Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 ... 6 7 8 (9) 10 »


Re: Image Handler aneb jak si usnadnit práci s obrázky
Nováček
Členem od:
21:14 5.6.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 4
Nepřipojen
Mam to na v.1.3.0.1 a pouzivam *.jpg, ale problem vidim v tom, ze se mi nevytvareji v cache obrazkove soubory pouze ty adresare, resim to s adminem na forpsi a neni z toho taky chytry. Prava jsou na chmod 777, zkousel jsem i mazani a vytvareni, jak zde nekdo radil, ale ale ....

... nezobrazi se mi ani nahledy v preview, kde jsou testovaci obrazky

Zasláno: 16:42 6.6.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Image Handler aneb jak si usnadnit práci s obrázky
Nováček
Členem od:
11:24 19.5.2006
Bydliště Bratislava
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 7
Nepřipojen
Zdravim,
drobny problem s Image Handler... na ktory mi Tim (autor Image Handler) este neodpovedal... zda sa, ze ma jednoducho ignoruje, uz ked som sa ho pytal prvy raz, tak sa neobtazoval napisat nic .

Problem:
Image Handler meni iba velkost obrazkov v admine v casti Image Handler, v katalogu nie, dokonca ani v nahlade po uploade obrazka v admin casti to nie je, len ked si prechadzam produkty v administracii v nastaveniach Image handler.
Namiesto toho sa stale zobrazuju velke obrazky, len scvrknute vdaka html rozmerom obrazka podla toho, ako su nastavene velkosti v images v adminovi .

Pokusal som sa najst na toto nejaku odpoved, lebo sa mi zdalo, ze som to uz raz niekde videl, ale vobec nic relevantne som nenasiel

Pozrel by som sa na to sam, ale mam teraz dost malo casu.

Nejake napady?

UPDATE: Prave som zistil, ze, nejakym sposobom, image handler vytvara adresare na D:\ namiesto namiesto v D:\dokumenty\weby\zen-cart\bmz_cache, pricom v apache mam wwwroot D:\dokumenty\weby. Neviem, ako je to vlastne mozne, ale rada by pomohla.
Mimochodom, obdobne to nefunguje aj na hostingu s Linuxom

Zasláno: 18:39 10.6.2006

Editováno Slapo ze dne 10. 6. 2006 19:11:35
_________________
eShop postavený na Zen Cart
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Image Handler aneb jak si usnadnit práci s obrázky
Začátečník
Členem od:
12:51 19.5.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 33
Nepřipojen
Citát:

Karel napsal/a:
Zdravim
tak mam take problem IH rozchodit.Udelel jsem vse viz výše a nefunguje to asi tak jak ma. Pokud kliknu na BOX_TOOL_IH tak tam v mangeru vydim 3 velikosti obrazku a vypada to ok,ale asi to nechodi nebot se mi jednotlive velilkosti neobjeví v daných adresarich. Navic kdyz kliknu na Preview tak mi to napise

Fatal error: imagepng(): gd-png: fatal libpng error: zlib error in /pub/sklenkwa/skobchod.cz/web/www/includes/classes/bmz_image_handler.class.php on line 646

prosim prosim nevite co s tim? diky moc


Ahojte mam podobny problem ako Karel. Tiez vidim v Manageri 3 male rovnake obrazky ku produktom pod ktorymi su napisane ich velkosti a v adresaroch sa tiez zmenene obrazky neobjavia. Taktiez sa mi v prieview zobrazuje hlaska gd-png ale v troska inom zneni..

Fatal error: imagepng() [<a href='function.imagepng'>function.imagepng</a>]: gd-png: fatal libpng error: zlib error in /domains1/do205200/public/www_root/includes/classes/bmz_image_handler.class.php on line 646

Co s tym je alebo ako to vyriesit?

