Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 ... 7 8 9 (10) 11 »


Re: Jak menite ceny??
Začátečník
Členem od:
14:16 19.5.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 35
Nepřipojen
zkoušel jsem na lokále verzi 1.3.0 - tam jsem zkopíroval 2 adresáře (admin, temp) a v administraci jsem dal Easy polulate a normálně se to samo nastavilo.
u verze 1.2.7 se mi to nedaří.
mám staženou verzi EP_v1.2.5.4

Zasláno: 11:06 30.5.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jak menite ceny??
Začátečník
Členem od:
14:16 19.5.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 35
Nepřipojen
teď koukám do databáze na banan.cz, kde mam zkušebně nahranou 1.2.7 a tam se ty změny zapsaly, ale když chci nahrát zpět upravené zboží, nebo stačí, abych dal nahrát zpět to, co jsem stáhnul, napíše to:

Warning: move_uploaded_file(): open_basedir restriction in effect. File(/home/www/tau-racing.com/subdomains/obchod/temp/Full-EP2006May30-1111.txt) is not within the allowed path(s): (/home/www/tau-racing.com:/usr/local/lib/php) in /srv2/home/www/tau-racing.com/subdomains/obchod/admin/includes/functions/extra_functions/easypopulate_functions.php on line 57

Warning: file(): open_basedir restriction in effect. File(/home/www/tau-racing.com/subdomains/obchod/temp/Full-EP2006May30-1111.txt) is not within the allowed path(s): (/home/www/tau-racing.com:/usr/local/lib/php) in /srv2/home/www/tau-racing.com/subdomains/obchod/admin/easypopulate.php on line 1201

Warning: file(/home/www/tau-racing.com/subdomains/obchod/temp/Full-EP2006May30-1111.txt): failed to open stream: Operation not permitted in /srv2/home/www/tau-racing.com/subdomains/obchod/admin/easypopulate.php on line 1201

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv2/home/www/tau-racing.com/subdomains/obchod/admin/easypopulate.php on line 1301

Zasláno: 11:20 30.5.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jak menite ceny??
Začátečník
Členem od:
14:16 19.5.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 35
Nepřipojen
když dám vygenerovat ten kompletní výpis zboží v obchodě - přes Download Complete tab-delimited .txt file to edit (Attributes Not Included)
a chci tam připsat další zboží a skupiny, tak se do obchodu naimportují jen ty skupiny, a zboží ne (provádím upload přes funkci - Upload EP File)
-u verze 1.3.0

Zasláno: 11:44 30.5.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jak menite ceny??
Začátečník
Členem od:
14:16 19.5.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 35
Nepřipojen
Testuju EP_v1.2.5.4 a zencart 1.3.0.1. Adresáře jsem nahrál, povolil přístup (777) na temp. Pak jsem dal Easy populate - install - to se provedlo samo.
Chci se zeptat, jestli to vůbec umožňuje - do shopu dám jednu kategorii a do ní jedno zboží.
Pak dám volbu Download Complete tab-delimited .txt file to edit (Attributes Not Included). To se mi uloží. Poté dám otevřít v Excelu a provedu úpravu - vyberu řádek se zbožím, dám kopírovat avložit pod 1. (zdvojení výrobku), pak to upravím, aby bylo jiné výr. číslo, vše jiné, na konci zůstane EOREOR, i u druhého řádku.
Pak dám uložit jako Text.
Jdu do ZC - EP dám první volbu (upload EP file) - najdu na disku, ten soubor a dám Insert into db.
Ale pak to napíše:

Warning: move_uploaded_file(): open_basedir restriction in effect. File(/home/www/tau-racing.com/subdomains/shopdemo/temp/Full-EP2006čen01-0909.txt) is not within the allowed path(s): (/home/www/tau-racing.com:/usr/local/lib/php) in /srv2/home/www/tau-racing.com/subdomains/shopdemo/admin/includes/functions/extra_functions/easypopulate_functions.php on line 57

Warning: file(): open_basedir restriction in effect. File(/home/www/tau-racing.com/subdomains/shopdemo/temp/Full-EP2006čen01-0909.txt) is not within the allowed path(s): (/home/www/tau-racing.com:/usr/local/lib/php) in /srv2/home/www/tau-racing.com/subdomains/shopdemo/admin/easypopulate.php on line 1201

Warning: file(/home/www/tau-racing.com/subdomains/shopdemo/temp/Full-EP2006čen01-0909.txt): failed to open stream: Operation not permitted in /srv2/home/www/tau-racing.com/subdomains/shopdemo/admin/easypopulate.php on line 1201

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv2/home/www/tau-racing.com/subdomains/shopdemo/admin/easypopulate.php on line 1301

a dole na stránce (pod možnostma uploadu) je:

Upload Results

File uploaded.
Temporary filename: /home/www/tau-racing.com/tmp/phpfLSvp0
User filename: Full-EP2006čen01-0909.txt
Size: 1147

Upload Complete

ale nic se nikam nenahraje.
Teď jsem to zkusil ještě jednou na lokálu - vyplnil jsem všechny položky (obr, výrobce,...) a najednou mi to na lokálu funguje.

