Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 (2)


Re: Nulový PageRank, jak dlouho? :-)
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Po nějaké době zkusím zase oživit téma :) Nejprve k reviews, to jsem nakonec vyřešil nepříliš elegantně tak, že v robots.txt blokuji příkazem Disallow všechny URL s otazníkem, což je dobré, protože nemám duplicity a google indexuje pouze skutečné stránky s obsahem (77 ze 79), nikoliv výsledky vyhledávání nebo třídění podle abecedy atd. a stránky s reviews (které píši sám) do robots.txt s příkazem Allow jednotlivě každou zvlášť :) A funguje to, zaindexovány mám všechny. A teď k rankům, nedá mi to spát, protože PR mám stále = 0/10. S-rank už mám 50/100, zaregistroval jsem web do minimálně 250 katalogů a předpokládám, že dejme tomu minimálně ve 150-ti registrace byla úspěšná a už je to nějaký měsíc, ale PR tvrdošíjně leží na nule. Ve výsledcích vyhledávání na tom nejsem zle, na méně konkurenčí klíčové fráze jsem v rámci několika prvních pozic, ale přeci jen na ty hlavní klíčové fráze jsem v polovině druhé strany vyhledávání. A výsledky už jsou ustálené, dochází jen k minimálním posunům. Myslím, že on-page faktory jsem vychytal jak to jen šlo a jelikož v oboru je docela konkurence, řekl bych, že posunu na vyšší pozice brání už jen ten PageRank. Co jsem se tak dočetl, k přepočtům PR dochází jen párkrát do roka hromadně pro všechny weby, nemáte někdo zkušenost nebo info z poslední doby, kdy došlo k posunům PR a kdy by mohlo zase dojít? Dřív taky byla určitá možnost zjistit future pagerank, ale toto už na žádném z webů, kde to šlo již nefunguje, google to nejspíš hromadně zablokoval. Nemáte někdo ještě tip, jak vylepšit PR?

Taky se mi nedaří registrace do dmoz.org, která je prý velmi užitečná. Buď v kategorii, kam tématem webu patřím, nepracuje žádný administrátor a neschvaluje nebo se jim můj web nelíbí, ale nevím proč, protože ostatní weby v kategorii nejsou nijak výrazně lepší. Registraci jsem zkoušel tak cca měsíc zpět do dvou různých vhodných kategorií, ale ani v jedné jsem se neobjevil.

P.S. nepředpokládám žádné konkrétní rady co udělat, spíš jen takovou diskuzi o vašich zkušenostech s postupem PegeRanku po vytvoření nového webu. Hezký předvánoční čas přeje Luděk :)

Zasláno: 17:03 22.12.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Nulový PageRank, jak dlouho? :-)
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Dej si to do pořádku, máš tam základní chyby,

http://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/4832620 .

Dožeň to do 100% a uvidíš že se ve vyhledávání posuneš, dělal jsem to už na hodně obchodech a ať si o tom testu říká kdo chce co chce, vždycky nastala kladná odezva ze strany seznamu a google, validní kód a věci v hlavičce toho testu to je základ.

Zasláno: 17:23 22.12.2010
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Nulový PageRank, jak dlouho? :-)
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
Co se týká dmoz.org tak to už není asi to co to bývávalo. Před léty na to google hodně dal, ale myslím, že dnes už nic moc.

Problém nezařazení do dmoz.org může být, že odkaz čeká na schválení a schválení záleží pouze na administrátorovi dané sekce. Chvíli jsem to také dělal a principiálně se vkládají jen stránky, které jsou něčím unikátní a zajímavé. Nikdo ve své sekci nechce mít tisíce stránek.


Registrace do katalogů může pomoci, ale je asi potřeba rozlišovat co jsou zač. Já jsem si kdysi také nechal zaregistrovat stránky asi do 200-300 katalogů, ale PR se mi vůbec nehnul. A není divu, pokud ten katalog má nulu nebo jedničku a to na první stránce, kolik pak předá PR ze stránky s odkazem.

Sám registruji stránky do katalogů a ty řadím podle PR a SR, což znamená čím více ke konci, tím menší prospěch. Také většina katalogů není vůbec optimalizována v SEO, takže např. nemá ani klíčové slovo v odkazu apod.

Navíc existuje asi tak 200 katalogů, které jsou provozovány stejnou firmou a jsou téměř 100% stejné akorát s jinou šablonou. Těžko říci, zda registrace do takových webringových katalogů má nějaký smysl. (teď myslím pro majitele stránek, pro registrátora určitě, protože to má zautomatizované a jen sychronizuje jeden zadaný odkaz do všech dalších 199).

Osobně si myslím, že je lepší méně a kvalitnější katalogy, případně SEO PR články. Ideální je měnit trochu popisky a klíčová slova, která se vkládají při registraci.

Vůbec bych se nedivil, kdyby google měl nějaký algoritmus, který sleduje i duplicitu odkazů a třeba započítá jen jeden.

Zasláno: 17:55 22.12.2010
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Nulový PageRank, jak dlouho? :-)
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Citát:

AdamecM napsal/a:
Dej si to do pořádku, máš tam základní chyby,

http://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/4832620 .

Dožeň to do 100% a uvidíš že se ve vyhledávání posuneš, dělal jsem to už na hodně obchodech a ať si o tom testu říká kdo chce co chce, vždycky nastala kladná odezva ze strany seznamu a google, validní kód a věci v hlavičce toho testu to je základ.


Ty 2 html chyby co to hlásí, se objevily po instalaci google analytics od A. Berezina, což je pár dní zpět. Před tím tam nebyly a výsledky stejné Nicméně tušíš, ve kterém souboru ty chyby hledat? To co mi ten validátor ukazuje, nemůžu ani za prase v souborech najít a když si zobrazím zdrojový kód nebo nechám načíst jako googlebot, tak tam taky nevidím, že by nějaký tag nebyl uzavřený.
Je důležité mít v metadatech info pro roboty, když mám soubor robots.txt a co má v tom případě přednost?

Zasláno: 20:16 22.12.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 (2)



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775