Edit:1 neviem ako ale podarilo sa mi zobrazit preview testovacich obrazkov ale po odkilknuti inam to opat neslo a chyba sa stale zobrazuje. Prikladam screen ako to vyzeralo. obrazok
Edit2: Tak ten preview sa mi uz opat zobrazuje ale len testovacie obrazky ku gif a jpg ale ku png su kolonky prazdne. Mam to chapat tak ze png moj zen alebo hosting nepodporuje, alebo je chyba niekde inde? A este som prisiel na to ze obrazky to sice meni ale nacitava ich z bmz_cache. Teda adresy obrazkov ktore sa mi v zene medium a large obrazky zobrazuju z adries napr.
.../bmz_cache/2/2462a826466ff912d8c93ceb65a80e25.image.733x550.JPG
.../bmz_cache/2/2462a826466ff912d8c93ceb65a80e25.image.150x112.JPG
.../bmz_cache/7/781f78273d2ae271fedb5a17c962357e.image.100x75.JPG
adresy su z jedneho a toho isteho produktu z roznych velkosti obrazkov, tie ... znacia weblinku.

Zasláno: 23:21 11.8.2006
_________________
www.lgtex.sk -Internetovy obchod s termooblecenim
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Image Handler aneb jak si usnadnit práci s obrázky
Nováček
Členem od:
14:49 11.8.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 6
Nepřipojen
ahoj. Jak tak vidím, je to spíš vyšší dívčí, než zjednodušení. Mám IH 2.0 na Zen Cartu 1.3., všechno je skvělé, ale pouze do okmažiku, než mi po zadání obrázků vyhodí tuto hlášku. Moc to nechápu, protože přístupová práva jsou 777 všue, kde mají být, lleda by si tady říkal ještě o nějakou specialitku

Warning</b>: imagepng() [<a href="function.imagepng">function.imagepng</a>]:
SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 29196 is not
allowed to access /DISK2/WWW/mlok.cz/zencart/bmz_cache/a owned by uid
99 in <b>/DISK2/WWW/mlok.cz/zencart/includes/classes/bmz_image_handler.class.php</b> on line <b>646</b><br>

Zasláno: 16:49 14.8.2006
_________________
bigbob
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Image Handler aneb jak si usnadnit práci s obrázky
Nováček
Členem od:
9:10 4.6.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 9
Nepřipojen
ten safe mode on je naprd.. nejrychlejsi reseni je prejit tam kde neni.. napr. hosting www.station.cz ted konecne zavedl jeden server se safe_mode off...

jinak jeden dotazek... v ih2 je moznost uploadovat "additional images" pridavne dalsi obrazky ale tak nejak se mi zda ze je neumi sam zmensit atd... je to tak? vidim tam moznost nahrat i mensi a nejmensi obrazek... ale radsi bych kdyby to delal sam jako u ostatnich obrazku.. tak tedy umi menit velikost (resize) i u pridanych obrazku?
dik za odpoved

Zasláno: 20:47 20.8.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Image Handler aneb jak si usnadnit práci s obrázky
Nováček
Členem od:
23:51 21.8.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 7
Nepřipojen
Ahoj

Nainstalování IH mi jde v pohodě při vkládání obrázku mi to ale hodí tyhle hlášky

Warning: move_uploaded_file(../images/action/google-map.jpg): failed to open stream: Permission denied in /srv/www/blabla.cz/subdomains/www/admin/includes/ih_manager.php on line 175

Warning: move_uploaded_file(): Unable to move '/home/www/blabla.cz/tmp/phpU8KNfm' to '../images/action/google-map.jpg' in /srv/www/blabla.cz/subdomains/www/admin/includes/ih_manager.php on line 175

a když dám preview tak to hodí tohle

Warning: imagepng(): open_basedir restriction in effect. File(/home/www/blabla.cz/subdomains/www/bmz_cache/7/758c6da2977156c145336cbd52eacc40.image.100x56.png) is not within the allowed path(s):
(/home/www/blabla.cz:/usr/local/lib/php) in /srv/www/blabla.cz/subdomains/www/includes/classes/bmz_image_handler.class.php on line 646

plus několik dalších podobných hlášek

Návíc jestli jsem dobře pochopil, tak v bmz_cache si má IH vytvořit nějaký podadresáře. To se však nestane.