Už jsem asi přišel na to proč to nejde na webu. Mám to na banan.cz a zřejmě je tam nějaký omezení nahrávání souboru, jelikož když ručně přidám zboží, tak obrázek musím nahrát nejdřív přes FTP klienta a pak teprve dát "vložit obr v adminu" ale ten se tam nenahraje, jen se vytvoří cesta k tomu ručně nahranýmu.

Zasláno: 9:32 1.6.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jak menite ceny??
Imho o uploadu na bananu je pokec zde:
http://owebu.cz/777-394-chyba-pri-uploadu


Imho a kdyz si to nahrajes pres ftp do tempu a das
Import from Temp Dir (temp/) tak ti to taky nejde... Imho ja to pouzivam jedine takhle prijde mi ze ten import probehne pak rychleji... i stahovani delam do tempu...

Zasláno: 23:43 2.6.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jak menite ceny??
Guru
Členem od:
1:02 11.10.2005
Bydliště Hronov
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 383
Nepřipojen
Citát:

DreamCZ napsal/a:
Imho o uploadu na bananu je pokec zde:
http://owebu.cz/777-394-chyba-pri-uploadu


Imho a kdyz si to nahrajes pres ftp do tempu a das
Import from Temp Dir (temp/) tak ti to taky nejde... Imho ja to pouzivam jedine takhle prijde mi ze ten import probehne pak rychleji... i stahovani delam do tempu...


tohle je prave presne to o cem jsme se tu uz jednou pohadali a je pravda, ze po instalaci je treba zmenit ty cesty z:
/home/www/tau-racing.com/subdomains/shopdemo/
na:
/srv2/home/www/tau-racing.com/subdomains/shopdemo/

pak to tak funguje v poradku

Tohle mam opravdu otestovane na hostingu BANAN.CZ!

Zasláno: 11:30 3.6.2006
_________________
Obchod.Rservis.com
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jak menite ceny??
Začátečník
Členem od:
14:16 19.5.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 35
Nepřipojen
Citát:

Kret33n napsal/a:
Citát:

DreamCZ napsal/a:
Imho o uploadu na bananu je pokec zde:
http://owebu.cz/777-394-chyba-pri-uploadu


Imho a kdyz si to nahrajes pres ftp do tempu a das
Import from Temp Dir (temp/) tak ti to taky nejde... Imho ja to pouzivam jedine takhle prijde mi ze ten import probehne pak rychleji... i stahovani delam do tempu...


tohle je prave presne to o cem jsme se tu uz jednou pohadali a je pravda, ze po instalaci je treba zmenit ty cesty z:
/home/www/tau-racing.com/subdomains/shopdemo/
na:
/srv2/home/www/tau-racing.com/subdomains/shopdemo/

pak to tak funguje v poradku

Tohle mam opravdu otestovane na hostingu BANAN.CZ!


To je sice hezký, ale kde se má změnit /home/www/tau-racing.com/subdomains/shopdemo/
na:
/srv2/home/www/tau-racing.com/subdomains/shopdemo/
aby to fungovalo? Please.

Zasláno: 13:54 4.6.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jak menite ceny??
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
V konfiguračním souboru zenu. Jako vždy v include/configure.php a admin/include/configure.php

Zasláno: 15:10 4.6.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jak menite ceny??
Nováček
Členem od:
14:57 12.2.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 5
Nepřipojen
Ahoj, s Easy Populatem pracuji uz dlouho a nemůžu si jej vynachválit. Ale až teď pociťuji problém a to v tom, že když aktualizuji produkty (zhruba 13000, soubor má 11 mega), tak celá operace trvá asi 2,5 hodiny. Což je přece jenom trochu dost. Víte někdo jak tuto operaci urychlit?

1. Nevím, co přesně se odehrává v tu chvíli aktualizace s databází? Zda-li se vše přepisuje, nebo když najde shodný řádek, tak ho vynechá?

2. Nebo si napsat program, který porovná produkty z obchodu se souborem, který teprve má být aktualizován a udělá txt soubor, který je rozdílný?

Nějaké řešení být musí.

Děkuji za pomoc.

Zasláno: 9:15 21.6.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jak menite ceny??
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
kluci ten soubor na aktualizaci nějak kouskují a posílají v menších dávakách, ale víc já osobně neporadím protože to zatím nepoužívám

Zasláno: 9:19 21.6.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 ... 7 8 9 (10) 11 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775