Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 2 3 4 (5) 6 »


Re: Jste ochotni přizpět?
Btw nezavisle kdybych "firmu" isol neznal coz neznam jen z tohoto fora, asi bych si tam hosting nedal...

1. nejsou platci
2. na celem webu jsem nenasel ani ICO?
3. Kontakty pomoci ICQ? divny.

Asi by se toho naslo vic... ale myslim ze tohle by me jako nezavisleho uzivatele odradilo...

Thx DreamCZ

Zasláno: 17:25 9.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jste ochotni přizpět?
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
Citát:

DreamCZ napsal/a:
Btw nezavisle kdybych "firmu" isol neznal coz neznam jen z tohoto fora, asi bych si tam hosting nedal...

1. nejsou platci
2. na celem webu jsem nenasel ani ICO?
3. Kontakty pomoci ICQ? divny.

Asi by se toho naslo vic... ale myslim ze tohle by me jako nezavisleho uzivatele odradilo...

Thx DreamCZ


No já zase nemohu souhlasit

1) To že nejsou plátci absolutně nic neznamená. Kdyby to šlo, nebyl by asi žádný z nás. Doménu tuším platíme také bez DPH.
2) # Provozovatel služeb na adrese http://www.isol.cz , dále jen iSOL.cz, je:
Mgr. Radim Kulaviak
Mánesova 68, 102 00, Praha 2
IČO: 732 83 525
Bankovní spojení: Česká spořitelna a.s., Praha 1, Václavské nám. 26
číslo účtu: 1967521329 / 0800
IBAN: CZ50 0800 0000 0019 6752 1329
BIC: GIBACZPX
Kontaktní e-mail: obchod@isol.cz
3) No alespoň něco, ale podpora je i telefonická. Jinak zatím tento hosting jen tak pozoruji a řekl bych že reagují na dotazy vcelku rychle. Pokud já mám u forpsi problém např. v pátek, tak v pondělí mám odpověď. telefonicky jsem si radši ani netroufl.

Zasláno: 17:55 9.2.2006

Editováno Kozoroh ze dne 9. 2. 2006 18:18:25
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jste ochotni přizpět?
Tak je mi jasny ze to nekdo provozuje, ale kdyz bys na to narazil nahodou tak tam tyto informace nenajdes, nicmene nevim jak ostatni, ale me zajima od koho nakupuju :co:

Btw co se tyce podpory ICQ a e-mailem, ja si radsi zavolam at vim rovnou co se deje nez cekat na odpoved e-mailem kdybych resil veci jen e-mailem tak to muzu rovnou zabalit.
ICQ - ne kazdej ho pouziva nebo vi co to vubec je, navic neni tak rozsireny jako preba mobil...

Platce? Mno nevim ale jestli to nekdo mysli s podnikanim v dnesni dobe vazne tak platce je at uz dobrovolne nebo ne. Sice jsou odvetvi kde to je kazdymu jedno, preba jidlo, apod.. ale hosting si myslim k tomu nepatri pokud se nezamerujes pouze na soukromi osoby.

Asi zbytecna debata jen jsem tim chtel rict, ze by me tyto aspekty jako potencionalniho zakaznika spise odradili nez presvedcili... BTW prodavas IT kolik mas dodavatelu neplatcu tipnu si ani jednoho...

Nic proti isol nemam preba to je super nejlepsi hosting. Za ty prachy neber to, ale ne kazdej takhle premejsli a ne vzdy je nizka cena vyhra.

Zasláno: 20:09 9.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jste ochotni přizpět?
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Být neplátce je velká výhoda (teda pokud nekupuji od plátců) Mohu mít tedy ceny min. o 19% nižší. Kdybych kupoval od neplátců, tak se rozhodně dobrovolně neregistruji :)

Zasláno: 21:24 9.2.2006
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jste ochotni přizpět?
Expert
Členem od:
18:39 29.10.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 88
Nepřipojen
Citát:

..............
Btw co se tyce podpory ICQ a e-mailem, ja si radsi zavolam at vim rovnou co se deje nez cekat na odpoved e-mailem kdybych resil veci jen e-mailem tak to muzu rovnou zabalit.
ICQ - ne kazdej ho pouziva nebo vi co to vubec je, navic neni tak rozsireny jako preba mobil...

