Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 2 (3) 4 »


Re: Define page generator
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
u všech 777 nastaveno, ve všech se vytvořily soubory. Mně jen udivuje, že při generování nehlásí žádnou chybu, potom následně při editaci přes define page editor taky ne, korektně se obsah do souboru uloží a je tam. Je v includes/languages/czech/html_includes//classic/define_xxx-xxx-xxx.php a pro jistotu zkopírovaný i o úroveň výše. Tak už nevím. Asi kašlu na pomlčky a použiju výtvor page generátoru s podtržítky, tam se mi obsah zobrazuje Ale díky za božskou trpělivost!

Zasláno: 19:58 4.12.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Define page generator
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Doufám, že to byla jen slabá chvilka a nemáš opravdu v úmyslu nechat ten stroj vyhrát :D Jakou máš verzi zenu ?

Zasláno: 20:52 4.12.2010
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Define page generator
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Citát:

AdamecM napsal/a:
Doufám, že to byla jen slabá chvilka a nemáš opravdu v úmyslu nechat ten stroj vyhrát :D Jakou máš verzi zenu ?


Jasně, je to jen slabá chvilka díky blížící se noci Mám v plánu pokračovat, protože zatím se mi všechny problémy (a že jsem jich jako začátečník neměl málo ) s pomocí vyhledávání a ochotných lidí z fóra podařilo vyřešit. Zítra je taky den a já jsem co se týče přemýšlení spíš ranní typ Mám zen 1.3.8 + Ultimate SEO + XML generator.

P.S. zatím jsem zbaběle ponechal přídavné stránky s podtržítky. Ale jistě mi to nedá spát, když to ostatním funguje

Zasláno: 21:19 4.12.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Define page generator
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Nerad beru lidem naděj, takže teď mlčím o tom, že mi to nefunguje taky :DDDD Nicméně jsem prostě nevyzkoušel do stránek nic vložit, až teď a měl jsem stejný problém, takže:


Jdi do define extra datafiles a

('FILENAME_DEFINE_TVOJE-STRANKA','define_tvoje-stranka');

změň na

('FILENAME_DEFINE_TVOJE_STRANKA','define_tvoje-stranka');

potom jdi do

modules/pages/tvoje-stranka/header_php.php a udělej to samé tzn.:

FILENAME_DEFINE_TVOJE-STRANKA

změň na

FILENAME_DEFINE_TVOJE_STRANKA

To už by mělo být všechno, prostě v té definici zástupného názvu nesmí být pomlčky, v názvu těch stránek ale nevadí.

Patchnutý Page Creator přikládám, teď bude generovat bez problémů.

edit: soubor ze zipu patří do vaší složky admin/ kde nahradí stávající verzi

Připojit soubor:


zip page_creator.zip Velikost: 2.71 KB; Hits: 122

Zasláno: 21:54 4.12.2010

Editováno AdamecM ze dne 4. 12. 2010 22:35:22
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Define page generator
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Doufám, že se tím živíš a dobře ti za to platí! Díky, jdu testovat.

Zasláno: 9:28 5.12.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Define page generator
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
To doufáš docela dobře, ačkoliv práce s pomlčkou a podtržítkem není asi nejlepší prezentací mojeho přínosu zákazníkovi :D
Dej hlavně vědět, jestli už ti to šlape jak má.

Zasláno: 9:56 5.12.2010
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Define page generator
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Citát:

AdamecM napsal/a:
To doufáš docela dobře, ačkoliv práce s pomlčkou a podtržítkem není asi nejlepší prezentací mojeho přínosu zákazníkovi :D
Dej hlavně vědět, jestli už ti to šlape jak má.


Jasně, tak už to šlape přesně jak má! Nic jsem nikde nepřepisoval, kromě upravené verze pagecreator.php do adminu, potom jsem vygeneroval nové stránky s pomlčkami, přes editor uživatelských stránek vložil obsah a kupodivu a obsah se i zobrazuje. Dále jsem dle tvých rad i vytvořil přesměrování z původních page_2...4 v .htaccess a ať zkouším cokoliv, vypadáto, že už vše funguje jak má. Díky za obětovaný čas! Určitě to pomůže i dalším.

