Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



(1) 2 3 4 ... 7 »


Vhodný hosting pro ZEN-CART
Nováček
Členem od:
8:23 27.5.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 6
Nepřipojen
Zdravím všechny zkušené!
Hostuji u cesky-hosting.cz a chci se zeptat, zda nemáte zkušenost s tímto hostingem v souvislosti se ZC.
Jinak prosím o tip, kde je ZC nejlépe hostovat - kde se "netlučou" požadavky ZC na systém se systémem hostingu, prostě, kde je to vychytaný. Díky!!

Zasláno: 8:35 27.5.2006
_________________
www.iqdesign.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Vhodný hosting pro ZEN-CART
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
těch hostingu je mnoho chte si to vybrat podle sebe - hele já mám hosting na stable už 3-4 roky sice jsou dražší ale v životě jsem neřešil problem co tady měli kluci - že jim někdo diktoval kolik počtů dotazů má mít databaze, že web neni vůbec dostupný a tak, a taky záleží nakolik jsi schopný řešit sám problémy v nastavení zenu - pokud to nezvládáš už se objevují hostingy přímo pro zc ale bůh vím co ty týpci stím umí - kde ty servery hostují a jak to je snimi celkově - obecně v poslední době lze zc instalovat kamkoliv - kde trošku o admini o nastavení serveru pro hosting májí ponětí

jako tady asi nejvíce se hostuje na isolu nebo na forpsi
osobě z mého pohledu je lepší připlati si a být v klidu než se pořád s někým dohadova nebo aby ti zákazníci poté volali, že právě měl zboží v košíku a objevila se jim bílá stránka s napisem požadovaná www nebyla nalezena

v té společnosti jsi grafik? zen by potřeboval pár hezkých free templátků ;) co ty nato?

Zasláno: 10:30 27.5.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Vhodný hosting pro ZEN-CART
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
Jsem u cesky-hosting.cz, zkusit si to můžeš sám, zkus to teď a pak ještě párkrát během dne - ve "špičce".
Závěr si udělěj sám.
Všeobecně záleží na tom na jaký server Tě dají - kryton, kochanski nebo dibbley (už pětkový verze).
Jsem ještě na zenu 1.2.5d na verzi PHP 4.4.1, několikrát jsem byl už celkem nervní, databázový server býval (á) přetížený a shop je pak víc šnekoid než cokoliv jiného.
Někdy je to zase v pohodě... jako na houpačce, když už bych chtěl utíct, tak se to zlepší - zůstanu a za chvilku zas lituju.

O absenci podpory .httacces ani mluvit nebudu, vyšpekulovat nějaký pravidlo pro mode_rewrite a pak posílat podpoře hostingu aby to nastavili je taky celkem lidová zábava.

Osobní názor na závěr - kdyby mi někdo nabídnul, že mi pomůže s přenesením zenu (vč. databází) někam, kde to bude lítat svižně - už jsem dávno pryč.

Zasláno: 11:37 27.5.2006
_________________
Váhy a zase Váhy ;)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Vhodný hosting pro ZEN-CART
Nováček
Členem od:
8:23 27.5.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 6
Nepřipojen
Díky za radu!
.... V té společnosti jsem "fšechno"... Prozkoušel jsem už dost freeshopů a tenhle se mi zatím zdá asi nejlepší. Na lokále mi jede bez problému a asi tedy zbývá opravdu "jen" vyřešit hosting. Pak se podívám na to, jak jsou templates řešeny; pokud "zůstanu", určitě počítám s tím, že se ZENU budu pár šablonkami revanžovat.

Zasláno: 9:59 28.5.2006
_________________
www.iqdesign.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Vhodný hosting pro ZEN-CART
Nováček
Členem od:
8:23 27.5.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 6
Nepřipojen
Citát:

Freeman napsal/a:
Jsem u cesky-hosting.cz, zkusit si to můžeš sám, zkus to teď a pak ještě párkrát během dne - ve "špičce".
Závěr si udělěj sám.
Všeobecně záleží na tom na jaký server Tě dají - kryton, kochanski nebo dibbley (už pětkový verze).
Jsem ještě na zenu 1.2.5d na verzi PHP 4.4.1, několikrát jsem byl už celkem nervní, databázový server býval (á) přetížený a shop je pak víc šnekoid než cokoliv jiného.
Někdy je to zase v pohodě... jako na houpačce, když už bych chtěl utíct, tak se to zlepší - zůstanu a za chvilku zas lituju.

O absenci podpory .httacces ani mluvit nebudu, vyšpekulovat nějaký pravidlo pro mode_rewrite a pak posílat podpoře hostingu aby to nastavili je taky celkem lidová zábava.

Osobní názor na závěr - kdyby mi někdo nabídnul, že mi pomůže s přenesením zenu (vč. databází) někam, kde to bude lítat svižně - už jsem dávno pryč.



Díky za radu! Já to zkouším špičkanšpička a nic nejde - dostanu se na HP katalogu, ale dál ne, do admin jakbysmet...
Ohledně httacces jsem psal dotaz podpoře (na stránkách podpory zmiňují možnost individuálního jednání), ale zatím se mi nikdo neozval. Necám je vycukat do pondělka a když tak jim zavolám, ale když čtu tvoje řádky, uvažuji, že C-H nechám plavat...