Platce? Mno nevim ale jestli to nekdo mysli s podnikanim v dnesni dobe vazne tak platce je at uz dobrovolne nebo ne. Sice jsou odvetvi kde to je kazdymu jedno, preba jidlo, apod.. ale hosting si myslim k tomu nepatri pokud se nezamerujes pouze na soukromi osoby.
..............
Nic proti isol nemam preba to je super nejlepsi hosting. Za ty prachy neber to, ale ne kazdej takhle premejsli a ne vzdy je nizka cena vyhra.


Řeším vše po ICQ a nemohu si stěžovat to na pipni.cz jsem si nesměl ani dovolit napsat na icq a na e-mail mě odpověděli za 3 dny apod a to ještě jen linkem na něco co jsem už četl a psal jim to ....

Plátce ? Jezus proč to řešíš ? Je to jasný asi začínají ale hlavně , představ si tržbu za hosting do 700 000 Kč za 3 měsíce a rozhodnutí - mám dát státu 80 000 Kč abych nepřišel o někoho kdo chce platit plátci DPH ......... Je to zbytečný a asi tak hloupý jako chtít po kadeřnici aby byla plátce DPH
Nebo lepší příklad mám dvě firemní auta - jezdím s níma do značkových servisů jen co jsou v záruce - pak hned k soukromníčkovi a vůbec mě neštve, že není plátce - udělá servis dodávky za 4 000 Kč a ne za 12 000 Kč -------a vo tom to je
........... Dokud nemusí ať nejsou .........jen ať fungují

S prodejem výpočetní techniky bych to nesrovnával ....zatím

Vím že plátcovtství DPH je symbolem pro větší firmu, ale i Ti největší jsou spíše neplátci jak plátci - viz TV , denní tisk

Před týdnem jsem si četl výsledky hospodaření hypermarketů u nás -------- vydělává Makro , Kaufland

A čučeli byste chlapi jak jsou na tom ostatní špatně a ještě prodělávají - pozemky za korunu - zboží na dluh --- poplatky za zaknihování ........... a ještě jsou chudáčci v mínusu - prostě velcí Plátci DPH ( ale víme, že kdo je v mínusu - tomu ho asi vracejí že ? to se to staví ....... a my těžce budujeme obchůdečky na webebech .........achjo .....)

Zasláno: 22:29 10.2.2006
_________________
Díky za Váš čas
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jste ochotni přizpět?
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
Téma plátce - neplátce bych už asi nechal usnout, ale je fakt, že dokud šlo DPH mimo mě - měl jsem svatej pokoj a účetnictví mi mohla dělat i stará Vajtyngrová

Zasláno: 23:11 10.2.2006
_________________
Váhy a zase Váhy ;)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jste ochotni přizpět?
Uz nebudu hazet polinka do ohne...

Nesouhlasim s tim co si napsal Supermartin, ale uz to resit nebudu

Zasláno: 1:46 11.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jste ochotni přizpět?
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
Jasně, necháme diskuzi být, ale stejně si neodpustím naopak souhlas s Supermartinem. Nakecá se a napíše toho hodně, ale realita je bohužel takováto.

Zasláno: 15:12 11.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jste ochotni přizpět? - není co řešit.
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Napsal jsem na podporu isol.cz a toto je odpověď:

Dobry den,

dekujeme za Vas zajem, s potesenim budeme hostovat tento zajimavy projekt.

Predpokladame, ze traffic dat nebude extremni a radi poskytneme jako "sponzorsky dar" stribrny hosting zdarma,
na oplatku za propagaci na strankach www.zencart.cz.

Postacujicim je, zaregistrovat se na nasich strankach, prijdou Vam emailem pristupove udaje a automaticky vygenerovana faktura (neni podstatna, neplatte ji).

Bude mozne pridat nas flash banner velikosti cca 120px x 120px na hlavni stranku doleva nad pocitadlo ?
Jestli tomu dobre rozumim, pokud reklama bude na tomto miste, pak bude zobrazena na vetsine strane ?


Verime, ze budete s hostingem na isol.cz spokojeni a brzy prejdete i s ostatnimi prezentacemi k nam.

S pozdravem
Kulaviak

Zasláno: 19:35 12.2.2006
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jste ochotni přizpět? - není co řešit.
Guru
Členem od:
1:02 11.10.2005
Bydliště Hronov
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 383
Nepřipojen
vidite to, ja sem vam to rikal, ze tenhle projekt budou radi podporovat vsichni ... chodi sem spousta lidi a tak se jim to za reklamu vyplati a maji se cim chlubit - proste reknou: hec, my sponzorujeme tohleto

Zasláno: 19:48 12.2.2006
_________________
Obchod.Rservis.com
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 2 3 4 (5) 6 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775