P.S. jelikož jsem včera laboroval s těmi atributy, rád bych je uvedl do původního stavu, jaký atribut je z hlediska bezpečnosti nejlepší? A je možné nastavit stejný pro všechny nebo je potřeba aby některé složky měly jiný atribut kvůli funkčnosti?

Zasláno: 11:29 5.12.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Define page generator
Guru
Členem od:
21:36 5.12.2008
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 746
Nepřipojen
Super, mě to taky pomůže, narazil jsem na to před několika měsíci, ale jelikož jsem byl v časové tísni a nešlapalo to do minuty, tak jsem to zahodil mezi odložené a pokračoval s podtržítky. Teď jak jsi do toho píchnul, tak mi to začalo hlodat a už se to odložit nedalo. Jestli budeš mít vygenerovaný počet stránek konečný, tak to pak můžeš zavřít na 644 (pages), ale html_includes musíš nechat kvůli editacím otevřené, zkus 755, pokud nepůjde tak 777. Jinak v celém zenu je po instalaci nutné mít 777 jen u images a cache, pokud máš EP tak jeho adresář a bmz_cache od image handleru + generované soubory sitemap, ale některé hostingy při uploadu nastavují atributy automaticky, jiné ne. Vlastně jsi s těmi atributy narazil na téma, které má slušnou šanci vyplnit daloší den, takže to nějak nastav po paměti tak jak to bylo a pokud by něco nefungovalo tak víš kde je chyba.
Jenom abys potom až budeš potřebovat další stránku si na ty atributy vzpomněl.

Edit: S tím přesměrováním jsi to udělal dobře, jinak si robot najde stránku jako novou, což není to nejhorší, to nastane až když si všimne duplicity a stránka zmizí na týdny i měsíce z výsledků vyhledávání.

Zasláno: 12:15 5.12.2010
_________________
Shopy: www.centrum-matraci.cz
Když máš nápad, o kterém si myslíš, že by mohl fungovat, zřejmně by mohl fungovat, ale to se nedozvíš dokud ho ze 100% nezrealizuješ. Takže to prostě udělej !!!
.... a pokud se to týká webu, tak ho hlavně předem zazálohuj :)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Define page generator
Guru
Členem od:
9:44 19.3.2010
Bydliště ČR
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 173
Nepřipojen
Citát:


Edit: S tím přesměrováním jsi to udělal dobře, jinak si robot najde stránku jako novou, což není to nejhorší, to nastane až když si všimne duplicity a stránka zmizí na týdny i měsíce z výsledků vyhledávání.


Jj, to přesměrování jsem řešil s tvojí pomocí už před pár dny, protože se mi v google wemaster tools objevilo v html návrzích upozornění na duplicitu. Nedávno jsem totiž kvůli výstižnějšímu názvu z hlediska vyhledávačů přejmenoval jednu podkategorii, jenže Ultimate SEO neustále udržovalo i funkčnost původní URL se starým názvem kategorie. A duplicita byla na světě Nějakou dobu tak fungovaly stará i nová URL kategorie, samozřejmě s totožným obsahem i meta daty. Hledal jsem, jak z googla odstranit tu původní URL, jenže to jde jedině když stránka vrací kód 404 nebo 410. A jediné další možné řešení je přesměrování s kódem 301, kterého si snad google brzy všimne a vyhodí URL s původním názvem kategorie z indexu. Zatím tam visí, ale naštěstí už vzal i novou URL. No a stejný případ jsou ty page_2...4, které jsem tentokrát už přesměroval hned na nové URL s pomlčkami Tak to snad bude ještě rychlejší.

Zasláno: 13:28 5.12.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Define page generator
Guru
Členem od:
16:20 22.9.2010
Bydliště Teplice
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 211
Nepřipojen
já bych měla takovou otázku. jak dostanu tu vytvorenou stranku do adminu tak abych ji mohla treba vypnout? resp. do define page status ted je to tam do page_4 tak bych tam chtela mit seznam tech vytv. stranek..

Zasláno: 2:12 10.4.2011
_________________
www.dandyland.cz , www.detskysmich.cz
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 2 (3) 4 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775