Já nejsem programátor - "jen" designer, takže lecčemus nerozumím - copak není možné prostě obsah serveru překopírovat na jiný a stejně tak i databázi, aby to pak fachalo jinde?

Zasláno: 10:06 28.5.2006
_________________
www.iqdesign.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Vhodný hosting pro ZEN-CART
Guru
Členem od:
17:55 12.3.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 305
Nepřipojen
Citát:

iqdesign napsal/a:

Díky za radu! Já to zkouším špičkanšpička a nic nejde - dostanu se na HP katalogu, ale dál ne, do admin jakbysmet...
Ohledně httacces jsem psal dotaz podpoře (na stránkách podpory zmiňují možnost individuálního jednání), ale zatím se mi nikdo neozval. Necám je vycukat do pondělka a když tak jim zavolám, ale když čtu tvoje řádky, uvažuji, že C-H nechám plavat...

Já nejsem programátor - "jen" designer, takže lecčemus nerozumím - copak není možné prostě obsah serveru překopírovat na jiný a stejně tak i databázi, aby to pak fachalo jinde?


No staci to opravdu jen prekopirovat .. na co musite dat pozor je verze a nastaveni kodovani MySQL a nastaveni PHP. MySQL 5 treba pouziva jiny typ tabulek nez MySQL 4. V podstate ale staci prekopirovat obsah adresare zencart, zmenit nastaveni v konfiguracnich souborech zencartu (cesty a pristup k mysql databazi) a pripadne prevest kodovani v databazi (coz muze byt docela chutovka kdyz to ma pres 50000 radku )

Zasláno: 10:46 28.5.2006
_________________
Zen-Cart v.1.3.9h, webhosting na zserver.cz - specializovaný ZenCart hosting
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Vhodný hosting pro ZEN-CART
Nováček
Členem od:
8:23 27.5.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 6
Nepřipojen
Vyjádření ČESKÉHO-HOSTINGU:

Vazeny pane,

konfiguraci pomoci .htaccess u nas nepouzivame (viz http://www.cesky-hosting.cz/napoveda-detail-htaccess-mod-rewrite.html ).

To ale neznamena, ze system Zen Cart u nas nebude fungovat. Nekolik klientu jej u nas provozuje. Nicmene s timto systemem nemame dobre zkusenosti kvuli zpusobu, jakym pracuje s databazi (kvuli sestaveni jedne stranky obvykle provede nekolik stovek dotazu, coz neni prilis efektivni...).

S pozdravem,
Jakub Mach

Zakaznicka podpora Cesky hosting



CO ŘÍKÁTE TOMU VAJÁDŘENÍ (V ZÁVORCE)?

Zasláno: 7:52 29.5.2006
_________________
www.iqdesign.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Vhodný hosting pro ZEN-CART
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
S tím co je v závorce má bohužel Jakub pravdu.

Nicméně by slušný databázový server nemělo pár stovek dotazů položit. Odpovědí, že klientova aplikace přetížila server, že se jedná o sdílený hosting jsem už obdržel víc než dost.
Od doby co spustili nový server s PHP a MySQL 5 je to malinko lepší (starému se asi trochu ulevilo), ale problémy se najdou zřejmě všude. (tedy v rámci sumy, která se ročně platí ČH).

Pravda, když jsem u ČH začínal, bylo nás 500 - nyní již 4.500, to se zřejmě podepsalo na kvalitě (rychlosti) služeb.

Zrovna teď (11:05) mi to vůbec, ale vůbec nechodí.

P.S. 11:10, už to zase chodí celkem slušně, říkám jako na houpačce...

P.S. (2) 12:00 už to zase nechodí vůbec. Nejvyšší čas zvednout kotvy.

Zasláno: 11:06 29.5.2006

Editováno Freeman ze dne 29. 5. 2006 12:02:56
_________________
Váhy a zase Váhy ;)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Vhodný hosting pro ZEN-CART
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
A tady je důkaz místo slibů

Málem 7 minut než se poskládala stránka s jednou prašivkou, dál už jsem čekat nemohl - přeci jen žijem jen jednou




Teď už pro změnu - 0 DB_ERROR_NOT_CONNECTED , víc už Ti o tom psát nebudu - tečka.

Zasláno: 12:49 29.5.2006
_________________
Váhy a zase Váhy ;)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Vhodný hosting pro ZEN-CART
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
Mno..., ještě bych nedělal ukvapené závěry, dneska byl sice přetížený databázový server, ale nějaké databáze by měli přesouvat na nový stroj - takže by to mělo přinést opět nějaké zlepšení. Uvidíme.
Abych si to neříkal ještě v dobách, kdy budu mít vousatý děti , ale jsem patriot, konzervativec, tradicionalista... a starý věci opouštím jen s těžkým srdcem.
Jo... a volím ODS.

Zasláno: 14:16 29.5.2006
_________________
Váhy a zase Váhy ;)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



(1) 2 3 4 ... 7 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775