Nejspíš je to tím že mám na hostingu SAFE_MODE_ON. Hosting mám na banánovi. A vyzkoušel jsem všechno co je v tomhle foru, ale nic nepomohlo. Dokázal by mi prosim někdo poradit?

Zasláno: 23:17 9.9.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Image Handler aneb jak si usnadnit práci s obrázky
Začátečník
Členem od:
1:40 14.4.2006
Bydliště Praha & Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 26
Nepřipojen
Problem s preview je celkem jasny:

Smazat cely bmz_cache, opet jej manualne vytvorit, nastavit prava na 777 a potom stejne dotvorit adresare 0,1,2,3...9 a a,b,c...g. Vsude musi byt 777 !!!

Pro vysvetlenou:

Warning: imagepng(): open_basedir restriction in effect. File(/home/www/blabla.cz/subdomains/www/bmz_cache/7/758c6da2977156c145336cbd52eacc40.image.100x56.png) is not within the allowed path(s):
(/home/www/blabla.cz:/usr/local/lib/php) in /srv/www/blabla.cz/subdomains/www/includes/classes/bmz_image_handler.class.php on line 646

Zde se jedna prave o chybejici adresar 7.

-------------------------------------------------

U toho uploadu se podivej kam ti to saha a opet udelej poradek v pravech.

V tom, ze to je problem safe mode on se opravdu nemylis.

A propos, budes-li chtit, na bananu ti hodi web klidne na safe mode off, ale s php 4.

R.

Zasláno: 23:39 9.9.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Image Handler aneb jak si usnadnit práci s obrázky
Nováček
Členem od:
23:51 21.8.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 7
Nepřipojen
Dík Romin

vyzkoušel jsem nahrál ručně upravil práva, už to vypadá trochu líp obrázek se uploaduje aspoň do image, do bmz_cache se ale nenahraje nic. Ještě ses tim zkusim poprat a taky budu otravovat banání tech. podporu. To by bylo abych to nevyřešil

Zasláno: 14:41 10.9.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Image Handler aneb jak si usnadnit práci s obrázky
Guru
Členem od:
21:45 28.5.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 181
Nepřipojen
Na bananu mám jeden web a image handler mi chodí bez problémů. Jen pokud si dobře pamatuju jsem musel ručně vytvořit složku bmz_cache a do ni ručně složky 0-9 a-f, všem dát atribut 777 a už to jelo. A myslím, že 777 musí mít i složka images a všechny obrázky v ni.

Kámoš má zencart na ceskyhosting.cz a nemůže to zaboha rozjet. Image handler nehodí ani chybu, vytvoří si složky bmz_cache i podsložky, ale nenahraje do nich obrázky

Zasláno: 14:46 10.9.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Image Handler aneb jak si usnadnit práci s obrázky
Nováček
Členem od:
22:23 17.4.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 11
Nepřipojen
Ahojky

Prosím o radu.

Bez Image Handleru mi shop fungoval v pohodě.

Pak jsem válčil s instalací IH,než jsem pochopil,že je třeba vytvořit ručně složky v bmz_cashe,ale podařilo se.

Ovšem narazil jsem na divnou věc,když mám nainstalovaný IH

nejde v objednávce jít do pokladny což je zásadní.

Po instalaci IH mě to po kliknutí "do pokladny" hodi na
http://www.chovatelske-potreby.euhttps//www.chovatelske-potreby.eu/zverimex/index.php?main_page=login

takhle podivně zdvojenou adresu.


Prosím tedy o radu od zkušených.

Díky moc.

Michal.

Zasláno: 15:14 15.9.2006
_________________
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 ... 6 7 8 (9) 10 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775