších ušetřených nákladech.

Co konkrétně se Vám nezdá na cenách, resp. na ceně? :)

Zasláno: 22:03 11.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Moje ID

Členem od:
23:10 26.10.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1002997
Nepřipojen
Citát:

opisek napsal/a:

To je otázka, průzkumy hovoří o tom, že 40% uživatelů e-shopů, opouští proces objednávky v kroku, v němž je vyžadováno přihlášení, registrace nebo vyplnění kontaktů. Nemluvě o dalším problému: zneužívání služeb nebo podvodné objednávky.


nj, to jsou ti, co si to vloží do košíka aby viděli celkovou cenu i s dopravným a balným, ty nepovažuj za zákazníky, to budou dělat i lidi s MojeID...

a jak píše Kozoroh, ta výše odradí od masivního rozšíření mezi menší e-shopy, jelikož to není zavedený. A dlouho nebude.
Zadá si to pár megashopů, co si tam stejně serou všechny možné i nemožné "blbůstky".
Toť můj názor, nic víc...

Zasláno: 22:36 11.11.2010
_________________
Save Water !
Drink Beer ...
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Moje ID
Nováček
Členem od:
16:36 8.11.2010
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 10
Nepřipojen
Citát:

a jak píše Kozoroh, ta výše odradí od masivního rozšíření mezi menší e-shopy, jelikož to není zavedený. A dlouho nebude.
Zadá si to pár megashopů, co si tam stejně serou všechny možné i nemožné "blbůstky".

o jaké "výši" se bavíme? o symbolické tisícikoruně na rok?

Zasláno: 8:17 12.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Moje ID

Členem od:
23:10 26.10.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1002997
Nepřipojen
symbolické ???
kdybych za všechno takhle symbolicky vyhazoval tisícikoruny, tak mě nestačí sponzorovat ani národní banka.
Nejsem vládní úředník, abych si mohl dovolit symbolicky rozdávat peníze za něco, co se nabízí lidem za jejich blbost a neschopnost !

Na shopy by se to mělo dávat ZDARMA!, platí to předse ten, kdo si není shopnej zapamatovat a napsat pár údajů.
Sám píšeš, že se to zneužít dá, takže nijak extra se to neliší od běžného "provozu", jen si "symbolicky" platím další pitomost...

ále, škoda písmen, zřejmě budeš jeden z tvůrců a vygůglil sis, že se zde píše o této pofidérní nabídce....

Zasláno: 8:35 12.11.2010
_________________
Save Water !
Drink Beer ...
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Moje ID
Nováček
Členem od:
16:36 8.11.2010
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 10
Nepřipojen
Taky názor ...jen jsem si nebyl jistý, zda-li se bavíme oba o stejné částce.

Jen krátce k Vaší námitce: MojeID může eshop používat i zdarma, a to v tzv. omezeném přístupu. Omezení spočívá pouze v tom, že eshopu není dostupná zákaznická podpora a že uživatel přistupující prostřednictvím mojeID potvrzuje předávané údaje opt-in (v plném přístupu jsou všechny požadované údaje předvyplněné). Doporučuji nastudovat http://www.mojeid.cz/page/801/varianty-sluzby-mojeid/, budete-li mít doplňující dotazy, kontaktujte mne na ondrej.pisek(zavinac)nic.cz

O mojeID se toho v předešlých týdnech napsalo mnoho, proto nemá smysl se zde rozepisovat o funkcích a přínosech služby - každý má možnost udělat si vlastní názor. Pro doplnění informací možno navštívit také portál www.jednoheslo.cz

Teď ale k tomu, proč jsem se zapojil do této diskuze: Rádi bychom podpořili komunity okolo OSS e-shopů a v případě většího zájmu připravili zásuvné moduly pro nejrozšířenější OSS. MojeID moduly pro některé systémy (např. Drupal, Prestashop) již máme hotové a rádi bychom podpořili i uživatele ZenCartu.

Máte-li tedy zájem o zavedení mojeID do vašeho ZenCart e-shopu, prosím o zprávu - zde ve fóru nebo na výše uvedený mail. Díky

Zasláno: 9:26 12.11.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Moje ID
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Co se týká těch cen, tak jsem je osobně moc nestudoval právě proto, že to tam bylo napsáno, že jsem tomu moc hned nerozuměl. Byl tam rozptyl tisíc až statisíce. Jestli je to tisícovka, tak by se to dalo, ale asi až mě k tomu donutí konkurence. Nicméně jak píše Melodic, tak tisícovka sem, tisícovka tam. No za tisícovku si mohu zvětšit 2x prostor na hostingu.

Trochu bych to přirovnal i platbě online kartou, tam se také nekompromisně platí šílené poplatky, ono se řekne 1-2% není moc, ale z jakého důvodu bych měl zákazníkovi platit 1000,- až 500,- při platbě 50tis ? Jen proto, že je líný jít do bankomatu, nebo si to vybrat předem?

Co se týká modulů, tak osobně si myslím, že zájem všeobecně asi bude. Lidi si do shopů narvou fleše, padající vločky, tak proč ne něco jiného. Možná si to časem narvu do shopu i já, ikdyž zatím asi tisícovku ročně pošlu na charitu.

Každopádně proti mojeID nic nemám, jen se mi to celé zdá trochu moc komerčně prezentované.

Na závěr bych asi jen doporučil trochu lepší prezentace ceny, protože na první pohled to vypadá, jako obrovská investice. Každý si hned nepřečte nahoře psané cena pro registrátory a přesně co to znamená. Celá ta tabulka by měla být opačně, registrátorů je méně, než vlastníků obchodů.

Zasláno: 10:17 12.11.2010
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



(1) 2 3 4 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775