Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 2 (3) 4 5 6 7 »


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
To Kovboj:
Aha asi už to chápu. No problém je, že jsme vzali stránky švýcarského HQ a přeložili, proto ten paskvil a žádná zmínka o výpočtu ozubení na home page. Doplněk ke CADu to není, funguje to samostaně, takže ani CADu tam není zmínka. Tohle opravím, díky za radu.

To Kozoroh: ad1) mě to docela štve, protože jim platim za ten kisssoft sice asi jen litr, ale toho můžu platit jinde kde to je účinné.
ad 2) no to mě samozřejmě neřekli kam, ale teď jak to vidím tak to bude v kategorii............chtějí 3900................pošlu je do háje a raději se na semináři opijem

Zasláno: 15:47 13.1.2011
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Co se týká vyhledatelnosti stránek, tak je potřeba optimalizovat na to jak to lidi hledají.

Pokud by lidi vůbec nehledali "výpočet ozubení", tak ti bude k ničemu, že jsi na prvním místě. Zjednodušeně řečeno musíš se dopídit k frázím, které lidé zadávají, když chtějí najít tvoje stránky.

Ideální pro nalezení správných slov je to zadat někomu nezaujatému, nějakému známému z oboru, nebo z příbuzného oboru, který to chce hledat a nejlepší více lidí, protože každý hledá jinak.

Ty už vyhledávací slova úplně vyhodnotit nemůžeš, protože jsi už své slova začala používat a máš už své favority. Někdy by se člověk divil jak lidi a jaké fráze lidi používají, aby našly to co hledají.

Zasláno: 15:55 13.1.2011
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
2 Kozoroh: To máš pravdu, že každý zadává jiná klíčová slova. Problém je, že v našem oboru jsme všichni takový introverti a nemám žádného známého, kterého bych mohla požádat.

My jsme ty české stránky udělali hlavně proto, že pořád se nás každý ptal a vy nemáte české stránky, no tak teď je mají a myslíš, že se přijdou podívat? Ne. Máme tam diskusi, pokoušela jsem se pozvat do ní lidi z oboru. Jenže každej má takovou hrůzu z toho, že buď by někdo přišel na to, že počítá blbosti a nebo aby náhodou neprozradil něco co dost těžko obtížně zjistil, že nad tím ohrnou nos.
Asi si tam budu muset založit nějaké účty samá a vznášet trapné dotazy a snad se někdo chytí.

Zasláno: 16:05 13.1.2011
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Citát:

Lioness napsal/a:

Asi si tam budu muset založit nějaké účty samá a vznášet trapné dotazy a snad se někdo chytí.


A jak si myslíš, že jsem začínal před roky v diskuzi já :) Zjednodušeně řečeno, do diskuze, kde není živo a kde nejsou příspěvky nikdo nepřispívá.

V tvém oboru pochybuji, že pomůže i založení dotazů, protože těch co to dělá je tak málo a nikdo, kdo by to chtěl prezentovat na jiném webu.

Zasláno: 16:56 13.1.2011
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
Citát:

Kozoroh napsal/a:
V tvém oboru pochybuji, že pomůže i založení dotazů, protože těch co to dělá je tak málo a nikdo, kdo by to chtěl prezentovat na jiném webu.


A proč myslíš, že jsme tu diskusi založili, že bychom mohli zíslat nějaké knowhow , ale bude to spíší howknow jak kdysi o svých velkých vědomostech prohlásil můj tchán.

Zasláno: 17:35 13.1.2011
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Citát:


Teď mě volala slečna/paní s nabídkou, protože jsem si tam včera zdarma zadala firmu a tvrdila, že mě to posune na googlu, ale zdá se mě to divné když asi o nich moc Google neví.



To by bylo opravdu vyhazováním peněz. Je to normální zlodějina, na googlu tě samozřejmě nemůže posunout nic, co má PR 0. A google vůbec neakceptuje jakékoliv placené posouvání ve vyhledávání, takže ta paní skutečně nemá sebemenší možnost tě kamkoliv posunout. A to že budeš v nějakém jednom katalogu ze stovek dalších na první straně, ti nepřivede žádné zákazníky. Ty rádoby katalogy dnes jen žijí z neznalosti. Já jsem taky před pár měsící spustil web, registroval do různých katalogů a za pár dnů jsem nestačil zvedat telefony. Nebyli to ovšem zákazníci, ale jen sebranka různých agentů s teplou vodou (zástupci různých katalogů), kteří se předháněli v číslech o návštěvnosti jejich katalogů atd. Samozřejmě jsem je všechny poslal do háje, s vyjímkou jednoho poptávkového serveru, který mi za přijatelnou cenu posílá týdně několik poptávek v mém oboru a já můžu oslovovat přímo skutečné zájemce.

