Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



(1) 2 »


Tvorba vlastního template
Nováček
Členem od:
15:46 30.5.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 7
Nepřipojen
Dobrý den,

mám v úmyslu využít síly systému ZenCart pro vlastní eshop. V PHP, MySQL i CSS se středně vyznám, ale je mi naprosto neznámá struktura nebo kostra tohoto systému. Tudíž nevím jak si vytvořit zbrusu nový vzhled pro tento eshop. Grafiku mám připravenou, ale nevím jak psát stylopisy. Nebo spíše jak udělat kostru stránky přímo pro moji grafiku. A pro tuto kostru CSS. Prostě jako kdybych tvořil vlastní web od začátku. V těch desítkách souborů se jednoduše nevyznám. Potřebuji se jen jednoduše něčeho chytit.

Děkuji za rady. A nové téma jsem založil, protože jsem nenašel žádné jiné uspokojující téma.

Zasláno: 17:57 30.5.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Tvorba vlastního template
Guru
Členem od:
11:44 3.2.2006
Bydliště Česká republika
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 319
Nepřipojen
Začni předělávat stávající šablonu. Potom co ji zvládneš předělat k obrazu svému budeš vědět víc.
Takhle bych začal...

Zasláno: 19:03 30.5.2008
_________________
Musíme si pomáhat

Něco do kanceláře
http://www.ergotron.com/tabid/65/language/cs-CZ/default.aspx?FID=101
Něco do uší
http://www.patrickbergman.com
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Tvorba vlastního template
Guru
Členem od:
16:23 9.10.2006
Bydliště LB
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1131
Nepřipojen
JJ predelavej zakladni template - je jednoduchy a lze ho upravit k obrazu svemu. Doporucuju pak do FF Web Developer Tool pro snazsi praci s CSS.

Zasláno: 19:36 30.5.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Tvorba vlastního template
Guru
Členem od:
10:42 1.8.2007
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 382
Nepřipojen
Citát:

Schejbi napsal/a:
Začni předělávat stávající šablonu. Potom co ji zvládneš předělat k obrazu svému budeš vědět víc.
Takhle bych začal...


Přesně tak, jinak by ses z toho asi zbláznil. Nejde totiž o úpravu jednoho CSS souboru ale víc, navíc bude možná občas muset hrábnout i do PHP.

Obávám se ale, že aby ti to mohl grafik začít ladit tak to bude muset mít nainstalované na localhostu jako normální instalaci Zenu, nedokážu si představit dělat grafiku zrovna pro Zencart 'naslepo'.

Zasláno: 22:14 30.5.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Tvorba vlastního template
Guru
Členem od:
12:54 19.9.2006
Bydliště Mikulov
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1419
Nepřipojen
jj kluci maji pravdu... udelat si kopii zakladniho templatu a zacit predelavat. timto zpusobem zjistis kde co je a proc.
zacal bych tim ze do adresare includes/templates/.. a zde vytvorit dalsi adresar... treba template_TEST . udelej si kopii adresare template_default. v zencart administraci si pak zvol NASTROJE - NASTAVENI VZHLEDU/SABLON. tam si to prepni na novou sablonu kterou si vytvoris a muzes laborovat...

hodne zdaru. timto zpusobem zacinal snad kazdy

Zasláno: 22:13 31.5.2008
_________________
Vývoj software a poradenství, import/export a jiné | Odborné knihy, naučné knihy | Textilní dorty a dárky | vyšívané ozdoby
<<než něco uděláš, ZÁLOHUJ E-SHOP !!!>>
<<než se zeptáš, projdi si fórum... třeba to už někdo řešil a vyřešil>>
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Tvorba vlastního template
Nováček
Členem od:
15:46 30.5.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 7
Nepřipojen
No tak jsem si tedy vytvořil kopii toho template_default... a začal se pokoušet vymýšlet co je co atd... a po stráveném odpoledni ve stresu jsem nevymyslel nic moc... prostě nechápu jak se mám vyznat v css souboru plném nějakých zen zkratek šílených, i když to není to nejhorší, ale když potřebuju upravit fyzickou strukturu template? Příde mi, že půlku všech souborů co se mi s tim zencartem "instalovalo" vůbec nepotřebuju. Je vůbec možné, abych vytvořil obchod pro tento graf. návrh? Je to jen zhruba kostra... ještě nedodělaný komplet...


Zasláno: 12:33 3.6.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Tvorba vlastního template

Členem od:
23:10 26.10.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 1002997
Nepřipojen
zkus si taky projít templaty, které jsou ke stažení ZDE,
možná najdeš nějaký, který se blíží tvému ideálu a budeš mít pak míň práce s předělávkou.

a k těm zbytečným souborům..... nech je tam, nikdy nevíš co v zenu na kterej soubor odkazuje a která funkce to bude potřebovat....

Zasláno: 12:51 3.6.2008
_________________
Save Water !
Drink Beer ...
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Tvorba vlastního template
Nováček
Členem od:
15:46 30.5.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 7
Nepřipojen
No což to právě... ale prostě je to všecno moc komplexní... Teď jsem našel už v css třídy co potřebuju změnit, ale např i když dám, aby v popisu kategorie byl na pozadí obrázek, stejně se mi tam neukáže...

Zasláno: 12:58 3.6.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Tvorba vlastního template
Guru
Členem od:
13:08 20.11.2006
Bydliště Štatl
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 189
Nepřipojen
Tu grafiku co mas ti tam clovek co trochu do Zenu vidi dokaze napasovat za 2-3 odpoledne. Mas 2 moznosti, bud si nekoho mistniho zaplat at to za tebe udela (za par tisicovek), nebo se s tim poper sam (touto cestou se spoustu noveho naucis, ale bude to dyl trvat). Je to o tvych prioritach. Ja kdybych to neumel, tak bych si radeji nekoho zaplatil, protoze vim, ze za tu promarnenou dobu vydelam vic penez. Ale nepocitej s tim, ze ti tady nekdo bude dopodrobna popisovat co mas kde upravit, to neni v lidskych silach.

Zen zas tak slozitej neni, kdyz do toho proniknes. Jedinou radu co ti muzu dat je stahni si Web Developer plugin do Firefoxu pokud ho jeste nemas, bez toho si nedokazu predstavit jakoukoliv css cinnost.

off-topic, muj inzerat je v threadu kam nikdo nekouka: kdyz uz jsme u toho placeni, opravdu me nikdo neudela parametry+trideni a komentare k produktu (i jednotlive) ?

Zasláno: 13:11 3.6.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Tvorba vlastního template
Nováček
Členem od:
15:46 30.5.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 7
Nepřipojen
Mno asi se s tim poperu, protože se aspon neco priucim... snad nebudu po dvou dnech myslet kvuli tomu na sebevrazdu :D A WD plugin mam a casto pouzivam

Zasláno: 13:26 3.6.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



(1) 2 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775