Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



(1) 2 »


koupe template
Začátečník
Členem od:
23:35 2.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 38
Nepřipojen
Zdravim mam asi takový blbý dotaz, ale mate nekdo zkušenosti s koupí resp. placením template na
http://www.templatemonster.com

Nejake stranky treba v cetsine, kde se da platit klasiky prevodem na ucet asi neexistuje co?

diyk za info

Zasláno: 23:49 5.3.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: koupe template
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
no jako nemám ale chová se jako každý jiný shop - vybereš si tempalte, převedeš jim penize a oni ho buď pošlou nebo ti dají nějaký chráněný přístup na nějakou stránku odkud si ho stáhneš

pokud chceš přímo zen tak by jsi ho měl dostat komplet i s jádrem jako to dělají v případě ocs - ale tohle fakt nevím protože zen ma jiný template system než ocs a tak by ti měli stačit i jen samotné template soubory - ta cena za neunikátní template je celkem v pohodě a kdyby jsi si to nechal udělat tady tak tě to přijde asi na stejné peníze

ale otázkou je jádro systému? další jeho rozšiřování? a v neposlední řadě pořád doufám v 1.3 a jeho "nadupanost" tak jako nefím co si zvolit - ale nadruhou stranu pokud ti stačí slušný základ a netuninguješ to pořád jak tadyta parta šilenců tak bych dotoho šel
a ještě jdena vecička stejně si budeš muset asi něco předělat v grafice kvůli výrazum v angličtině, ale zase to dostaneš vše v .PSD souborech tak to je práce na 1 večer

btw. až bude dej vědět rád se mrknu

Zasláno: 11:00 6.3.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: koupe template
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Osobně platím převodem pokud to jde, některé firmy ale chtělí platbu kartou, na to jsem si zařídil internetovou plat. kartu a před platbou ji odemknu a pak zase zamknu.

Zasláno: 12:25 6.3.2006
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: koupe template
Expert
Členem od:
21:07 23.2.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 82
Nepřipojen
KAREL: Zkusennosti mám. K druhé části dotazu: teplaty přeprodávají i jiné firmy, úplně stejné, ale zpravidla je to výrazně dražší: porovnej ceny na http://www.levneweby.cz. Osobně nedoporučuji, skutečně jsou pouze přeprodejci a to ještě docela drazí.

jinak, na templagtemonsters se dá platit internetovou kartou a dalšími systémy. Jinak tématiku obširněji vysvětlil jandik01. Osobně volíme většinou spíše cestu inspirace tamplaty a pak vyvoření nových. Co se týče tamplatů na os-commerce i zencart (které jsou k dostání jinde), nepřijdou mi "evropské". Tzn. obchod má být v prvé řadě hlavně přehledný a standardně uspořádaný pro rychlou orientaci. Pokud se zákazník v shopu nevyzný na první pohled, jde jinam. Rozhoduje první dojem a rychlost orientace. Až v důsledku potom cena za výrobky a pod. V nepřehledném shopu si nikdo nic nekoupí, nebo jen nadšenci. A upřímně řečeno: NEpřehlednosti napohá úž jen jinde umístěně kategorie s výrobky, nepřístupný košík apod.

Zasláno: 13:02 6.3.2006
_________________
S pozdravem a přáním hezkého dne
Michal Šatal
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: koupe template
Začátečník
Členem od:
23:35 2.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 38
Nepřipojen
díky za odpovedi. Z výše uvedného bych mel tedy jeste par drobností.

Osobně to zatím vidím na použití CRELOADED neříkám, že by Zen byl špatný sice ma asi mene doplnku, ale já osobně si myslím že spousty jich zatím stejně nevyužiji. Co povazuji za nutne je snadna aktualizace cen (davkova - coz zen ma), ale nepodařilo se mi u něj (ani u oscmommerce) rozchodit editaci objednávek. Mám namysli v adminum, protože manželka už nějaký čas děla v jiném obchodě a tato funkce se jí jeví jako nezbytná. Stále dost zákazníků objednává -doobjednává-ruší po telefonu.

Takže dotaz č.1 je nekdo schopný udělat za obdobbnou cenu nějaký ten "přehledný" template pro CRE 6.15 :o)? Zaměření se dá těžko specifikovat, ale všeobecně "černé" a "bílé" zboží, počítače, telekominikace.

č.2 psali jste tu o internetové karte. Mohli by jste mi to prosím upřesnit? kde jak zaridit. Sice mám ted bankomat. kartu od CSOB a jak mi bylo sděleno na paypal by mela behat, ale osobne mám ztoho trochu strach. jak pisete ze o tom zamykani to se mi docela libi,ale otazka je take co to stoji.
Diky moc za odpovedi

Zasláno: 22:37 6.3.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: koupe template
Guru
Členem od:
8:08 10.11.2005
Bydliště Prague
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1389
Nepřipojen
Na Creloaded jsem "omylem" z osc v zari presel a nyni budu (snad do 14 dnu) prechazet na zen... proto te chci varovat, abys nedopadl jako ja... Take se mi cre jevilo lepe nez zen, ale opak je pravdou. (doslo na slova od Dreama)... cre nema skoro zadanou podporu. To co maji na svem webu neni moc aktualni. A v cz lidi na cre take moc neni.

Mno ta editace objednavek v cre ma stejne spoustu chyb a do zenu se da sehnat taky...

Ale je to tva svobodna vule

Zasláno: 12:13 7.3.2006
_________________
NISMO
www.AUTOKSEFT.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: koupe template
Začátečník
Členem od:
23:35 2.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 38
Nepřipojen
jak rikam ja se Zen nebráním jen by me moc zajímal ten modul na ty objednávky teda na jejich editaci. Nevis jak se to jmenuje?
diky

Zasláno: 14:09 7.3.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: koupe template
Guru
Členem od:
1:02 11.10.2005
Bydliště Hronov
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 383
Nepřipojen
1. nejsem si jistej co to ma spolecneho s koupi template
2. staci hledat a najde se - jiz se o tom zde diskutovalo ...

nicmene jmenuje se to napr. "Super Order" ???
http://www.zencart.cz/modules/news/article.php?storyid=4

Zasláno: 15:40 7.3.2006
_________________
Obchod.Rservis.com
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: koupe template
Začátečník
Členem od:
23:35 2.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 38
Nepřipojen
jj omlouvám se ze se to s tématem zvrtlo. Jinak super orders - pokud jsem to tedy rozchodil správne neumí například přidat produkt z databáze(v případě že se doladění objednávky řeší po telefonu) nebo založit novou. coz u Creloaded jde.

Zasláno: 19:31 7.3.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Filip
Re: koupe template
Filip
Ahoj,

chtel jsem jen reagovat na fakt, ze na www.Levneweby.cz se neprodavaji sablony. Ceny co tam sou sou za kompletni dodani webu, tzn naplneni textama a u vyssich verzi balicku i vc Redakcniho systemu a jeho implementace do designu.

Filip

Zasláno: 17:12 26.5.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



(1) 2 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775