Co se týče hodnoty PR, tak google ji z neznámého důvodu přestal aktualizovat. Debatuje se o tom i na odborném fóru se SEO tématikou, kde si lidi stěžují, že pokud začínali v posledních několika měsících, jsou s PR stále na nule. Ostatně já taky, přestože zpětných linků mám určitě alespoň na PR2-3. Jenže ta veřejně zjistitelná hodnota PR ve skutečnosti není PageRank, ale jen odvozenina, tzv. Google Toolbar PageRank, což je jen čistě orientační hodnota, která se hromadně aktualizovala jen párkrát do roka a teď už alespoň půl roku vůbec. Ale podle ní se výsledky vyhledávání neřadí, ty se řadí podle skutečného PR, který se přepočítává průběžně a nedá se nijak veřejně zjistit. Přesněji řečeno, i ten skutečný PR je jen jedním z cca 200 kritérií, dle kterých se výsledky řadí, takže to není nic extra důležitého. Nemá smysl se hnát jen za vysokým PR. Není problém mít lepší pozice ve vyhledávání i s horším PR.

Zasláno: 19:27 13.1.2011
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
16:35 5.3.2009
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 222
Nepřipojen
Z info-plzen, info-praha a jim podobne mi volaji tak jednou za mesic (pokazde info-jine mesto) a stejna nabidka 3900,- prvni strana v kategorii, dokonce kdyz jsem ji rekl, jestli se nezblaznili, ze mi volaji kazdy mesic a stale se stejnou cenou, tak mi rekla, ze mi udelaji cenu a sundala to o 2 000,-.. Staci se podivat jakej maji Page Rank a S-Rank a je myslim jasno.... Tedy info-vsechny mesta ne... ;)

Zasláno: 20:49 13.1.2011
_________________
Alik

www.notovna.cz
www.Starenoty.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
9:45 11.11.2006
Bydliště Ostrava
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 617
Nepřipojen
lioness: pokud chces resit SEO neni problem se na vytipovane slova dostat na prvni pozice, ale prvni bych zacal normalnim webem a pak resil SEO. Kdyztak PM...

Zasláno: 23:52 13.1.2011
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
15:11 16.2.2010
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 260
Nepřipojen
Tak jsem slečnu/paní poslala slušně do háje. Samozřejmě se zeptala, proč? Tak jsem jí odpověděla, že jsem uprostřed jednání se zákazníkem a nemám čas a nechci to řešit (to byla pravda). Načež mě z jejích hlediska asertivně, z mého dost drze řekla, že se kouká na naši návštěvnost a že je nulová a vyjádřila se v tom smyslu, že jsem blbá, když to placené zvýhodnění nechci. Čímž mě vytočila, takže jsem ji neasertivně vyf*ckovala, škoda, že se u mobilu nedá bouchnout se sluchátkem. Musela jsem to někam napsat abych se uklidnila .


Nicméně mám nový dotaz, jak může někdo cizí zjistit návštevnost mých stránek? Já jsem myslela (naivně jako normálně), že počet lidí navštěvujících moje stránky můžu akorát já v GA a někdo zvenku může akorát zjistit ty Ranky. No škoda, že jsem si nevzpomněla, že jejich PR u googlu je 0 a na seznamu asi 2.

Zasláno: 11:27 14.1.2011
_________________
Jsem lev samotář.............takže nesahat a hlavně nekrmit!
Motto: Carpe diem

www.benovoletadylka.cz
www.t-rexforum.cz

Teď se o nás stará Melodic, protože pořád někde lítáme, takže pokud se vám něco u nás nelíbí obraťte se přímo na něj a on si to s vámi vyřídí. :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Placená reklama
Guru
Členem od:
10:42 1.8.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 382
Nepřipojen
Citát:

Lioness napsal/a:
Tak jsem slečnu/paní poslala slušně do háje. Samozřejmě se zeptala, proč? Tak jsem jí odpověděla, že jsem uprostřed jednání se zákazníkem a nemám čas a nechci to řešit (to byla pravda).


Já takovým lidem vždy říkám že mám zákazníků dost a nové nechci. To je většinou dost vyvede z míry :D

Citát:
Nicméně mám nový dotaz, jak může někdo cizí zjistit návštevnost mých stránek? Já jsem myslela (naivně jako normálně), že počet lidí navštěvujících moje stránky můžu akorát já v GA a někdo zvenku může akorát zjistit ty Ranky.


Pokud nemáš žádné veřejné statistiky - třeba Toplist bez hesla, tak to samozřejmě nikdo cizí nevidí. Takže buď lhala (kdo by to od obchodníka s reklamou čekal...) nebo myslela jen nějaký neplacený zápis v jejich katalogu. A ten má nejspíš nulovou návštěvnost, protože je prostě k ničemu. Ale kdybys jim za něj zaplatila tak by ho "vylepšili" a najednou by byla ta návštěvnost ohromná

Zasláno: 11:46 14.1.2011
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 2 (3) 4 5 6 7 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775